Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Новий сезон у клубі "Легко вивчати складну німецьку"

Новий сезон у клубі "Легко вивчати складну німецьку"

23.09.2014

20 вересня до клубу з вивчення німецької мови прийшли нові школярі зі своїми батьками. Ми раді новим знайомствам і сподіваємося на плідну співпрацю. Адже новачкам доведеться наздоганяти "старожилів", а тим, у свою чергу, доведеться показати усі свої знання і уміння в оволодінні нелегкою мовою.
За традицією, зайняття розпочалося із країнознавства - знайомства з федеральною землею Заксен. Координатор роботи фонду "Заочний абонемент" підготував відео екскурсію землею Заксен і представив чоловічий хор Заксен, що виконує народні німецькі пісні. Особливість хору в тому, що пісні чоловіки виконують без музичного супроводу високо в горах. Адже саме завдяки високим і прекрасним горам, Заксен називають "Швейцарською Саксонією".
У другому блоці роботи виступила Клус Влада, яка представила нам розповідь німецького дитячого письменника Эріха Кестнера "Двойняшка Лоттхен".
Тематичний блок продовжив знайомство з темою "Житло", і цього разу наголос був зроблений на фонетичну роботу, а саме відпрацювання читання слів до теми. Сподіваємось, що наші заняття допомагають дітям у школі та чекаємо на нові зустрічі у стінах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід