Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття фотовиставки «Інша Одеса: Портрети»

Відкриття фотовиставки «Інша Одеса: Портрети»

08.08.2015 14:23

7 серпня в бібліотеці відбулося відкриття виставки «Інша Одеса: Портрети». Фотовиставка підготовлена як прощальний подарунок Одесі Генеральним консулом Турецької Республіки в м.Одесі пані Нур Сагман.

Гостей привітала генеральний директор бібліотеки Коротун Надія Іванівна. На заході були присутні міський голова Миколаєнко Володимир Васильович, заступник голови обласної державної адміністрації Шепелєв Ігор Олександрович, представник Міжнародного союзу бізнесменів України і Турції у Херсоні пан Алі Булут і, звичайно, автор виставки Генеральний консул Турецької Республіки в м.Одесі пані Нур Сагман.

Нур Сагман народилася в Анкарі в 1967 році, закінчила ліцей імені Шарля де Голля в Анкарі та факультет політичних наук в Університеті Анкари. Вона  працювала в якості помічника продюсера, асистента режисера і сценариста для дитячої програми «Вулиці Сезам» на Радіо і Телебаченні Туреччини ТРТ. Розпочала свою діяльність у МЗС Туреччини у якості кар'єрного дипломата. У 1992 році вона займала посади у Франції, Румунії, Естонії та Марокко. Її пристрасть до фотографії почалася в Естонії і розвивалася в Марокко. З того часу її роботи експонувались на фотовиставках у різних містах світу: Естонії, Румунії, Марокко і, звичайно, в Туреччині.

Виставка буде експонуватися до 14 серпня у залі каталогів (3-й поверх). Запрошуємо всіх херсонців і гостей міста переглянути роботи пані Нур Сагман!Вхід