Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Пори року». Осінь

«Пори року». Осінь

08.11.2016 07:44

Вже давно позаду весна, з якої розпочався проект «Пори року» в рамках роботи проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні. І якщо тему весни ми розглянули з наукової точки зору і представили її учням і студентам, які займаються професійно явищами природи, то тема осені готувалася вузькоспеціалізовано – для тих, хто вивчає німецьку мову. Перше заняття по темі було проведено з учнями 10 класу Херсонського академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради.

Погляд на осінні явища природи сучасних авторів, а саме рок-групи Rammstein, і класиків німецької поезії Аугуста Фаллерслебена і Германа Хессе, були у центрі уваги роботи на уроці. Практика лексики, аудіювання та граматичного матеріалу перегукувалися з начиткою поезії в авторському виконанні, як у випадку з віршем «В тумані» Г.Хессе, так і у творчій інтерпретації сучасних акторів Німеччині, як у випадку з поезією А.Фаллерслебена. Не обійшли стороною і живопис Каспара Давида Фрідріха, його картина наповнила наше заняття ароматами і звуками осені.

Осінь – це не тільки красива пора року, але ще й святкова. Ми згадали народні прикмети та звичаї німецького народу і весело підспівували виконавцям традиційних осінніх народних пісень.

Дякуємо викладачам німецької мови ліцею за допомогу в організації та проведення уроку. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід