Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Розширене засідання колегії управління культури

Розширене засідання колегії управління культури

26.02.2015 07:47

25 лютого на базі бібліотеки відбулось розширене засідання колегії управління культури. В її роботі брали участь керівники структурних підрозділів з питань культури районних державних адміністрацій та міських рад, а також директори обласних підвідомчих закладів культури і мистецтв.
В ході засідання розглядались наступні питання: про стан виконання "Обласної програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2013 – 2017 роки" за 2014 рік, про план роботи управління культури обласної державної адміністрації на 2015 рік, про всебічну підтримку реалізації регіонального бібліотечно-патріотичного проекту «Єдина країна – единая страна», про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками 2014 року та ін.
Учасники колегії обговорювали шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед закладами культури області. З доповідями виступили: Мазур І.Р. – заступник начальника управління культури, Варгун В.Г. – директор Херсонського училища культури, Коротун Н.І. – генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара  та ін.
На завершення роботи колегії начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації Світлана Віталіївна Думинська наголосила на необхідності активізації діяльності керівників та працівників відповідних підрозділів по кожному напрямку розглянутих питань.

Вхід