Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Розвиток можливий і потрібний до глибокої старості»

«Розвиток можливий і потрібний до глибокої старості»

17.06.2016 06:57

«Розвиток можливий і потрібний до глибокої старості...»

Так говорив великий швейцарський психолог і психоаналітик Карл Густав Юнг. Саме так чинять його послідовники - ті, хто обрав своєю професією психологію, - студенти 1-го курсу кафедри соціальної психології Херсонського державного університету. Літню практику першокурсники проходять в нашій бібліотеці, відвідуючи лекції, семінари і тренінги, підготовлені для них координатором проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні.

13 червня для них була проведена лекція-знайомство, присвячена відомому вченому Карлу Густаву Юнгу. Студенти дізналися багато подробиць з біографії вченого, про його наукові дослідження та дружні стосунки з іншими психологами – Зигмундом Фрейдом і Ойгеном Блейлером.

15 червня для них була організована екскурсія бібліотекою, в ході якої студенти ознайомилися з послугами та  ресурсами нашої книгозбірні, проведено інтерактивний мікс з психології та живопису «Сімейний портрет», на якому майбутні фахівці намагалися розшифрувати символіку кольору, предметів та інтер'єру картин, що розкривають таємниці сімей, зображених на полотнах.          

16 червня студенти відкрили світ акварелей місцевого художника Олександра Бережного під назвою «Там, за тим вікном...», який підготував для них координатор проекту спільно з працівниками відділу краєзнавства. Що приховано за вікном? Які таємниці зберігають двері? На ці та інші питання намагалися відповісти студенти, знайомлячись з історією вулиць Херсона та життям їх мешканців.     

Дякуємо куратору 1 курсу Анастасії Миколаївні Одінцовій за допомогу в організації та проведенні семінарів. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сектор обліку користувачів  Вхід