Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Родинний портрет

Родинний портрет

29.04.2015 08:33

Сім'я. Що означає вона для кожного з нас? Для когось це домівка і тепло родинного вогнища, для когось смачна їжа і гаряча кава або чай, для інших вона - приємне спілкування в літній день на природі або в саду, коли за одним столом збираються декілька поколінь і обговорюють свої проблеми. Багато художників змальовували в своїх полотнах сім'ю. Як можна розпізнати в картині, що вона належить саме до жанру «Родинного портрета»? На ці питання намагалися знайти відповіді студенти 3-го курсу кафедри практичної психології ХДУ. Наші зустрічі із студентами стають вже доброю традицією і ми цьому дуже раді.
Для роботи над темою координатор роботи фонду «Заочний абонемент» підібрала серію картин різних авторів, стилів і напрямів. Абстракція, експресіонізм, класичний живопис, натюрморт – будь-яка картина даного напряму може розкрити характер сім'ї та взаємовідношення між її членами. Особлива увага була приділена роботі над «Портретом сім'ї» Отто Дікса, відомого німецького художника. Студенти ознайомилися з його біографією і його роботами, присвяченими сім'ї та батькам.  Ми хочемо подякувати співробітнику художнього обласного музею ім. О.О. Шовкуненко, яка допомагала нам розкрити секрет авторів з точки зору художніх засобів в картині.
Сподіваємося, що наша зустріч допомогла студентам в роботі над темою, адже їх спеціалізація пов'язана з психологією родинних стосунків. Дякуємо Світлані Іванівні Бабатіній, викладачу кафедри практичної психології, за допомогу в організації зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід