Витончене мистецтво забивати на все

Менсон Марк

В78442
159.923.2

М 50
Менсон Марк.
Витончене мистецтво забивати на все [Текст] : нестандартний підхід до проблем/ М. Менсон; пер. А. Ящук, голов. ред. О. Дубчак - Київ : Наш формат, 2018. - 159, [1] с. - (Бестселер New York Times), ISBN 978-617-7552-24-5
Місце зберігання: Абонемент (1), Читальний зал (1)
Предметні рубрики: Особистість -- Самоствердження
УДК: 159.923.2

Анотація:

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав'язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

Цитати

 • Про позитивні очікування
  Наша сучасна культура вбиває нам у голови довбані позитивні очікування. Будь щасливішим. Будь здоровішим. Будь найкращим, кращим за інших. Будь розумнішим, швидшим, багатшим, сексуальнішим, популярнішим, продуктивнішим. Хай тобі більше заздрять, хай тобою більше захоплюються. Будь досконалим... Але якщо зупинитися й гарно подумати, усвідомлюєш, що всі ці життєві поради - усі ці позитивні та щасливі меседжі популярноії психології, якими нас звідусіль завалюють, - насправді констатують те, чого в нас немає.
 • Про петлю зворотного зв'язку
  Коли ви забиваєте на те, що вам погано, то просто скидаєте із себе пекельну петлю зворотного зв'язку. Ви кажете собі: «Почуваюся препаскудно, але кому яке діло?». І тут вас ніби обсипає чарівним зоряним пилом «кому-якого-діла» - і ви припиняєте ненавидіти себе за те, що почуваєтеся препаскудно.
 • Про мистецтво забивати на все
  Забивати - не означає бути байдужим. Це означає спокійно сприймати власну інакшість.
 • Про негативний досвід
  Закон протилежного зусилля недарма має таку назву: якщо ви перестаєте капець як хотіти чогось, усе починає відбуватися навпаки. Якщо гнатися за позитивом - це негатив, то гонитва за негативом породжує позитив. Біль, який ви переживаєте в спортзалі, породжує краще здоров'я, наповнює вас енергією. Поразки в бізнесі допомагають краще зрозуміти, що потрібно для успіху. Відверте визнання своїх слабкостей парадоксально робить вас упевненішим у собі й приємнішим для людеий. Біль від відкритого протистояння породжує довіру й повагу в стосунках. Страждання від страхів і тривог допомагає стати сміливішим і наполегливішим. Продовжувати можна безкінечно, але ви вже й так усе зрозуміли. Усі справді важливі речі в житті досягаються через проживання пов'язаного з ними негативного досвіду.

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

"Щастя, воля й уміння гнучко долати життєві негаразди приходять із розумінням того, чим потрібно перейматися і - що важливіше - на що не варто зважати. Ця оригінальна філософська й водночас практична книжка навчить вас такої мудрості". 

Раян Голідей,
письменник, автор книжок «Напролом» і «Маркетинг майбутнього»
 

"Інструкція для тих, хто прагне жити цілісно та знаходити щастя навіть у скрутних ситуаціях… Цю книжку, наповнену на перший погляд суперечливими, однак вельми дієвими порадами, ви із задоволенням читатимете й перечитуватимете". 

Kirkus Reviews

 

"Книжка «Мистецтво забивати на все» - дотепна, часом груба і вкрай провокативна - отямить вас, як ляпас найкращого друга. Прочитайте її, якщо ви готові відкинути всі відмовки й активно прямувати до кращого життя". 

Стів Камб,
письменник, засновник спільноти NerdFitness.com

Зміст

Розділ 1. Не намагайтеся. С. 7
Розділ. 2. Щастя  - це проблема. С. 23 
Розділ. 3. Ви такі самі, як і всі. С. 36
Розділ. 4. Цінність страждання. С. 52
Розділ. 5. Це ваш вибір. С. 72
Розділ. 6. Ви помиляєтеся в усьому (я теж). С. 90 
Розділ. 7. Поразка - це рух уперед. С. 113
Розділ. 8. Як важливо казати "ні". С. 126
Розділ. 9. ...А потім ви помрете. С. 145 
 
Подяки. С. 159

 

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день