Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Виставка "Палітра флори"

Виставка "Палітра флори"

31.10.2006
Презентація виставки "Палітра флори" відбулася у відділі літератури з мистецтва 31 жовтня 2006 р. Виставка "Палітра флори"Присутні на презентації майстри народної творчості, поети, художники, музиканти, працівники бібліотеки та читачі мали змогу доторкнутись до таїни природи завдяки мистецтву золотих рук майстрині – автора Галини Павлівни Руденко.
Її руками за 10 років створено біля 200 робіт. На виставці представлені пейзажі, натюрморти, портрети класичного стилю. Є роботи і сюреалістичного напрямку. Всі вони виготовлені з насіння зерна, трав, листочків, риб'ячих кісток, інших природних матеріалів. Галина Руденко розповіла про дитячу мрію стати художником, поділилася секретами створення картин, обробки природних матеріалів.
Поділились враженням від виставки поетеса В.Степаненко, працівник бібліотеки О.Лянсберг, члени "Руського общества", друзі майстрині.
Всі зійшлися на тому, що кожна робота прекрасна по-своєму, експозиція випромінює подвійне тепло – тепло природи і тепло душі авторки.
Світлі враження від краси, поетичності, музичності виставки посилив Віталій Бариляк, учень ДМШ №3, лауреат обласних і міжнародних конкурсів, виконавши декілька яскравих музичних п’єс. Музика, поезія, живопис і декор злились в одну прекрасну мить, створили життєрадісну атмосферу.
Після закінчення презентації виставки її учасники ще довго не розходились, розглядали кожну роботу окремо і щиро дякували автору – Галині Руденко.
Запрошуємо і Вас відвідати виставку "Палітра флори" до 30 листопада 2006 року.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід