Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація збірки «Авторський час»

Презентація збірки «Авторський час»

19.09.2016 08:25
Незважаючи на те, що вік технологій зробив популярними електронні книги, друковане слово залишається важливим та потрібним для читача. Не менш важливим воно є і для молодих авторів, які тільки ступили на ниву літературної творчості.
Нещодавно, 15 вересня, в нашій бібліотеці відбулася презентація збірки «Авторський час.      Том І», де представлені поезії та проза одинадцяти херсонських авторів-початківців. Для багатьох з них це – перше друковане видання власних творів. Ініціаторами проекту були Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, молодіжна організація «Спектр.юа» та громадська організація «Молодіжна альтернатива».
На заході керівник проекту Ганна Маркова привітала всіх учасників із завершенням проекту та виданням довгоочікуваної збірки. Всі автори, що ввійшли у збірку, мали змогу представити себе та прочитати кілька поезій. Серед них була і наш бібліотекар Аліса Тютюнникова. Вона презентувала свої ліричні твори з іронічним підтекстом. Кожен з авторів отримав сертифікат учасника проекту та авторський примірник. Один примірник збірки був подарований бібліотеці, отож наші читачі тепер зможуть ознайомитись із творчістю молодих херсонських поетів та письменників.


Вхід