Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й.К.Бротце (1742 – 1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету»

Відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й.К.Бротце (1742 – 1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету»

23.05.2016 06:14

Щорічно в травні наша країна відзначає День Європи в Україні. Цей день – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами. З нагоди свята в нашій книгозбірні відбулось відкриття виставки «Колекція малюнків й описів Ліфляндії Й. К. Бротце (1742–1823) в Академічній бібліотеці Латвійського університету». На заході були присутні Надзвичайний і повноважний посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс, представник Академічної бібліотеки Латвійського університету пан Валдіс Мазуріс, перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова, перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, начальник управління культури обласної державної адміністрації Світлана Думинська, генеральний директор ХОУНБ ім. Олеся Гончара Надія Коротун. Пан Юріс Пойканс розповів про те, що Йоганн Крістоф Бротце збирав історичні матеріали, малював і коментував події своєї епохи, які здавалися йому важливими, до того ж все фіксував з фотографічною точністю і завжди супроводжував малюнки текстовими поясненнями. Багато з намальованих ним об'єктів згодом зруйнувалися або були знищені, багато документів було втрачено, але відомості про них збереглися в архіві. Тому користувачі нашої бібліотеки мають унікальну можливість побачити такі об’єкти, яких вже не існує на карті світу. Виставка буде експонуватись у книгозбірні до 20 червня. Запрошуємо всіх бажаючих її відвідати!Вхід