Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Символіка вікон і дверей в акварелях Олександра Бережного

Символіка вікон і дверей в акварелях Олександра Бережного

16.06.2015 11:39

Студенти кафедри практичної психології Херсонського державного університету часті гості нашої бібліотеки. І ми були раді представити майбутнім психологам  акварелі нашого місцевого художника Олександра Бережного, в яких він змалював вулички старого Херсона та їх мешканців. Ми ж всі разом спробували розкрити характер господарів будинків, зазирнувши в їх вікна. Співробітники відділу краєзнавства і сектора обліку користувачів підготували спеціально для студентів кафедри практичної психології даний захід.  Студенти поринули в життя минулого століття, «пройшлися» встеленою бруківкою вулицею Суворова, потім завернули на вулицю моряків і портових робітників Петренка і завершили екскурсію на перехресті вулиць 9 Січня і Карла Маркса. Дорогою ми розглядали вікна і намагалися ближче познайомитися з їх господарями. Придумані історії наших гостей були дуже барвистими і живими, неначе вони знайомі з жителями будинків вже давно. Створені ними графічні зображення доповнювали інтер'єр і стиль життя власників будинків.
Нам дуже приємно, що на наш захід завітала працівник Художнього обласного музею ім. О.О. Шовкуненка Ольга Михайлівна Гольцева, яка брала активну участь у роботі над картинами Олександра Бережного та презентувала нову експозицію музею.
Ми дякуємо завідувачу кафедри практичної психології ХДУ Наталії Іванівні Тавровецькій за співпрацю з нашою бібліотекою, а також куратору першого курсу Олені Іванівні Танасийчук за допомогу в організації зустрічі. Чекаємо в гості вже 23 червня на черговому заході.

Сектор обліку користувачів
Відділ краєзнавстваВхід