Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»

Зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»

18.06.2015 13:42

Літо – це не лише час для активного відпочинку, а й пора нових знайомств, вражень, можливість поспілкуватися на важливі та цікаві теми.
Саме з цією метою 16 – 18 червня до бібліотеки завітали студенти 1-2 курсів факультету філології та журналістики Херсонського державного університету, де їм було запропонована зустріч-диспут «Для чого потрібно читати?»
На сьогодні це питання є досить актуальним, оскільки все менше й менше молодих людей читають. Тому так важливо популяризувати книги і читання. Отже, студенти змогли подискутувати на цю тему і розібратись у тому, для чого ж дійсно потрібно читати. Зокрема, в процесі дискусії було зазначено, що книги допомагають відволікатись від турбот, покращують настрій, розвивають креативність, уяву, ораторську майстерність.
Крім того, гостям було запропоновано долучитися до створення бібліотечного проекту «Центр читання». Студенти пригадали твори, які їх найбільше вразили, та поділилися цими враженнями, написавши відгуки, що будуть розміщені в розділі «Читач рекомендує». Також  для молоді була проведена змістовна екскурсія бібліотекою, особливо зацікавили їх відділи рідкісних та цінних видань, документів з краєзнавства та іноземними мовами. Гості впевнилися, що в бібліотеці можна провести час дуже змістовно та цікаво.Вхід