Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Родинний портрет

Родинний портрет

29.04.2015 08:33

Сім'я. Що означає вона для кожного з нас? Для когось це домівка і тепло родинного вогнища, для когось смачна їжа і гаряча кава або чай, для інших вона - приємне спілкування в літній день на природі або в саду, коли за одним столом збираються декілька поколінь і обговорюють свої проблеми. Багато художників змальовували в своїх полотнах сім'ю. Як можна розпізнати в картині, що вона належить саме до жанру «Родинного портрета»? На ці питання намагалися знайти відповіді студенти 3-го курсу кафедри практичної психології ХДУ. Наші зустрічі із студентами стають вже доброю традицією і ми цьому дуже раді.
Для роботи над темою координатор роботи фонду «Заочний абонемент» підібрала серію картин різних авторів, стилів і напрямів. Абстракція, експресіонізм, класичний живопис, натюрморт – будь-яка картина даного напряму може розкрити характер сім'ї та взаємовідношення між її членами. Особлива увага була приділена роботі над «Портретом сім'ї» Отто Дікса, відомого німецького художника. Студенти ознайомилися з його біографією і його роботами, присвяченими сім'ї та батькам.  Ми хочемо подякувати співробітнику художнього обласного музею ім. О.О. Шовкуненко, яка допомагала нам розкрити секрет авторів з точки зору художніх засобів в картині.
Сподіваємося, що наша зустріч допомогла студентам в роботі над темою, адже їх спеціалізація пов'язана з психологією родинних стосунків. Дякуємо Світлані Іванівні Бабатіній, викладачу кафедри практичної психології, за допомогу в організації зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід