Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Літо в бібліотеці"

"Літо в бібліотеці"

14.06.2012

Програма «Літо в бібліотеці» у повному розпалі!!! Вже декілька днів бібліотека приймає з відкритими обіймами вихованців літніх таборів. 11-12 червня до книгозбірні завітали вихованці ДОЦ «Юнга» та учні шкіл №12, №37, №48. Працівники різних підрозділів книгозбірні підготували цілу низку цікавих заходів з урахуванням вікових особливостей відвідувачів. Для найменших відділ обслуговування підготував віртуальну подорож до країни казок, вікторину «Відгадай казку», перегляд та обговорення науково-пізнавальних мультфільмів, розгадування кросворду. Відділ літератури з мистецтва запропонував насичену програму для малечі «Літо розмаїте» - театралізоване караоке, ігри: «Кнопочка», «Веселий зоопарк», «Напиши твір»; інсценізація казок: «Рукавичка на новий лад», «Літо в лісі»; танці «Роби, як я», «Дракоша», «Танок маленьких лебедів»; ДИТскотека.
Напередодні Євро особливу зацікавленість викликали заходи спортивної тематики. Так, відділ контролю та реєстрації підготував нову тематичну екскурсію «Херсон спортивних героїв та чемпіонів» (проект «Бельведер»). Дітям середнього шкільного віку Інтернет-центр запропонував актуальний спортивний огляд  «Євро – від 1960 до 2012». Разом із керівником комп’ютерного центру школярі здійснили захоплюючу віртуальну подорож Польщею, країною-партнером проведення Євро. В екологічному центрі відбувся комплексний захід «День Дніпра», де діти мали змогу представити власні плакати-заклики на захист річки. Відділ іноземної літератури організував захоплюючі лексичні ігри для знавців англійської мови: «Відгадай хто?» та «The Scrambled states of America».
На всіх заходах активно використовувались новітні інформаційні технології. Найактивніші учасники заходів отримали призи та подарунки з логотипом бібліотеки.
За два дні бібліотеку відвідало більше 300 школярів.
Тож старт видався плідним та насиченим! І це тільки початок! Запрошуємо всіх завітати до бібліотеки та взяти участь у програмі «Літо в бібліотеці»! Обіцяємо тільки позитивні враження!!! Наші контакти – 22-44-30.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід