Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Замки Німеччини

Замки Німеччини

27.02.2013

20 лютого наша бібліотека зустрічала учнів 8-10 класів приватного ліцею при ХНТУ та студентів другого курсу факультету міжнародних економічних відносин Херсонського національного технічного університету.
Тема зустрічі – замки Німеччини. Говорили про дванадцять замків. Кожен зі своєю історією, своєю радісною та сумною долею. Можна собі тільки уявити, скільки всього бачили і чули стіни замків, скільки поколінь людей вони пережили, скільки бачили страждань та радощів, сліз та посмішок, були свідками народження та смерті.
Нашим гостям ми розповідали про історію кожного замку, про зародження, розвиток, занепад, реставрацію. Не забули і про людей, які відіграли не останню роль у народженні та становленні кожної фортеці.
А щоб уявити все це, ми здійснили віртуальну подорож до найвідоміших замків Німеччини. За допомогою відеопрезентації нам вдалося зануритися разом з гостями у той часовий простір, про який говорили, і відчути дух епохи, лицарства та величі.
Сподіваємося, що екскурсія замками Німеччини сподобалася нашим гостям. Ми бажаємо ліцеїстам та студентам успіхів у навчанні та чекаємо на нові зустрічі.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід