Новини
09.12.2016 12:11

Мистецтво керувати часом: складно, але можливо
Спитайте, кому хоч раз у житті не вистачало часу? Хто хоч раз жалкував про те, що доба розрахована лише...

08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Зробимо Україну чистою разом» з бібліотекою!

«Зробимо Україну чистою разом» з бібліотекою!

28.04.2016 07:47
Херсонська обласна команда акції "Зробимо Україну чистою"

В Україні знову проведено наймасштабнішу соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом». На Херсонщині партнерами акції «Зробимо Україну чистою разом» стали Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара та Центр екологічної інформації бібліотеки.
Акція «Зробимо Україною чистою разом» – всеукраїнська, і у 2016 році охопила понад 5000 різноманітних локацій та близько 700 тисяч волонтерів. Одночасно 23 квітня на території всієї України розпочалася акція, метою якої є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.
В м. Херсон велике прибирання було проведено одночасно на 17 локаціях в усіх районах міста. У 2016 році в Херсоні у прибиранні взяли участь 1 894 людини! Загальна кількість зібраних сміттєвих пакетів на 120 л - 1294 шт!
Бібліотекарі з Центру екологічної інформації координували прибирання на одній з локацій в Херсоні. Бібліотекарі відділу обслуговування користувачів підготували виставку літератури та періодичних видань «Дім. Сад. Город» для учасників прибирання на локації «Салют» (Східний мікрорайон).
Також в рамках акції відбувся екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», основна мета якого – розкриття існуючих екологічних проблем України через мистецтво, поширення культури дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів. Під час фестивалю відбувся концерт за участі херсонських музичних та танцювальних колективів. Були проведені екологічні майстер-класи.
Велике Прибирання України завершилось. Учасники з нашого міста та області були дуже активними, саме тому Херсонщина стала чистішою!Вхід