Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Виїзний захід "Вже 27, а слід трагедії не висох"

Виїзний захід "Вже 27, а слід трагедії не висох"

22.04.2013

21 квітня 2013 року бібліотекарями сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування був проведений виїзний захід у військовій частині МВС 3056 «Вже 27, а слід трагедії не висох», присвячений вшануванню 27-ої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Присутнім повідали про історію тієї страшної події, про вибух, який своїми наслідками сколихнув увесь світ. Також було повідомлено про героїв-ліквідаторів, які загинули, виконуючи свій обов’язок. В ході заходу гостям було представлено слайди про трагедію, а також уривки з фільму «Чорнобиль: 20 років потому». Ведучі наголосили:  для того, щоб Чорнобиль з його трагедією справді назавжди залишився в минулому, насамперед потрібно пам'ятати про нього. Ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС та інших, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно має залишитися у пам’яті українського народу.
У скорботній тиші хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, людей, чиї життя передчасно обірвала Чорнобильська катастрофа.Вхід