Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Програма "Літо в бібліотеці" для школярів

Програма "Літо в бібліотеці" для школярів

14.06.2013

Літо для школярів – це великі канікули, які надаються їм для зміцнення здоров`я і духовного зростання. Відділ обслуговування користувачів  запропонував шкільним таборам завітати  до бібліотеки  та змістовно й цікаво відпочити. Програма «Літо в бібліотеці» включала низку різноманітних захоплюючих заходів, а саме: ігри, вікторини, колективні змагання, дискусії, віртуальні подорожі, що були спрямовані на розвиток пізнавальних здібностей школярів та інтересу до навколишнього світу.
Учасники заходів вирушали у віртуальну мандрівку заповідними стежками України «Яскраві барви рідної землі». Віртуальна подорож «7 чудес світу» відкрила для них всесвітньо відомі історичні пам’ятки.
Літературна подорож  «У світі казки» виховувала найкращі людські риси, прагнення допомагати людям, доброту, спонукала інтерес до читання казок.
Інтелектуально-динамічна  гра  «Пошук літературних скарбів» проходила у формі квесту, в ході якого учні отримали нові знання з літератури та історії Херсонщини.
Зацікавили учнів й віртуальні ігри.  Завдяки ігровому заняттю «Чат-чат-чат»,  що проходило в комп’ютерному центрі, діти дізналися про правила поведінки в інтернеті.
Під час інтерактивної години здоров'я «Гармонії надійне джерело» школярів вчили свідомо ставитися до свого здоров’я. Вони отримали чимало порад  щодо його збереження та зміцнення. Цьому сприяла демонстрація пізнавальних відеороликів.
Під час дискусії «Сонце: користь чи шкода?» діти були залучені до розмови про користь і шкоду небесного світила та отримали з уст героїв мультфільмів рекомендації щодо того як поводитися на сонці. Учні з задоволенням переглянули пізнавальні відеофільми «Цікаве про навколишній світ» з колекції Центру екологічної інформації. Інтерактивна година «Весела екологія» допомогла замислитися над серйозними екологічними проблемами.
Особливим попитом серед школярів користувалася розвиваюча гра-вікторина «Від океанських глибин до гірських висот», яка розширила знання дітей про світ флори та фауни, особливості життя екзотичних тварин. Гра сприяла формуванню любові до природи та тварин. Ігрові завдання розвивали дитячу увагу, пам’ять, логічне мислення та вміння працювати в команді.
Усього було залучено до заходів більше ніж 900 учнів херсонських шкіл. Серед них такі загальноосвітні заклади: школи №12, №13, №28,  №37, №45, №47, №48, №56, обласний ліцей Херсонської обласної ради. Міський оздоровчий табір «Юнга» також взяв участь в активному та пізнавальному відпочинку в бібліотеці.Вхід