Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Без маски» – прогулянка в світ поезії Юрія Топунова

«Без маски» – прогулянка в світ поезії Юрія Топунова

29.11.2011

"Без маски"

...Я пройду сквозь себя,
Не заметив мгновенья исхода,
Под далекий призыв
И разлитый в тумане набат,
Всех людей возлюбя
И мужского и женского рода,
Над Землею проплыв
И забыв все дороги назад.

Благословенне місто, в якому живуть Музи, тричі благословенне, в якому оселилася Поезія, бо вона є вершина людської Творчості. Безліч у славному місті Херсоні творчих особистостей і саме на цій багатоплановій картині досить виразно проступає обличчя українського поета, барда, художника Юрія Топунова. Віхи його творчого шляху стають помітними вже у 80-і роки минулого століття, саме тоді він набуває популярності зі своїми персональними виставками живопису та графіки, а також публічними лекціями про поезію.
Ще раз поринути з головою у вічне і прекрасне змогли всі охочі здійснити прогулянку під назвою «Без маски» у світ поезії Юрія Топунова. Гідами даної подорожі стали Лариса Першакова, Оксана Разміровська і, звичайно ж, сам автор. Саме завдяки їм Зала нових надходжень наповнилася музикою поетичних рядків.
По закінченню прогулянки відбулася презентація поетичної збірки Юрія Топунова «Рождаются поэты в небесах», яка вийшла поки що в семи примірниках. Історію її створення повідав присутнім головний редактор цього видання Пиворович В.Б. Оскільки книг було мало, а бажаючих отримати їх повний зал, автор вирішив влаштувати аукціон. Але аукціон не простий: розмінною монетою на ньому стали вірші Юрія Топунова. І лише ті, хто зумів пригадати хоча б один катрен із його поезії, отримали від автора в подарунок завітний збірник. Звичайно ж, Юрій Топунов не обійшов своєю увагою і нашу рідну бібліотеку. Так що всі бажаючі ознайомитися з цією книжечкою можуть знайти її у відділі рідкісних і цінних видань, оскільки мініатюрні та малоформатні видання зберігаються саме там.Вхід