Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Як запалюються іскорки радості

Як запалюються іскорки радості

27.05.2015 05:58

Бібліотеки у своїх фондах зберігають чимало цікавих книжок. Про сучасні книжки читачі можуть дізнатися із багатьох джерел – знайти в Інтернеті чи завітати до книжкового магазину. А щодо книжок, які видавались в минулі роки, то їх найбільше зберіглося в бібліотеках.
Днями в Херсонській гімназії № 1 відбувся незвичайний урок з учнями 2-В класу.
Привітавши школярів з наближенням літніх канікул, бібліотекарі відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів запропонували познайомитися з цікавими і корисними виданнями, які зберігаються у бібліотеці. Діти були в захваті від яскравих дитячих книжок.
Жвавий інтерес викликали в них й енциклопедичні видання. Бібліотекарі розповіли про різноманіття енциклопедій, їх відмінності від інших книг. Пригадали і правила поводження з книгами. Деякі з них школярі вже читали та знають. Тому бесіда бібліотекарів з юними читачами виявилась дуже захоплюючою та грайливою.
Учні розгадували загадки, відповідали на питання вікторин, вирішували літературні завдання.
Наприкінці зустрічі бібліотекарі запросили учнів до себе в гості під час літніх канікул та побажали всім добре вчитися, бути старанними та допитливими читачами, завжди дружити з книгою. Безмірно вдячні за теплий прийом класному керівникові 2-В класу Косенко Світлані Володимирівні.
Тож двері нашої бібліотеки відкриті не лише для дорослих, але і для дітей. Кожен знайде для себе багато корисного та цікавого!Вхід