Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Урок фінансової грамотності в бібліотеці

Урок фінансової грамотності в бібліотеці

07.11.2016 12:56

З метою підвищення рівня фінансової грамотності, популяризації ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому у відділі обслуговування користувачів проведено інтерактивний захід, присвячений Всесвітньому дню заощаджень в Україні та Всеукраїнському тижню фінансової грамотності. Відвідали «Урок фінансової грамотності» старшокласники Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права.

Програма заходу поєднала лекційну частину, під час якої висвітлено важливі фінансові питання навчальної програми курсу «Фінансова грамотність» (гроші та їх значення у нашому житті, сімейний бюджет: планування доходів і витрат), а також практичну частину, де у формі інтерактивної гри учні склали раціональний сімейний бюджет, враховуючи всі можливі джерела доходів родини та основні статті витрат.

Під час перегляду відеосюжету «Як зберігати гроші. Поради на кожен день» учні дізнались про найпоширеніші способи заощадження грошей, а відеосюжет «Банки» розкрив не менш важливий аспект заощаджень – їх зберігання, а також познайомив із специфікою роботи банківських установ в Україні.

Частина заходу пройшла в формі тренінгу та була присвячена заощадженню часу. Протягом тренінгу учні розрахували власний капітал часу, дізнались про основи цілеутворення, переглянули основні методики та технології ефективного планування і використання часового ресурсу.

Сподіваємось, це допоможе учням у майбутньому правильно планувати свій сімейний бюджет, ефективно використовувати власний час, реалізовувати максимум можливостей і не робити фінансових помилок.Вхід