Новини
05.12.2016 13:18 (for.lib.kherson.ua)

У наступному році зустрінемося знов
5 грудня учителі  англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному...

05.12.2016 11:31 (biblio.lib.kherson.ua)

Новинка для істориків, бібліографів, архівістів і не тільки...
Нещодавно вийшла друком збірка матеріалів науково-практичного семінару «Проблеми створення бібліографічних...

05.12.2016 10:28 (for.lib.kherson.ua)

Коли мовчання – не золото!
4 грудня товариство англійського розмовного клуба, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація збірки «Авторський час»

Презентація збірки «Авторський час»

19.09.2016 08:25
Незважаючи на те, що вік технологій зробив популярними електронні книги, друковане слово залишається важливим та потрібним для читача. Не менш важливим воно є і для молодих авторів, які тільки ступили на ниву літературної творчості.
Нещодавно, 15 вересня, в нашій бібліотеці відбулася презентація збірки «Авторський час.      Том І», де представлені поезії та проза одинадцяти херсонських авторів-початківців. Для багатьох з них це – перше друковане видання власних творів. Ініціаторами проекту були Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, молодіжна організація «Спектр.юа» та громадська організація «Молодіжна альтернатива».
На заході керівник проекту Ганна Маркова привітала всіх учасників із завершенням проекту та виданням довгоочікуваної збірки. Всі автори, що ввійшли у збірку, мали змогу представити себе та прочитати кілька поезій. Серед них була і наш бібліотекар Аліса Тютюнникова. Вона презентувала свої ліричні твори з іронічним підтекстом. Кожен з авторів отримав сертифікат учасника проекту та авторський примірник. Один примірник збірки був подарований бібліотеці, отож наші читачі тепер зможуть ознайомитись із творчістю молодих херсонських поетів та письменників.


Вхід