Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Танець в класичному європейському живописі

Танець в класичному європейському живописі

25.10.2016 08:24

Вже стали традицією спільні зустрічі в нашій бібліотеці зі студентами Херсонського національного технічного університету та німецьким культурним центром міста. Цього разу нас запросили в гості до студентів кафедри практичного перекладу для проведення практичного семінару «Музика танцю в живописі», в якому взяли участь також студенти з Миколаєва та етнічні німці міста Асканія-Нова. Задачею координатора проекту «Мова. Культура. Німеччина» було підготувати практичні завдання до картин, на яких зображено танець, і розповісти про історію розвитку німецького народного танцю та його представлення в картинах майстрів німецького образотворчого мистецтва. Гості семінару дізналися також про такий жанр як «танець смерті», що отримав своє розповсюдження в Німеччині, а пізніше – і в інших країнах Європи. Крім зорового сприйняття, учасники семінару слухали музичні композиції, які доповнювали естетичне і смислове рішення сюжетів картин.

Сподіваємося, що даний семінар розширив знання студентів не лише у мовному плані, адже він проводився німецькою мовою, але і в історичному і культурному аспектах.

Дякуємо кафедрі практичного перекладу і особисто викладачу німецької мови Богдан Юлії Броніславівні, німецькому культурному центру та особисто Лазебній-Ціммер Юлії Вікторівні за запрошення на семінар і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Сектор обліку користувачівВхід