Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Школярі відзначили День охорони озонового шару

Школярі відзначили День охорони озонового шару

19.09.2016 13:10

Центр екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара і Центр екологічної культури та виховання «Дивосвіт» зустрілися з друзями, учнями херсонських шкіл, щоб обговорити стан озонового шару атмосфери саме в День захисту озонового шару, 16 вересня.

Керівниця Центру екологічної інформації підготувала для учнів презентацію відеоролика про руйнування озонового шару. Під час обговорення відеоролика ми пригадали, що потоншання озонового шару та поява озонової діри над Антарктидою були виявлені у 1985 році. Також разом з учнями проаналізували причини цього явища. Основним фактором є антропогенний вплив на навколишнє середовище (тобто викликаний діяльністю людини). Світова спільнота була стурбована цією ситуацією, адже руйнування озонового шару є дуже небезпечним для людей, рослинного та тваринного світу. 16 вересня 1987 року було відкрито для підпису Монреальський протокол про речовини, що виснажують озоновий шар, міжнародний договір для захисту озонового шару шляхом припинення або обмеження виробництва озоноруйнуючих речовин. Злагоджена співпраця має свої результати. У 2015 році зафіксовано зменшення озонової діри над Антарктидою, але повне відновлення озонового шару у вказаному регіоні можливе у 2050-2060 роках.   
Детально обговоривши історію появи цієї проблеми та сучасний її стан, ми з учнями приступили до створення газети майбутнього, де описали, якою бачимо Землю в 2050 році. Прогнози двох «редакцій» виявилися дуже оптимістичними. Учні переконані, що, завдяки активності кожного та міжнародній співпраці, всі проблеми будуть вирішені.  Вхід