Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Новий освітній проект у бібліотеці

Новий освітній проект у бібліотеці

02.11.2016 13:48

У стінах бібліотеки стартував PRO100 – новий освітній проект від Херсонської молодіжної ініціативної групи «Кип’яток»! PRO100 – це платформа для зустрічей експертів, що володіють знаннями і навичками в певній сфері, з херсонцями, зацікавленими в придбанні корисної практичної інформації. Кожен експерт має всього 100 хвилин, щоб поділитися ексклюзивною інформацією і досвідом.

30 жовтня в Центрі екологічної інформації відбулася перша зустріч в рамках проекту PRO100. Лектором першої зустрічі стала Марія Мороз, координатор Центру туризму і пригод ХерсON. Також Марія є співорганізатором екскурсій містом та регіоном, фестивалів вуличної їжі та колориту «Тишо-Тишо фест».

Марія поділилася своїм досвідом і знаннями про те, як організувати що завгодно. Розповіла, як почала займатися підготовкою та проведенням заходів, що головне в командній роботі і багато іншого. Тепер кожен, хто відвідав захід, знає: організовуючи «якесь щось» (так Марія називає захід, який належить спланувати), потрібно знайти відповіді на 4 головних питання:
- Навіщо?
- Для кого?
- Що?
- Як?
І тільки розібравшись як слід у темі, подбати про наповнення заходу та комфорт відвідувачів.

Хто буде наступним експертом у рамках проекту PRO100 – дізнаєтеся зовсім скоро. Слідкуйте за анонсами на сайті бібліотеки та оновленнями ініціативної групи «Кип’яток» в соцмережах.Вхід