Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Зробимо Україну чистою разом» з бібліотекою!

«Зробимо Україну чистою разом» з бібліотекою!

28.04.2016 07:47
Херсонська обласна команда акції "Зробимо Україну чистою"

В Україні знову проведено наймасштабнішу соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом». На Херсонщині партнерами акції «Зробимо Україну чистою разом» стали Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара та Центр екологічної інформації бібліотеки.
Акція «Зробимо Україною чистою разом» – всеукраїнська, і у 2016 році охопила понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів. Одночасно 23 квітня на території всієї України розпочалася акція, метою якої є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.
В м. Херсон велике прибирання було проведено одночасно на 17 локаціях в усіх районах міста. У 2016 році в Херсоні у прибиранні взяли участь 1 894 людини! Загальна кількість зібраних сміттєвих пакетів на 120 л - 1294 шт!
Бібліотекарі з Центру екологічної інформації координували прибирання на одній з локацій в Херсоні. Бібліотекарі відділу обслуговування користувачів підготували виставку літератури та періодичних видань «Дім. Сад. Город» для учасників прибирання на локації «Салют» (Східний мікрорайон).
Також в рамках акції відбувся екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», основна мета якого – розкриття існуючих екологічних проблем України через мистецтво, поширення культури дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів. Під час фестивалю відбувся концерт за участі херсонських музичних та танцювальних колективів. Були проведені екологічні майстер-класи.
Велике Прибирання України завершилось. Учасники з нашого міста та області були дуже активними, саме тому Херсонщина стала чистішою!Вхід