Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Записки українського самашедшого

Костенко Ліна Василівна

В68280
84(4УКР)6-4

К 72
Костенко Ліна Василівна.
Записки українського самашедшого: [роман]/ Л.В. Костенко; обкл. Р. Ольбінський - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011. - 1 місце в номінації "АРТ-книжка" у конкурсі "Краща книга України" у 2011 році; Лауреат ХІІІ Всеукраїнського рейтингу "Книжка року-2011" у номінації "Красне письменство" в підномінації "Відзнака президента рейтингу". - 413, [1] с. - (Перлини сучасної літератури), ISBN 978-966-7047-88-7
Місце зберігання: Читальний зал (1), Абонемент (3)

Анотація:

Роман написано від імені 35-річного київського програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він - заручник світових абсурдів - прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.
За жанровою стилістикою "Записки українського самашедшого" - насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики. Це перший опублікований прозовий роман видатної української поетеси.

Анотація бібліотекаря:

У книзі відображений біль автора за народ, за його біди. Тут читачі розуміють наскільки гостро автор відчуває усі больові точки країни та її народу. Варто читати усім небайдужим.

Фотоматеріали

Рецензія фахівця (офіційні рецензії):

...Основною помилкою усіх рецензентів, що намагалися прочитати цю книжку за одну ніч, щоб написати рецензію першими, була оця швидкість читання. Книжка значною мірою складається з методичної, день за днем, трансляції новинних стрічок світу у щоденникових записах.  І так чотири роки. Між тим, новин одного тижня в сучасному світі вистачить на давньоруський літопис. З огляду на те, що наші медійники надають перевагу катастрофам та скандалам, прочитання всього цього за один підхід може скласти хибне враження, що автор чорнушник і песиміст. А це всього лише відбиток інформаційного потоку, яким він був насправді. Ліна Василівна не вигадала жодного землетрусу чи цунамі, вона їх просто зафіксувала. Між тим, читати це тяглою стрічкою за один раз – дійсно зайняття для мізатропа.
Читайте уривками, як те відбувається в справжньому житті. ...

Антон Санченко.

 

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день