Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Семінар "Бібліотеки і розвиток електронного урядування"

Семінар "Бібліотеки і розвиток електронного урядування"

01.06.2012

30-31 травня в бібліотеці проходив семінар на тему "Бібліотеки і розвиток електронного урядування". Організаторами семінару виступили Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Українська бібліотечна асоціація, управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації та обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара.
Відкрили семінар начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Корольова Ірина Володимирівна та к.п.н., професор кафедри, директор Інституту післядипломної освіти НАКККіМ, президент Української бібліотечної асоціації Шевченко Ірина Олександрівна.
Учасники семінару обговорювали такі основні теми: "Нормативно-правова база розвитку електронного урядування" та "Бібліотека як соціально-комунікативний та інформаційний центр для громади". Перед учасниками семінару з інформацією щодо впровадження і використання електронного урядування на Херсонщині виступив к.т.н., доцент, магістр державного управління, директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Білорусов Сергій Георгійович. Директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського Надія Миколаївна Синиця поділилася досвідом роботи бібліотек Хмельниччини щодо співпраці бібліотек, влади і громади.
За допомогою скайп-зв’язку, учасники семінару (начальники районних та міських відділів культури області) мали можливість поспілкуватись з директором Програми сприяння Парламенту України ІІ Елеонорою Валентайн (м. Київ), попрацювати у підгрупах з розробки проектів розвитку електронного урядування в рамках співпраці органів влади і бібліотек у наданні електронних послуг для громадян.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід