Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Програма Technology Nation в бібліотеці

Програма Technology Nation в бібліотеці

17.03.2016 12:06

Сьогодні в стінах книгозбірні відбулася прес-конференція співорганізаторів проекту «Technology Nation». На зустрічі було зазначено, що для надання можливості зробити перший крок в ІТ-галузі Фонд BrainBasket за підтримки Адміністрації Президента України запустив масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Даний курс дозволить всім охочим отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Матеріали для навчання сформовані на основі програм кращих світових технологічних університетів. Отримані знання стануть хорошим підґрунтям для подальшого навчання та працевлаштування в ІТ-сфері.

Детально розповіли про програму Катерина Шведа, регіональний координатор програми, PR-менеджер компанії Wezom, та Андрій Дмитрієв, представник ГО «Об’єднання «Самопоміч» в м. Херсоні.

В рамках програми саме в бібліотеці проходитимуть безкоштовні курси з програмування. Перші заняття розпочнуться вже наступного тижня. В першій групі займатимуться 22 особи. «Пріоритетними категоріями населення при відборі на курс стали воїни АТО, матері з дітьми. Всі дуже різні, але мають спільну мету – отримати нові знання», - наголосила регіональний координатор Катерина Шведа.

«Особливо важливо, що наша бібліотека бере участь в реалізації цього проекту, адже таким чином ми долучаємось до новітніх технологічних процесів у суспільстві», - зазначила Надія Коротун, генеральний директор ХОУНБ ім. Олеся Гончара.
Світлана Думинська, начальник управління культури ОДА, наголосила, що бібліотека ім. Олеся Гончара є своєрідним флагманом, і демонструє надзвичайний рівень у налагодженні партнерських стосунків задля розвитку херсонської громади.Вхід