Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Виїзний захід "Вже 27, а слід трагедії не висох"

Виїзний захід "Вже 27, а слід трагедії не висох"

22.04.2013

21 квітня 2013 року бібліотекарями сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування був проведений виїзний захід у військовій частині МВС 3056 «Вже 27, а слід трагедії не висох», присвячений вшануванню 27-ої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Присутнім повідали про історію тієї страшної події, про вибух, який своїми наслідками сколихнув увесь світ. Також було повідомлено про героїв-ліквідаторів, які загинули, виконуючи свій обов’язок. В ході заходу гостям було представлено слайди про трагедію, а також уривки з фільму «Чорнобиль: 20 років потому». Ведучі наголосили:  для того, щоб Чорнобиль з його трагедією справді назавжди залишився в минулому, насамперед потрібно пам'ятати про нього. Ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС та інших, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно має залишитися у пам’яті українського народу.
У скорботній тиші хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, людей, чиї життя передчасно обірвала Чорнобильська катастрофа.Вхід