Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація книги П.Іванова-Остославського „Избранные произведения”

Презентація книги П.Іванова-Остославського „Избранные произведения”

31.05.2010

30 травня 2010 року у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії відбулась презентація книги херсонського поета П. Іванова-Остославського „Избранные произведения”.
Павло Іванов-Остославський – поет, історик-краєзнавець, журналіст. З 2005 року – лауреат Першого Всеукраїнського літературного конкурсу „Пушкінське коло” в номінації „За аристократизм творчості”, з 2006 року – лауреат Міжнародної літературної премії імені Миколи Гумільова за поетичну збірку „Святилище огня”; редактор літературного альманаху „Млечный путь”. В книгу „Избранные произведения” включені поетичні і прозові твори, а також, в розділ „Додаток” – сімейні хроніки поета, які розповідають про цікаве життя пращурів автора за останніх три століття. У своєму виступі поет-початківець Ю. Несін позитивно оцінив творчість П. Іванова-Остославського, поезія якого є прикладом високої вимоги до слова та майстерності. П. Іванов-Остославський користується авторитетом у творчому колі, багато представників якого вважають його одним з кращих поетів сучасної України, на що наголошувалось у виступах учасників заходу. Вірші, що звучали у виконанні автора та гостей вечора додали особливого настрою присутнім в залі.
За допомогою матеріалів, представлених на виставці „Лицар пера П. Іванов-Остославський”, учасники заходу мали змогу детальніше ознайомитись з творчістю та матеріалами історії сім’ї поета.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід