Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й.К.Бротце (1742 – 1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету»

Відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й.К.Бротце (1742 – 1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету»

23.05.2016 06:14

Щорічно в травні наша країна відзначає День Європи в Україні. Цей день – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами. З нагоди свята в нашій книгозбірні відбулось відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й. К. Бротце (1742–1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету». На заході були присутні Надзвичайний і повноважний посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс, представник Академічної бібліотеки Латвійського університету пан Валдіс Мазуріс, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова, перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, начальник управління культури обласної державної адміністрації Світлана Думинська, генеральний директор ХОУНБ ім. Олеся Гончара Надія Коротун. Пан Юріс Пойканс розповів про те, що Йоганн Крістоф Бротце збирав історичні матеріали, малював і коментував події своєї епохи, які здавалися йому важливими, до того ж все фіксував з фотографічною точністю і завжди супроводжував малюнки текстовими поясненнями. Багато з намальованих ним об'єктів згодом зруйнувалися або були знищені, багато документів було втрачено, але відомості про них збереглися в архіві. Тому користувачі нашої бібліотеки мають унікальну можливість побачити такі об’єкти, яких вже не існує на карті світу. Виставка буде експонуватись у книгозбірні до 20 червня. Запрошуємо всіх бажаючих її відвідати!Вхід