Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Змістовні канікули разом з книгозбірнею

Змістовні канікули разом з книгозбірнею

31.10.2016 09:19

Осінні канікули – чудова пора, щоб дізнатися щось нове й цікаве. Тому до бібліотеки завітали учні Виноградівської ЗОШ Олешківського району. Бібліотекарі провели для них змістовну екскурсію книгозбірнею. Дуже зацікавив учнів відділ рідкісних і цінних видань, де діти мали змогу побачити зразки мініатюрних книг. Відвідали школярі і відділ документів іноземними мовами, де із захопленням ознайомились із 3D-принтером та іншими сучасними ґаджетами. У релакс-зоні читальної зали вони оглянули художню виставку Олександри та Марини Авдєєвих «Рандеву на межі двох світів». Також учні отримали унікальну можливість побувати у «надрах» бібліотеки – книгосховищі.

Після екскурсії школярі відвідали вечір історичного портрету «Символ козацької республіки», присвячений суперечливій постаті Богдана Хмельницького, великого гетьмана війська запорізького. Учні дізналися, чому його вважають військовим та політичним генієм України, чому навіть сучасники гетьмана називали його національним героєм й порівнювали з Олександром Македонським. Учні також переглянули уривки з фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький», що проілюстрував біографію гетьмана.

Книгозбірня вразила школярів своєю сучасністю та масштабністю, і вони побажали відвідати бібліотеку ще й на зимових канікулах.Вхід