Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»

Зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»

18.06.2015 13:42

Літо – це не лише час для активного відпочинку, а й пора нових знайомств, вражень, можливість поспілкуватися на важливі та цікаві теми.
Саме з цією метою 16 – 18 червня до бібліотеки завітали студенти 1-2 курсів факультету філології та журналістики Херсонського державного університету, де їм було запропонована зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»
На сьогодні це питання є досить актуальним, оскільки все менше й менше молодих людей читають. Тому так важливо популяризувати книги і читання. Отже, студенти змогли подискутувати на цю тему і розібратись у тому, для чого ж дійсно потрібно читати. Зокрема, в процесі дискусії було зазначено, що книги допомагають відволікатись від турбот, покращують настрій, розвивають креативність, уяву, ораторську майстерність.
Крім того, гостям було запропоновано долучитися до створення бібліотечного проекту «Центр читання». Студенти пригадали твори, які їх найбільше вразили, та поділилися цими враженнями, написавши відгуки, що будуть розміщені в розділі «Читач рекомендує». Також  для молоді була проведена змістовна екскурсія бібліотекою, особливо зацікавили їх відділи рідкісних та цінних видань, документів з краєзнавства та іноземними мовами. Гості впевнилися, що в бібліотеці можна провести час дуже змістовно та цікаво.Вхід