Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Новий сезон у клубі "Легко вивчати складну німецьку"

Новий сезон у клубі "Легко вивчати складну німецьку"

23.09.2014

20 вересня до клубу з вивчення німецької мови прийшли нові школярі зі своїми батьками. Ми раді новим знайомствам і сподіваємося на плідну співпрацю. Адже новачкам доведеться наздоганяти "старожилів", а тим, у свою чергу, доведеться показати усі свої знання і уміння в оволодінні нелегкою мовою.
За традицією, зайняття розпочалося із країнознавства - знайомства з федеральною землею Заксен. Координатор роботи фонду "Заочний абонемент" підготував відео екскурсію землею Заксен і представив чоловічий хор Заксен, що виконує народні німецькі пісні. Особливість хору в тому, що пісні чоловіки виконують без музичного супроводу високо в горах. Адже саме завдяки високим і прекрасним горам, Заксен називають "Швейцарською Саксонією".
У другому блоці роботи виступила Клус Влада, яка представила нам розповідь німецького дитячого письменника Эріха Кестнера "Двойняшка Лоттхен".
Тематичний блок продовжив знайомство з темою "Житло", і цього разу наголос був зроблений на фонетичну роботу, а саме відпрацювання читання слів до теми. Сподіваємось, що наші заняття допомагають дітям у школі та чекаємо на нові зустрічі у стінах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід