Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Урок фінансової грамотності в бібліотеці

Урок фінансової грамотності в бібліотеці

07.11.2016 12:56

З метою підвищення рівня фінансової грамотності, популяризації ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому у відділі обслуговування користувачів проведено інтерактивний захід, присвячений Всесвітньому дню заощаджень в Україні та Всеукраїнському тижню фінансової грамотності. Відвідали «Урок фінансової грамотності» старшокласники Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права.

Програма заходу поєднала лекційну частину, під час якої висвітлено важливі фінансові питання навчальної програми курсу «Фінансова грамотність» (гроші та їх значення у нашому житті, сімейний бюджет: планування доходів і витрат), а також практичну частину, де у формі інтерактивної гри учні склали раціональний сімейний бюджет, враховуючи всі можливі джерела доходів родини та основні статті витрат.

Під час перегляду відеосюжету «Як зберігати гроші. Поради на кожен день» учні дізнались про найпоширеніші способи заощадження грошей, а відеосюжет «Банки» розкрив не менш важливий аспект заощаджень – їх зберігання, а також познайомив із специфікою роботи банківських установ в Україні.

Частина заходу пройшла в формі тренінгу та була присвячена заощадженню часу. Протягом тренінгу учні розрахували власний капітал часу, дізнались про основи цілеутворення, переглянули основні методики та технології ефективного планування і використання часового ресурсу.

Сподіваємось, це допоможе учням у майбутньому правильно планувати свій сімейний бюджет, ефективно використовувати власний час, реалізовувати максимум можливостей і не робити фінансових помилок.Вхід