Головна«Міжнародний туризм» – читай, обирай, вирушай!

«Міжнародний туризм» – читай, обирай, вирушай!

Мрієте про подорожі, але не знаєте, з чого розпочати? Пропонуємо познайомитися з «Міжнародним туризмом» – науково-популярним україномовним журналом про мандрівки та відпочинок, розрахованим на спеціалістів туристичної індустрії, студентів, школярів та усіх небайдужих до подорожей. Це перше туристичне видання України, видається з 1992 року. Періодичність виходу – раз на два місяці, обсяг журналу – 132-160 сторінок. Видання має прогресивний дизайн і високоякісне поліграфічне виконання зі спеціальними видами друку.

У  2006 році «Міжнародний туризм» отримав гран-прі престижного журналістського конкурсу «Золоте перо» як найкраще туристичне періодичне видання України. Часопис має професійні відзнаки від туристичних офісів різних держав.

Видання розповідає про природні й рукотворні чудеса планети, шоу-зірок та їх відпочинок, мандрівників і митців, провідні торгові марки, автомобільні подорожі, спорт, здоров’я, товари для відпочинку та комфорту, пропонує багато варіантів гарно провести час, дає цінні поради щодо мандрівок. Також видає спецвипуски про красу, СПА та здоров'я.

Містяться такі рубрики: «Подорож на подію», «VIP-клуб», «Життя як свято», «Modus vivendi / Спосіб життя», «Вояж-колекція», «Міністерство закордонних сТрав», «Троянда вітрів», «Профі-тур», «Живий світ», «Україна чудес», «Мандруйте на здоров'я», «Мистецтво гостинності», «Фотофакт».

Цікаво, що у №1 за 2019 рік розміщено статтю Сергія Онишко «Рожеве диво», присвячену озеру екзотичного кольору, яке, окрім дивовижного забарвлення, має ще й цілющі властивості. Розташовано воно неподалік Генічеська, що на Херсонщині. 

«Міжнародний туризм» допоможе вам обрати найкращий варіант подорожі! Наша книгозбірня отримує журнал з початку його існування, тож поспішайте ознайомитися з яскравим виданням у Гончарівці!

Календар подій

  12 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 1819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день