Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > В Американському домі (м. Київ) відбулося обговорення питань децентралізації

В Американському домі (м. Київ) відбулося обговорення питань децентралізації

24.07.2015 18:53

23 липня 2015 року,  в Американському домі (м. Київ) відбулося  обговорення питань децентралізації. Організаторами виступили Асоціація міст України та Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма «Бібліоміст».
Ключовими  спікерами заходу були  заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Понад 100 груп представників місцевих громад з усієї країни взяли участь у події, долучившись  до онлайн-трансляції з місцевих бібліотек. Активну участь в заході взяли обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара,  бібліотеки та громади Каланчацького, Новотроїцького, Голопристанського, Скадовського, Білозерського, Нововоронцовського, Чаплинського районів Херсонщини.

Серед питань, відповіді на які прозвучали під час обговорення: що таке децентралізація? Чи потрібна Україні така реформа? Чим саме відрізняється запропонована децентралізація від федералізації? Хто контролюватиме органи місцевого самоврядування? Як реформа впливатиме на місцеві громади та забезпечення їх ресурсами?

Бібліотечних працівників всієї України цікавили питання долі бібліотек в умовах децентралізації. Тому практично всі бібліотеки – учасники підтримали ідею проведення онлайн обговорення питань подальшого розвитку бібліотек після децентралізації влади з представниками Міністерства культури України, Національних бібліотек України.

З презентацією з обговорення питань децентралізації можна ознайомитись за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qTXl5WLSv6A

 

Вхід