Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

30.05.2008

30 травня 2008 року в залі каталогів бібліотеки відбулась форум-презентація досягнень проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади", що впроваджується в партнерстві молодіжною організацією "Нова генерація" та Центром молодіжних ініціатив "Тотем" за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Метою заходу було: обговорення технології "громадські медіа", яка дозволяє молоді брати більш активну та дієву участь у житті громади та презентація й обговорення документу "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій".
В роботі форуму взяли участь: Ю.М.Ніконов – начальник управління освіти Херсонської міської ради, О.Агаркова – директор проекту, О.Афанасьєва – виконавчий директор ЦМІ "Тотем", О.Жукова – голова молодіжної організації "Нова генерація", активісти громадських організацій, журналісти, студенти та учні м. Херсона.
Присутнім були представлені результати останніх опитувань громадської думки щодо участі молоді у прийнятті рішень на місцевому рівні та оцінки молодіжних проблем, презентовано документ "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій" та документальні фільми "Міська культура", "Де живеш, молодь?", "Змістовне дозвілля молоді", "Успішна кар'єра в Херсоні", що були створені членами Молодіжного медіа-клубу.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід