Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Живопис як засіб спілкування

Живопис як засіб спілкування

21.10.2013

    16 жовтня Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка гостинно відкрив свої двері для викладачів німецької мови шкіл м. Херсона. Координатор роботи  фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні при  Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара, спільно із заступником директора музею з наукової роботи Дяченко Владою Василівною, провели інтерактивну екскурсію із застосуванням інноваційних методик викладання німецької мови.
    Викладачі були не просто слухачами, а й безпосередньо учасниками обговорення методів роботи з кожною окремо взятою картиною таких художників, як Іван Айвазовський, Василь Полєнов, Костянтин Маковський і Кіріак Костанді. Вчителі опинилися на місці своїх учнів і виконували всі завдання дуже сумлінно і старанно, а саме: відповідали на запитання, читали міні-тексти, працювали в групах, перевтілювалися в образи героїв картин, складали діалоги. Всі запропоновані  завдання сприяють розвитку навичок усного мовлення та сприйняттю німецької мови на слух, розвивають абстрактне мислення і збагачують світогляд. А робота з кольоровою гамою допомагає пізнавати всі грані навколишнього світу. Сподіваємося, що ця екскурсія допоможе викладачам в їхній  нелегкій, але благородній справі.
     Ми дякуємо за організацію зустрічі методисту методичного кабінету при управлінні освіти Адамовській Ірині Дмитрівні і чекаємо на нові зустрічі в залах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід