Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > В гостях у Дар’ївської виправної колонії

В гостях у Дар’ївської виправної колонії

08.05.2014

Вперше Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара спільно з Херсонським Кошем українського козацтва завітали до Дар’ївської виправної колонії (№10) й провели для засуджених вечір-портрет «Богдан Хмельницький – людина, що створила епоху». На заході постать Богдана Хмельницького була висвітлена не тільки як визначного військового діяча, а й  як людину, політика, дипломата і державця.
Бібліотекарі розповіли про молоді літа Богдана Хмельницького, роки його гетьманства та про трагічні моменти особистого життя. Також учасники заходу ознайомилися з цікавими фактами, пов’язаними з національно-визвольною війною  Богдана Хмельницького.
Уривки з фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький» (2008 рік) надали можливість різнобічно розкрити образ Хмельницького. Режисер показав, що Богдан Хмельницький – великий полководець і стратег – в той же час був звичайною людиною зі своїми недоліками, слабкостями, страхами і проблемами.
Наприкінці заходу нащадок запорозьких козаків – начальник штабу Херсонського Коша українського козацтва  Тараненко Микола Іванович провів виховну бесіду з людьми, позбавленими волі. Він закликав їх, не дивлячись на тимчасові складнощі, пам’ятати свою історію, адже людина, яка не знає минулого – перекотиполе, куди вітер подме, туди воно і котиться.
Засуджені провели своє дозвілля з користю - більше дізналися про життєвий шлях та вагомий внесок Богдана Хмельницького в історію нашої держави.
Для працівників бібліотеки це були перші кроки у справі налагодження  тісних зв’язків з цією установою та сподівання на подальшу співпрацю. Вхід