Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > День білої тростини

День білої тростини

13.10.2010

15 жовтня - День білої тростини (International White Cane Safety Day) в календарі міжнародної спільноти. Це - не свято. Це - своєрідний знак біди, що нагадує суспільству про існування поруч людей з обмеженнями зору, про допомогу та солідарність, про рівні права на працю, дозвілля та освіту.

Запрошуємо вас на дивовижну фотовиставку "Коли лабіринт дарує радість" (екоцентр, 3-й поверх бібліотеки), що знайомить вас з учасниками інтегрованого байдаркового походу херсонськими плавнями: незрячими і слабозорими членами клубу "Родинна гармонія" - читачами бібліотеки, волонтерами громадських організацій, фотографами клубу "Свіжий погляд", підприємцями, що демонструють приклад соціально відповідального бізнесу. Ви побачите, як незрячі туристи впевнено тримаються в байдарці, вчаться плести з лози, беруть участь у чайній церемонії, сміхотерапії, співають під час відпочинку.

"Зелений туризм - це дуже приємний і цілком прийнятний спосіб відпочинку для людей з проблемами зору, якщо поруч є пара очей, адже ми можемо виконувати практично всю роботу, що стосується самообслуговування і творіння рук людських" - говорить учасниця походу Світлана Кандала.
З виставкою можна також ознайомитися в інтернет-галереї за адресою http://www.artkavun.kherson.ua/kogda-labirint-prinosit-radost.htm

Пропонуємо також ознайомитися з новими надходженнями до Центру для читачів з обмеженнями зору - це альманахи "Комп'ютерні технології", видані шрифтом Брайля , що дозволяє незрячому користувачеві комп'ютера освоїти програми для роботи на ПК і в інтернеті, поглибити знання в програмуванні. Альманахи передані в дар нашій бібліотеці Сергієм Новіковим (Москва), за що йому велика дяка.

А подарунок від фонду "Справедлива країна" - аудіозаписи з живими голосами В. Симоненка, В. Стуса, П. Тичини, О. Гончара та інших класиків української літератури, як і диск "Слуханка" для малюків з казками і піснями, дуже сподобається всім читачам бібліотеки.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід