Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Свято німецької поезії

Свято німецької поезії

21.11.2013

Приємно бачити у залах нашої бібліотеки студентів кафедри теорії та практики перекладу Херсонського національного технічного університету зі своїми викладачами, а якщо для чергової зустрічі існує святковий привід, то це вдвічі приємніше. І цей привід - нагородження переможців конкурсу перекладачів поезії німецьких авторів на рідну мову. У конкурсі брали участь студенти 3-5 курсів, а оцінювали їх «шедеври» викладачі кафедри теорії та практики перекладу. 7 листопада ми були раді вручити 3 переможцям подарунки, надані Гете-Інститутом в Україні, адже саме студенти цього університету є постійними користувачами фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні, який знаходиться у залах нашої бібліотеки.
Але свято поезії було би не повним без музичного супроводу. На вечорі поезії координатор фонду познайомила гостей з великим німецьким поетом епохи романтизму Йозефом Айхендорфом і його віршами, покладеними на музику німецькими композиторами, у виконанні зірок оперної сцени Німеччини. Дане трактування поезії справило на студентів таке ж враження, як і рухомий паровоз на білому екрані в першому фільмі братів Люм'єр на паризьку публіку. Але в результаті ми дійшли висновку, що класична музика, як жанр мистецтва, має право на життя, але треба вчитися її розуміти. В цьому ми готові допомогти і раді провести для наших постійних читачів ще не одну зустріч з класичною музикою.
На вечорі поезії була присутня мовний асистент німецького культурного центру Тетяна Кулов, яка бере активну участь у всіх заходах, що проходять  в рамках проекту «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні.
Раді відзначити, що координатор роботи  фонду Кордонюк Оксана Андріївна отримала подяку від ректора Херсонського національного технічного університету Бардачева Ю.М. за активну роботу у справі популяризації німецької мови серед студентів університету. Сподіваємося, що це стане запорукою подальшої плідної співпраці наших установ.
Дякуємо викладачам кафедри за популяризацію німецької літератури серед студентів ХНТУ та чекаємо на нові зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід