Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття фотовиставки «Інша Одеса: Портрети»

Відкриття фотовиставки «Інша Одеса: Портрети»

08.08.2015 14:23

7 серпня в бібліотеці відбулося відкриття виставки «Інша Одеса: Портрети». Фотовиставка підготовлена як прощальний подарунок Одесі Генеральним консулом Турецької Республіки в м.Одесі пані Нур Сагман.

Гостей привітала генеральний директор бібліотеки Коротун Надія Іванівна. На заході були присутні міський голова Миколаєнко Володимир Васильович, заступник голови обласної державної адміністрації Шепелєв Ігор Олександрович, представник Міжнародного союзу бізнесменів України і Турції у Херсоні пан Алі Булут і, звичайно, автор виставки Генеральний консул Турецької Республіки в м.Одесі пані Нур Сагман.

Нур Сагман народилася в Анкарі в 1967 році, закінчила ліцей імені Шарля де Голля в Анкарі та факультет політичних наук в Університеті Анкари. Вона  працювала в якості помічника продюсера, асистента режисера і сценариста для дитячої програми «Вулиці Сезам» на Радіо і Телебаченні Туреччини ТРТ. Розпочала свою діяльність у МЗС Туреччини у якості кар'єрного дипломата. У 1992 році вона займала посади у Франції, Румунії, Естонії та Марокко. Її пристрасть до фотографії почалася в Естонії і розвивалася в Марокко. З того часу її роботи експонувались на фотовиставках у різних містах світу: Естонії, Румунії, Марокко і, звичайно, в Туреччині.

Виставка буде експонуватися до 14 серпня у залі каталогів (3-й поверх). Запрошуємо всіх херсонців і гостей міста переглянути роботи пані Нур Сагман!Вхід