Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Школярі відзначили День охорони озонового шару

Школярі відзначили День охорони озонового шару

19.09.2016 13:10

Центр екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара і Центр екологічної культури та виховання «Дивосвіт» зустрілися з друзями, учнями херсонських шкіл, щоб обговорити стан озонового шару атмосфери саме в День захисту озонового шару, 16 вересня.

Керівниця Центру екологічної інформації підготувала для учнів презентацію відеоролика про руйнування озонового шару. Під час обговорення відеоролика ми пригадали, що потоншання озонового шару та поява озонової діри над Антарктидою були виявлені у 1985 році. Також разом з учнями проаналізували причини цього явища. Основним фактором є антропогенний вплив на навколишнє середовище (тобто викликаний діяльністю людини). Світова спільнота була стурбована цією ситуацією, адже руйнування озонового шару є дуже небезпечним для людей, рослинного та тваринного світу. 16 вересня 1987 року було відкрито для підпису Монреальський протокол про речовини, що виснажують озоновий шар, міжнародний договір для захисту озонового шару шляхом припинення або обмеження виробництва озоноруйнуючих речовин. Злагоджена співпраця має свої результати. У 2015 році зафіксовано зменшення озонової діри над Антарктидою, але повне відновлення озонового шару у вказаному регіоні можливе у 2050-2060 роках.   
Детально обговоривши історію появи цієї проблеми та сучасний її стан, ми з учнями приступили до створення газети майбутнього, де описали, якою бачимо Землю в 2050 році. Прогнози двох «редакцій» виявилися дуже оптимістичними. Учні переконані, що, завдяки активності кожного та міжнародній співпраці, всі проблеми будуть вирішені.  Вхід