Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Обласний форум взаємодії «Зробимо Україну чистою разом»

Обласний форум взаємодії «Зробимо Україну чистою разом»

17.02.2016 10:13

Центр екологічної інформації в якості партнера долучився до проведення Херсонського обласного форуму взаємодії в рамках проекту «Зробимо Україну чистою разом». В рамках форуму пройшли обласна робоча нарада та круглий стіл «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення національних екологічних проблем».
Нарада проходила у прес-центрі Департаменту екології і природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. В нараді взяли участь національний координатор акції Олег Шкода, херсонський координатор Світлана Букарєва, представники херсонської команди «Let’s do it, Ukraine», співробітники Департаменту та екогромадськість. На нараді обговорювалися найважливіші наразі питання: відбір основних локацій в місті, пошук координаторів у районах, співпраця з державними структурами.
На круглому столі були присутні депутати міської ради, очільники громадських організацій, науковці, успішні підприємці, зацікавлені студенти та волонтери. Особливу увагу було приділено глобальним цілям акції «Let’s do it, world!»: залучення до участі в акції 5% населення Землі до 2018 року, створення екокарти та календаря суспільних екологічних ініціатив, формування культури поводження з відходами. Завдяки даному заходу херсонська екогромадськість отримала можливість обговорити місцеві особливості екологічної ситуації: необхідність створення сортувальної лінії та сміттєзвалища для обслуговування потреб міста, очищення набережної та покращення стану водних ресурсів Херсонщини. На круглому столі всі охочі ділились ідеями та конкретними порадами, як зробити акцію в Херсоні кращою.

Нагадуємо, велике прибирання відбудеться 23 квітня 2016 року. Щоб бути в курсі всіх новин, звертайтеся в Центр екологічної інформації, долучайтесь до спільнот акції в соц. мережах: Facebook; Вконтакте.Вхід