Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація результатів краєзнавчої експедиції «Стежками Херсонщини»

Презентація результатів краєзнавчої експедиції «Стежками Херсонщини»

14.11.2010

Як одна з системних складових соціокультурної інфраструктури регіону Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара формує навколо себе особливе культурне та інформаційно-комунікативне середовище. Для громадян міста вона стала центром суспільного життя, де можна не лише отримати інформацію, провести своє дозвілля, але й обговорити нагальні проблеми своєї «малої батьківщини».

Саме цьому питанню було присвячене чергове засідання Об’єднання вільних художників «Ракурс», члени якого, співробітники Херсонського обласного краєзнавчого музею С. Дяченко та М. Підгайний, презентували результати краєзнавчої експедиції по історичним місцям лівобережжя Херсонщини (Дніпровський повіт Таврійської губернії). Маршрут експедиції пролягав через населені пункти, тісно пов’язані з іменами видатних представників сімей Скадовських та Фальц-Фейнів – Скадовка, Преображенка, Асканія-Нова, Хорли. Розповідь супроводжувалася фоторепортажем з місць подій. Присутнім були представлені матеріали з родового маєтку Скадовських (Скадовка), де була обстежена єдина збережена до наших днів господарська будівля економії Скадовських; села Преображенка, де уціліли дві культові споруди – католицький костьол і православна церква; ботанічного парку та зоопарку Асканії-Нова; одного з найбільш важкодоступних місць Херсонщини – півострова Ада; археологічних об'єктів на Турецькому валу – городища татарської фортеці Перекоп XVI-XVIII ст. і бастіону XVIII ст. на узбережжі Перекопської затоки а також із півострова Хорли, де були оглянуті старовинні парки Софії Фальц-Фейн.

Тематика засідання викликала значний інтерес у присутніх та стала предметом жвавого обговорення. 

23.11.2010 15:54
Яна

дана бібліотека робить важливу роботу, котра спонукає до шанування свєї малої Батьківщини!

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід