Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Я пасынок державы дикой…» – комплексний захід, присвячений 70-ти річчю з дня народження російського поета, прозаїка, есеїста Й. О. Бродського

«Я пасынок державы дикой…» – комплексний захід, присвячений 70-ти річчю з дня народження російського поета, прозаїка, есеїста Й. О. Бродського

30.05.2010

Я пасынок державы дикой
с разбитой мордой.
Другой не менее великой,
приёмыш гордый, –
я счастлив в этой колыбели
Муз, Права, Граций,
где Назо и Вергилий пели,
вещал Гораций.


24 травня виповнилося б 70 років від дня народження російського поета, прозаїка, есеїста, перекладача І. О. Бродського. Йосип Бродський пішов із життя в 55 років, від третього інфаркту. Теоретично він, звичайно, міг дожити до сьогоднішнього дня – багато хто з друзів його юності ще живий. Але поет у своє довге життя не вірив і часто підкреслював зношеність тілесної оболонки. Крім того, переживши два інфаркти, він безперервно курив і звик жити в передчутті кінця.
Творчість нобелівського лауреата Йосипа Бродського не залишила байдужими членів об’єднання вільних художників «Ракурс», які присвятили йому одне зі своїх засідань. Даний захід мав комплексний характер. Про життєві перепетії Йосипа Бродського присутні мали можливість дізнатися з презентації книжково-ілюстративного перегляду «Жизнь после жизни», проведеного бібліотекарем відділу обслуговування Домбровською Р. Її розповідь органічно була доповнена переглядом відеосюжетів інтерв'ю з поетом, в яких він не лише розповідав про своє відношення до Росії, але і читав власні вірші.
Бродський був улюбленцем фортуни і жінок, яких зачаровував чоловічий інтелект. Про кількох найулюбленіших муз, які увійшли до поезії автора, розповіла присутнім член об'єднання вільних художників «Ракурс» Красновид Ольга.
Завершальним фрагментом заходу стала літературно-музична композиція Ігоря Мішукова на вірші Йосипа Бродського.
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід