Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація та обговорення третього видання «Червоної книги України»

Презентація та обговорення третього видання «Червоної книги України»

31.03.2010
Вийшло у світ третє видання Червоної книги України, результат роботи великого колективу авторів з різних наукових та природоохоронних установ країни.

31 березня в Центрі екологічної інформації відбулася презентація нового видання «Червоної книги України», в якій приймали участь представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області; Державної екологічної інспекції в Херсонській області; викладачі Херсонського державного університету - співавтори видання «Червоної книги України».

Про історію створення Червоної книги України розповідала завідувач сектору заповідної справи та екомережі Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області Пономарьова А.А. Екскурси сторінками Червоної книги України і найбільш цінних видів Херсонщини провели кандидат біологічних наук, докторант Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка Мойсеєнко І.І. та старший науковий співробітник Херсонського обласного краєзнавчого музею Підгайний М.М.. Про результати проведення операції «Первоцвіт-2010» розказала головний спеціаліст по зв’язкам з громадськістю Державної екологічної інспекції в Херсонській області Устименко М.В.

Кількість видів тварин та рослин України, які перебувають під загрозою зникнення, або потребують охорони невпинно збільшується: кількість видів тварин у третьому виданні Червоної книги порівняно з другим збільшилась на 160 видів, кількість видів рослин - на 285 видів. Змушує замислитись, чи не так?Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід