Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > В гостях у Дар’ївської виправної колонії

В гостях у Дар’ївської виправної колонії

08.05.2014

Вперше Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара спільно з Херсонським Кошем українського козацтва завітали до Дар’ївської виправної колонії (№10) й провели для засуджених вечір-портрет «Богдан Хмельницький – людина, що створила епоху». На заході постать Богдана Хмельницького була висвітлена не тільки як визначного військового діяча, а й  як людину, політика, дипломата і державця.
Бібліотекарі розповіли про молоді літа Богдана Хмельницького, роки його гетьманства та про трагічні моменти особистого життя. Також учасники заходу ознайомилися з цікавими фактами, пов’язаними з національно-визвольною війною  Богдана Хмельницького.
Уривки з фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький» (2008 рік) надали можливість різнобічно розкрити образ Хмельницького. Режисер показав, що Богдан Хмельницький – великий полководець і стратег – в той же час був звичайною людиною зі своїми недоліками, слабкостями, страхами і проблемами.
Наприкінці заходу нащадок запорозьких козаків – начальник штабу Херсонського Коша українського козацтва  Тараненко Микола Іванович провів виховну бесіду з людьми, позбавленими волі. Він закликав їх, не дивлячись на тимчасові складнощі, пам’ятати свою історію, адже людина, яка не знає минулого – перекотиполе, куди вітер подме, туди воно і котиться.
Засуджені провели своє дозвілля з користю - більше дізналися про життєвий шлях та вагомий внесок Богдана Хмельницького в історію нашої держави.
Для працівників бібліотеки це були перші кроки у справі налагодження  тісних зв’язків з цією установою та сподівання на подальшу співпрацю. Вхід