Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > З любов’ю до великого співця

З любов’ю до великого співця

10.03.2015 12:21

Творчість і біографія Тараса Григоровича Шевченка вивчені на сьогодні досить ґрунтовно, але чим далі йде час, то стає все більш зрозумілим: чимало інтерпретацій творів та фактів життя Великого Кобзаря якраз від часу і залежали – від його поточних переваг і актуальностей, від його політичних, естетичних і всіляких інших установок.
Називаючи Шевченка послом Господнім на землі, національним пророком П.Куліш засвідчив: «…сяйво духу його було чимось надприродним». Люди це бачили і розуміли за життя Т.Г. Шевченка, тим більше бачимо це ми, відчуваємо з відстані багатьох десятиліть, і скільки не триватиме історія, постать Кобзаря буде ставати все праведнішою і вищою, його дума, його пісня не загинуть.
На літературній годині, присвяченій дню народження Т.Г. Шевченка, із захватом, подивом та шануванням учні школи № 50 дізналися про маловідомі сторінки життя та творчості великого співця.
Пам'ять про нашого народного поета має бути для нас святинею. Шанувати цю пам'ять — священний обов'язок кожного, хто дорожить своєю національною честю, своєю гідністю, своїм добрим ім'ям.Вхід