Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Замки Німеччини

Замки Німеччини

27.02.2013

20 лютого наша бібліотека зустрічала учнів 8-10 класів приватного ліцею при ХНТУ та студентів другого курсу факультету міжнародних економічних відносин Херсонського національного технічного університету.
Тема зустрічі – замки Німеччини. Говорили про дванадцять замків. Кожен зі своєю історією, своєю радісною та сумною долею. Можна собі тільки уявити, скільки всього бачили і чули стіни замків, скільки поколінь людей вони пережили, скільки бачили страждань та радощів, сліз та посмішок, були свідками народження та смерті.
Нашим гостям ми розповідали про історію кожного замку, про зародження, розвиток, занепад, реставрацію. Не забули і про людей, які відіграли не останню роль у народженні та становленні кожної фортеці.
А щоб уявити все це, ми здійснили віртуальну подорож до найвідоміших замків Німеччини. За допомогою відеопрезентації нам вдалося зануритися разом з гостями у той часовий простір, про який говорили, і відчути дух епохи, лицарства та величі.
Сподіваємося, що екскурсія замками Німеччини сподобалася нашим гостям. Ми бажаємо ліцеїстам та студентам успіхів у навчанні та чекаємо на нові зустрічі.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід