Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Танець в класичному європейському живописі

Танець в класичному європейському живописі

25.10.2016 08:24

Вже стали традицією спільні зустрічі в нашій бібліотеці зі студентами Херсонського національного технічного університету та німецьким культурним центром міста. Цього разу нас запросили в гості до студентів кафедри практичного перекладу для проведення практичного семінару «Музика танцю в живописі», в якому взяли участь також студенти з Миколаєва та етнічні німці міста Асканія-Нова. Задачею координатора проекту «Мова. Культура. Німеччина» було підготувати практичні завдання до картин, на яких зображено танець, і розповісти про історію розвитку німецького народного танцю та його представлення в картинах майстрів німецького образотворчого мистецтва. Гості семінару дізналися також про такий жанр як «танець смерті», що отримав своє розповсюдження в Німеччині, а пізніше – і в інших країнах Європи. Крім зорового сприйняття, учасники семінару слухали музичні композиції, які доповнювали естетичне і смислове рішення сюжетів картин.

Сподіваємося, що даний семінар розширив знання студентів не лише у мовному плані, адже він проводився німецькою мовою, але і в історичному і культурному аспектах.

Дякуємо кафедрі практичного перекладу і особисто викладачу німецької мови Богдан Юлії Броніславівні, німецькому культурному центру та особисто Лазебній-Ціммер Юлії Вікторівні за запрошення на семінар і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід