Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Великдень у березні - врожайний рік

Великдень у березні - врожайний рік

08.04.2013

Народні прикмети збиралися століттями і ніколи не підводили людей, які за ними живуть і ведуть своє господарство, адже в більшості своїй ці прикмети пов'язані з природою і визначають життєвий уклад тих, хто господарює. У Німеччині багато прикмет, пов'язаних з Великоднем і погодою в цей період. Одна з них так і свідчить: «Великдень у березні віщує гарний врожай». Можна тільки порадіти за фермерів в Німеччині, тому що німці святкували Великдень 31 березня.
Сектор обліку користувачів і дитячий клуб «Вивчай німецьку, граючись» приймав гостей з Херсонського академічного ліцею при ХДУ ХМР для святкування католицького Великодня. Діти дізналися багато цікавого про історію свята, його назву, познайомилися з народними прикметами та історією звичаїв свята, читали вірші великих німецьких авторів про Великдень і співали веселі дитячі пісні караоке німецькою мовою.
Велика увага була приділена народним звичаям Німеччини, пов'язаним зі святкуванням одного з головних християнських свят року. Виявилося, що багато звичаїв ідентичні тим, яких дотримуються і в Україні - пост, страсна п'ятниця, вербна неділя і чистий четвер. Атрибути свята у наших народів теж ідентичні - фарбовані яйця, свічки і святковий стіл.
Свято є свято, тому не обійшлося без солодощів і кексу, які вже за старою традицією спекла Жеребецька Юлія Вікторівна. Сподіваємося, що свято вдалося, і діти, крім інформації, отримали задоволення від спілкування один з одним.
Ми вітаємо всіх з майбутнім православним Великоднем і бажаємо гарного настрою.

Сектор обліку користувачівВхід