Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Святкування Різдва на курсах німецької мови

Святкування Різдва на курсах німецької мови

26.12.2012

22 грудня відділ реєстрації та контролю організував свято, присвячене святкуванню Різдва в Україні та Німеччині. А в гості до нас завітали члени клубу «Вивчай німецьку, граючись» та їх однолітки, які вивчають німецьку на курсах вихідного дня в Херсонському академічному ліцеї при ХДУ ХМР.
Дітям розповіли про традиції, звичаї і прикмети в обох країнах.
Звісно, ми разом з дітьми читали вірші, слухали пісні рідною та німецькою мовами. Наші гості дізналися, які події відбуваються напередодні Різдва в Україні та Німеччині, а саме – різдвяний піст і день Святого Миколая, який приносить дітям подарунки. Про нього співали пісню німецькою мовою учасники клубу «Вивчай німецьку, граючись».
Для того, щоб зануритись у святкову атмосферу Німеччини, ми продемонстрували дітям відеоролики  з Кельнського карнавалу 2012 року і різдвяної ярмарки в Нюрнберзі.
Але найцікавіший сюрприз чекав на дітей попереду. Щоб відчути атмосферу свята – його треба не тільки бачити і чути, а ще й спробувати на смак.
Саме з цією метою із Німеччини надійшла посилка з солодощами і випічкою, що готують саме до Різдва – традиційний різдвяний Штоллен із Дрездена, печиво лебкухен із Нюрнберга, шоколадний Дід Мороз, два адвентовських календаря і шоколадні цукерки у вигляді ялинкових прикрас. Але, щоб отримати всі солодощі, дітям треба було постаратися – виконати лексичні вправи і розгадати кросворд з теми «Різдво», що підготувала наш волонтер Наталія Вольвач.
Ну і який же святковий стіл без домашнього пирога бабусі? Для всіх гостей такий пиріг приготувала бабуся одного з учасників клубу – Юлія Вікторівна Жеребецька.
Свято б не відбулося без допомоги наших батьків, які заварювали чай, різали пироги тощо.
Ми дякуємо усім, хто брав участь у нашому святкуванні і тим, хто допомагав його організувати та провести.Вхід