Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Обласний форум взаємодії «Зробимо Україну чистою разом»

Обласний форум взаємодії «Зробимо Україну чистою разом»

17.02.2016 10:13

Центр екологічної інформації в якості партнера долучився до проведення Херсонського обласного форуму взаємодії в рамках проекту «Зробимо Україну чистою разом». В рамках форуму пройшли обласна робоча нарада та круглий стіл «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення національних екологічних проблем».
Нарада проходила у прес-центрі Департаменту екології і природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації. В нараді взяли участь національний координатор акції Олег Шкода, херсонський координатор Світлана Букарєва, представники херсонської команди «Let’s do it, Ukraine», співробітники Департаменту та екогромадськість. На нараді обговорювалися найважливіші наразі питання: відбір основних локацій в місті, пошук координаторів у районах, співпраця з державними структурами.
На круглому столі були присутні депутати міської ради, очільники громадських організацій, науковці, успішні підприємці, зацікавлені студенти та волонтери. Особливу увагу було приділено глобальним цілям акції «Let’s do it, world!»: залучення до участі в акції 5% населення Землі до 2018 року, створення екокарти та календаря суспільних екологічних ініціатив, формування культури поводження з відходами. Завдяки даному заходу херсонська екогромадськість отримала можливість обговорити місцеві особливості екологічної ситуації: необхідність створення сортувальної лінії та сміттєзвалища для обслуговування потреб міста, очищення набережної та покращення стану водних ресурсів Херсонщини. На круглому столі всі охочі ділились ідеями та конкретними порадами, як зробити акцію в Херсоні кращою.

Нагадуємо, велике прибирання відбудеться 23 квітня 2016 року. Щоб бути в курсі всіх новин, звертайтеся в Центр екологічної інформації, долучайтесь до спільнот акції в соц. мережах: Facebook; Вконтакте.Вхід