Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

30.05.2008

30 травня 2008 року в залі каталогів бібліотеки відбулась форум-презентація досягнень проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади", що впроваджується в партнерстві молодіжною організацією "Нова генерація" та Центром молодіжних ініціатив "Тотем" за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Метою заходу було: обговорення технології "громадські медіа", яка дозволяє молоді брати більш активну та дієву участь у житті громади та презентація й обговорення документу "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій".
В роботі форуму взяли участь: Ю.М.Ніконов – начальник управління освіти Херсонської міської ради, О.Агаркова – директор проекту, О.Афанасьєва – виконавчий директор ЦМІ "Тотем", О.Жукова – голова молодіжної організації "Нова генерація", активісти громадських організацій, журналісти, студенти та учні м. Херсона.
Присутнім були представлені результати останніх опитувань громадської думки щодо участі молоді у прийнятті рішень на місцевому рівні та оцінки молодіжних проблем, презентовано документ "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій" та документальні фільми "Міська культура", "Де живеш, молодь?", "Змістовне дозвілля молоді", "Успішна кар'єра в Херсоні", що були створені членами Молодіжного медіа-клубу.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід