Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Змістовні канікули разом з книгозбірнею

Змістовні канікули разом з книгозбірнею

31.10.2016 09:19

Осінні канікули – чудова пора, щоб дізнатися щось нове й цікаве. Тому до бібліотеки завітали учні Виноградівської ЗОШ Олешківського району. Бібліотекарі провели для них змістовну екскурсію книгозбірнею. Дуже зацікавив учнів відділ рідкісних і цінних видань, де діти мали змогу побачити зразки мініатюрних книг. Відвідали школярі і відділ документів іноземними мовами, де із захопленням ознайомились із 3D-принтером та іншими сучасними ґаджетами. У релакс-зоні читальної зали вони оглянули художню виставку Олександри та Марини Авдєєвих «Рандеву на межі двох світів». Також учні отримали унікальну можливість побувати у «надрах» бібліотеки – книгосховищі.

Після екскурсії школярі відвідали вечір історичного портрету «Символ козацької республіки», присвячений суперечливій постаті Богдана Хмельницького, великого гетьмана війська запорізького. Учні дізналися, чому його вважають військовим та політичним генієм України, чому навіть сучасники гетьмана називали його національним героєм й порівнювали з Олександром Македонським. Учні також переглянули уривки з фільму «Богдан-Зиновій Хмельницький», що проілюстрував біографію гетьмана.

Книгозбірня вразила школярів своєю сучасністю та масштабністю, і вони побажали відвідати бібліотеку ще й на зимових канікулах.Вхід