ГоловнаII Південний фестиваль книги і читання "Книжковий Миколай"

II Південний фестиваль книги і читання "Книжковий Миколай"

Мріяли познайомитися з письменниками, чиї твори зараз
всі читають та обговорюють?
На свята мрії здійснюються!

У рамках ІІ Південного фестивалю книги і читання «Книжковий Миколай» 16 грудня у приміщеннях Комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради та ККЗ «Ювілейний» відбудуться зустрічі з представниками сучасної української літератури.

16 грудня

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара
з 10.00 до 17.00
Зустрічі з письменниками:

10.00 Тетяна Грунська – прозаїк та художниця, автор шести збірок новел: «Сільський роман. Міський роман», «Дорожній роман. Роман на припоні», «Грабіжник, або Чуже побачення», «Роман речей» та повісті «Вероніка та її коханці». Остання вийшла у серії «Повість» видавництва «Каменяр».

11.00/15.00 Юлія Качула – українська співачка, автор пісень, журналістка, перекладач, громадський діяч, автор проекту «Слухай українською!».

11.30  Остап Осмир – письменник, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор творів «Томира», «Магура», «Скит. Іду на ви», «Невловимий лев».

14.00 Марія Чумарна та Катерина Немира. Пропонуємо відвідати зустріч з етнологом і педагогом, відомою львівською поетесою, авторкою наукових досліджень, членом Національної спілки письменників України, засновницею авторської українознавчої школи Марією Чумарною, та українським скульптором, художником-керамістом, членом Національної спілки художників України, прозаїком, авторкою книжок «Іногда», «Кольорові оповідки» – Катериною Немирою.

14.00 – Наталія Чернишенко – херсонська письменниця, член Національної спілки письменників України. Вона – автор життєвої прози, позитивна, талановита та неординарна особистість зі своїм стилем письма та баченням сучасних життєвих проблем, жіночих доль. Її дебютом стала книга «Семь секретов личного счастья», а на сьогоднішній день на рахунку письменниці 15 книжок. Про новий роман «Наперекір долі», який тільки-но готується до друку, Наталя Чернишенко розповість всім, хто завітає на літературне чаювання з авторкою.

15.00 Тарас Микітчак – прозаїк, лауреат літературного конкурсу «Коронація слова» за роман «Долина Єдиної Дороги». Працює в жанрі фентезі, також пише книги для дітей.

ККЗ «Ювілейний»
з 13.30 до 16.30
Зустрічі та автограф-сесії з поетами та письменниками:

Володимир Чернишенко – український перекладач прози і віршів з англійської, м. Тернопіль.

Богдан Сидорак – учасник Революції Гідності у м. Моршин та м. Київ, упорядник народного співанка «І у вас, і у нас хай все буде гаразд!», популяризатор журналу «Регіон бандерівський», член товариства «Просвіта», член громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття», ініціатор відкриття туристичного маршруту «Горами нашої слави».

 Відкрийте для себе сучасне українське письменство!

Календар подій

     1 23
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 2324
252627282930 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день