Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Тиждень DocuDays UA в бібліотеці

Тиждень DocuDays UA в бібліотеці

11.12.2015 13:54

В рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocuDays UA в Херсонській області на цьому тижні працівники бібліотеки провели покази фільмів в навчальних закладах міста. Ми відвідали учнів НВК ім. Т. Г. Шевченка, студентів ВПУ № 2 та студентів факультету психології, історії та соціології ХДУ.
З учнями НВК ім. Т.Г. Шевченка подивились фільм «Габріель повідомляє з чемпіонату світу», головний герой якого закликає не терпіти несправедливості у житті, боротися проти неї, завжди відстоювати свої права.
Студенти ВПУ № 2 та ХДУ також переглянули фільм «Медик іде останньою» про Таню, медика-волонтерку на Майдані. Студенти відмітили силу цієї жінки та бажання допомогти, вберегти інших людей.   
Студентам ХДУ спеціальності історія було цікаво переглянути фільм «В’язні Кануна», який піднімає питання традицій в суспільстві, зокрема «кровної помсти» в Албанії. Обговорення фільму вийшло дуже жвавим, спробували визначити роль різних традицій та їх вплив на подальший розвиток соціуму.
Тиждень DocuDays UA в бібліотеці був дуже насиченим та цікавим. І ми продовжуємо його показом фільму "Нульовий вплив", який відбудеться в суботу 12 грудня о 14:00 в Центрі екологічної інформації.Вхід