Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Розширене засідання колегії управління культури

Розширене засідання колегії управління культури

26.02.2015 07:47

25 лютого на базі бібліотеки відбулось розширене засідання колегії управління культури. В її роботі брали участь керівники структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій та міських рад, а також директори обласних підвідомчих закладів культури і мистецтв.
В ході засідання розглядались наступні питання: про стан виконання "Обласної програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2013 – 2017 роки" за 2014 рік, про план роботи управління культури обласної державної адміністрації на 2015 рік, про всебічну підтримку реалізації регіонального бібліотечно-патріотичного проекту «Єдина країна – единая страна», про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками 2014 року та ін.
Учасники колегії обговорювали шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед закладами культури області. З доповідями виступили: Мазур І.Р. – заступник начальника управління культури, Варгун В.Г. – директор Херсонського училища культури, Коротун Н.І. – генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара  та ін.
На завершення роботи колегії начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації Світлана Віталіївна Думинська наголосила на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань.

Вхід