Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Символіка вікон і дверей в акварелях Олександра Бережного

Символіка вікон і дверей в акварелях Олександра Бережного

16.06.2015 11:39

Студенти кафедри практичної психології Херсонського державного університету часті гості нашої бібліотеки. І ми були раді представити майбутнім психологам  акварелі нашого місцевого художника Олександра Бережного, в яких він змалював вулички старого Херсона та їх мешканців. Ми ж всі разом спробували розкрити характер господарів будинків, зазирнувши в їх вікна. Співробітники відділу краєзнавства і сектора обліку користувачів підготували спеціально для студентів кафедри практичної психології даний захід.  Студенти поринули в життя минулого століття, «пройшлися» встеленою бруківкою вулицею Суворова, потім завернули на вулицю моряків і портових робітників Петренка і завершили екскурсію на перехресті вулиць 9 Січня і Карла Маркса. Дорогою ми розглядали вікна і намагалися ближче познайомитися з їх господарями. Придумані історії наших гостей були дуже барвистими і живими, неначе вони знайомі з жителями будинків вже давно. Створені ними графічні зображення доповнювали інтер'єр і стиль життя власників будинків.
Нам дуже приємно, що на наш захід завітала працівник Художнього обласного музею ім. О.О. Шовкуненка Ольга Михайлівна Гольцева, яка брала активну участь у роботі над картинами Олександра Бережного та презентувала нову експозицію музею.
Ми дякуємо завідувачу кафедри практичної психології ХДУ Наталії Іванівні Тавровецькій за співпрацю з нашою бібліотекою, а також куратору першого курсу Олені Іванівні Танасийчук за допомогу в організації зустрічі. Чекаємо в гості вже 23 червня на черговому заході.

Сектор обліку користувачів
Відділ краєзнавстваВхід