Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Живопис як засіб спілкування

Живопис як засіб спілкування

21.10.2013

    16 жовтня Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка гостинно відкрив свої двері для викладачів німецької мови шкіл м. Херсона. Координатор роботи  фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні при  Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара, спільно із заступником директора музею з наукової роботи Дяченко Владою Василівною, провели інтерактивну екскурсію із застосуванням інноваційних методик викладання німецької мови.
    Викладачі були не просто слухачами, а й безпосередньо учасниками обговорення методів роботи з кожною окремо взятою картиною таких художників, як Іван Айвазовський, Василь Полєнов, Костянтин Маковський і Кіріак Костанді. Вчителі опинилися на місці своїх учнів і виконували всі завдання дуже сумлінно і старанно, а саме: відповідали на запитання, читали міні-тексти, працювали в групах, перевтілювалися в образи героїв картин, складали діалоги. Всі запропоновані  завдання сприяють розвитку навичок усного мовлення та сприйняттю німецької мови на слух, розвивають абстрактне мислення і збагачують світогляд. А робота з кольоровою гамою допомагає пізнавати всі грані навколишнього світу. Сподіваємося, що ця екскурсія допоможе викладачам в їхній  нелегкій, але благородній справі.
     Ми дякуємо за організацію зустрічі методисту методичного кабінету при управлінні освіти Адамовській Ірині Дмитрівні і чекаємо на нові зустрічі в залах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід