Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація книги Т.М.Щерби "Золота вага долі. Літературний портрет М.Братана"

Презентація книги Т.М.Щерби "Золота вага долі. Літературний портрет М.Братана"

29.09.2010

презентация книги Т.Н.Щербы29 вересня 2010 року в актовій залі бібліотеки відбулась презентація нової книжки Т.М.Щерби "Золота вага долі. Літературний портрет Миколи Братана".

Авторка книги - Таїсія Миколаївна Щерба - посідає чільне місце в літературній географії Херсонщини. Поетеса, літературознавець, краєзнавець, прозаїк, літературний критик, член Національної спілки журналістів України має близько 300 друкованих матеріалів у часописах України і в книжках, має збірки поезій та прози.

Одним із провідних напрямків у творчому доробку Таїсії Миколаївни є літературне краєзнавство. На сьогоднішній день Таїсія Миколаївна підготувала двадцять сім літературних портретів письменників-краян, видатних особистостей Херсонщини (науковців, композиторів. художників, інженерів-будівельників, лікарів).

Книга "Золота вага долі. Літературний портрет Миколи Братана" присвячена творчості Заслуженого діяча мистецтв України, Лауреата літературної премії ім. Андрія Малишко Миколи Івановича Братана - поета, прозаїка, публіциста, драматурга, перекладача, пісняра.

Під час виступу Т.М.Щерба акцентувала увагу на тому, що більше всього вражає її як дослідника творчості М.І.Братана: актуальність тематики, правдивість образів, уславлення рідного краю.

 Серед виступаючих були Голобородько Є.П. (професор, доктор філологічних наук, академік), Загороднюк В.С. (кандидат педагогічних наук), Волкова В.К. (член Міжрегіональної письменницької організації), Кроломієць Н.А. (поетеса, піснярка), Лагутенко Л.Д. (Заслужений журналіст України), які вдімітили вагоме значення випущеної книги у літературознавчому процесі.

На захід були запрошені учні ЗОШ №1, №54, гімназії №6 та №20, обласного ліцею. Учні читали вірші М.І.Братана, ділилися враженнями про постать М.Братана в житті і в літературі. Кожній присутній школі авторка подарувала примірник книги.

Заключне слово було надано дружині Миколи Івановича Братана Раїсі Іванівні та їхньому сину Віктору Миколайовичу Братану.

Наприкінці презентації прозвучала пісня на вірші М.І. Братана "Різьблені ворота" у виконанні Ф.Мустафаєва.19.10.2010 13:54
Олена Альварес

 Як добре, що пам"ять  живе у сердцях херсонців...

Якщо ви одного разу побували на Херсонщині і закохалися в цю землю - раджу ознайомитися з творчістю Миколи Братана,з його ліричною поезію, відкритою у своїх радощах і болях, у своїй відвертості і щирості.
Дякую і Вам, шановна Таісія Миколаівна, за цю чудову книгу про нашого земляка!
Творчого натхнення, здоров´я і добра Вам!
З повагою -Олена Альварес
 
Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід