Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > З любов’ю до великого співця

З любов’ю до великого співця

10.03.2015 12:21

Творчість і біографія Тараса Григоровича Шевченка вивчені на сьогодні досить ґрунтовно, але чим далі йде час, то стає все більш зрозумілим: чимало інтерпретацій творів та фактів життя Великого Кобзаря якраз від часу і залежали – від його поточних переваг і актуальностей, від його політичних, естетичних і всіляких інших установок.
Називаючи Шевченка послом Господнім на землі, національним пророком П.Куліш засвідчив: «…сяйво духу його було чимось надприродним». Люди це бачили і розуміли за життя Т.Г. Шевченка, тим більше бачимо це ми, відчуваємо з відстані багатьох десятиліть, і скільки не триватиме історія, постать Кобзаря буде ставати все праведнішою і вищою, його дума, його пісня не загинуть.
На літературній годині, присвяченій дню народження Т.Г. Шевченка, із захватом, подивом та шануванням учні школи № 50 дізналися про маловідомі сторінки життя та творчості великого співця.
Пам'ять про нашого народного поета має бути для нас святинею. Шанувати цю пам'ять — священний обов'язок кожного, хто дорожить своєю національною честю, своєю гідністю, своїм добрим ім'ям.Вхід