ГоловнаВесь яскравий світ в одному журналі

Весь яскравий світ в одному журналі

«Вокруг света. Украина» – це журнал  для тих, хто відкритий світу і хоче знати більше. Ви знайдете в ньому розповіді про незвичайні подорожі, екзотичні куточки планети та культури інших країн, сенсаційні наукові відкриття,  дослідження космосу, інформацію про новітні технології. А також дізнаєтесь про найважливіші події в Україні та за кордоном, про видатних людей минулого і сьогодення.    

Журнал «Вокруг света» був заснований ще 1861 року в Санкт-Петербурзі та вже 158 років радує читачів. Він навчає, інформує та розважає читача, продовжуючи та розвиваючи гуманістичні традиції пізнавального та науково-популярного видання.

Часопис знаходить форму, жанр, стиль, інтонацію для будь-яких сюжетів, зокрема зі сфер соціальних відносин, політики, економіки, науки, мистецтва, спорту, розваг. Він цікавиться подіями, явищами, процесами, що визначали у минулому, визначають сьогодні або які визначатимуть в майбутньому життя окремої особи, народу, людської цивілізації в цілому. Реклами в ньому мало, цікавої інформації багато. Наприклад, у №11 за 2019 рік є  низка таких статей: 

 

  • Здоров'я в цифрах: хто в світі скільки платить за ліки.
  • Вікно в світ: 8 найдивніших кінотеатрів на Землі.
  • Дрібні солодощі: чому японські десерти вагасі готують з дивних продуктів.
  • Британський бульдог: правда і міфи про Уїнстона Черчилля.

Обсяг журналу – близько 150 сторінок. Має дуже високу поліграфічну якість, прекрасні фотографії, стиль написання доступний і зрозумілий. Періодичність видання – 1 раз на місяць. У наступному році буде 70 років, як бібліотека отримує та зберігає цей журнал (з 1950 року).

Читачі журналу – освічені та сучасні жителі України, соціально активні, яких об'єднує любов до читання та пізнання нового.

Тож запрошуємо вас у цікаву подорож світом разом з  журналом «Вокруг света. Украина»!

Календар подій

       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 1415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день