Гостевая книга

Гостевая книга

Вы можете оставить свое сообщение.
Предупреждение: эта гостевая книга является премодерированной. Другими словами ваше сообщение появится только после одобрения модераторов. Это сделано исключительно с целью отсечения спама и ненормативной лексики.

14.06.2019 11:06
Anonymous

Працівники КУ Великоолександрівська РЦБС щиро вдячні керівництву ХОУНБГ імені О.Гончара за можливість професійного спілкування під час форуму молодих бібліотекарів "Лідери змін" в селі Стрілкове Генічеського району, окрема подяка  за книжковий подарунок від корпорації "Ранок" ..Море позитиву, вражень, професіоналізму, іновацій, цікавих зустрічей. А гра "Світ громад" була просто КЛАС!!! До наступної зустрічі!

12.06.2019 13:30
Галина

Шановні колеги! Хочу подякувати керівникам обласної бібліотеки за високу організацію Форуму молодих бібліотекарів Херсонщини "Лідери змін". Сподобались практичні поради колег із Києва, Хмельницького та Херсона.Отримали багато вражень, перейняли цікавий і корисний досвід бібліотечних новацій. Всі отриманні знання обов`язково будемо запроваджувати у своїй роботі.

29.03.2019 12:39
Микола

Шановні друзі і колеги!

І задоволенням хотілося б порекомендувати електронну бібліотеку andronum.com, де можна завантажити безкоштовно, а також читати безкоштовно на самому сайті класичні твори українських та зарубіжних письменників. Особливо хотілося би звернути увагу на розділ «Шкільної літератури» в якому представлені як повні тексти творів, так і короткі перекази для школярів будь-якого віку.

16.03.2019 11:40
Anonymous

Скарга.
Доброго дня. На третьому поверсі бібліотеки постійно проводяться презентації, вистави, концерти, репетиції та інші масові події. При тому, що в бібліотеці є велика актова зала, більшість заходи відбуваютсья з підключенням апаратури, через що звук лунає по всій будівлі. Через постійний шум вкрай складно займатись власними справами або відвідувати бібліотеку за прямим призначенням.
Будь ласка, з поваги до відвідувачів бібліотеки, перенесіть проведення всіх заходів в ізольоване приміщення актової зали. Тобто, проводьте їх у місці, яке прямо для цього призначено, а не на відкритому просторі третього поверху. 
З повагою, Дмитро Багненко.

Шановний читачу!Трансформація бібліотек у сучасні культурні центри та центри розвитку громади передбачає розширення дозвіллєвих послуг для різних категорій користувачів. Саме тому, у нас дійсно проводиться значна кількість різноманітних заходів. Але, на жаль, не завжди формат заходів дозволяє проводити їх в актовій залі або інших закритих приміщеннях бібліотеки, тому для деяких з них використовується майданчик третього поверху. Для того щоб забезпечити спокійні умови для роботи користувачів у разі проведення цих заходів в подальшому, ми плануємо обладнати в бібліотеці спеціальну локацію, так звану «зону тиші», за прикладом європейських книгозбірень, що забезпечить комфортні умови для різних потреб користувачів. А поки що, Ви можете звертатись до бібліотекаря, який запропонує Вам, на час проведення заходу, інше затишне приміщення для роботи.З повагою,Адміністрація

25.01.2019 07:57
Наталья Гайдай

Еще раз ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСЬ библиотеке за проект "звичайна роль- особливий актор". Возможность творчески развиваться и рости под руководством профессионлов. Спасибо Надежде Ивновне за идею всех объединить в одном проекте! За возможность общаться с неподражаемой Ириной Владимировной. Отдельная благодарность Оксане Шестаковой за сопровождение проекта и неутомимый труд в его подготовке! Надеемся на дальнейшую плодотворную совместную работу.

24.01.2019 11:29
Якубенко Наталья

Уважаемая Надежда Ивановна и сотрудники библиотеки,  большое спасибо  вам за организацию, поддержку, помощь в создании и реализации инклюзивного театра с особенными актерами  при библиотеке. Моей дочери - аутисту очень понравилось участие в спектакле и возможность быть актрисой. Это было где-то неожиданно и для меня. Огромное Вам спасибо за поддержку нас родителей особенных  детей, за возможность нашим детям получать новый опыт и открывать свои таланты и умения. Большое сасибо за то, что Вы делаете для нас. . 

24.01.2019 10:29
Anonymous

Большое спасибо Надежде Ивановне и Оксаночке за поддержку и помощь в инклюзивном театре.Дети и родителли получили уйму приятных эмоций и впечатлений,а общество немного больше узнало об особенных людях.Спасибо!

17.11.2018 21:27
Наталья Гайдай

Хочется выразить огромную благодарность Надежде Ивановне  за идею создания театра особенных актеров в библиотеке. Возможность общаться с профессиональными режисерами - это огромная поодержка для наших самодеятельных любительских коллективов.

Отдельное спасибо сотруднику отдела по работе с людбми с особыми потребностями Оксане Шеринговской за идейное вдохновление и постоянную поддержку проекта "Зачарованного кукольного театра". 

10.11.2018 15:36
Світлана

Сьогодні відвідала вже третю творчу зустріч з українськими сучасними авторами в межах проекту "Говоримо українською. Читаємо українське". Прийшла за українським словом та знайомством з новими авторами. Отримала не лише поштовх до читання, отримала набагато бльше: сіплкування, знайомство з цікавими особистостями. Вдячна організаторам за теплу атмосферу та приємно проведний час.

24.10.2018 12:19
Відюк Надія

З 2018 року бібліотекарі коледжів стали повноправними членами бібліотечної спільноти Херсонщини. І вцьому великий плюс. За останні півроку ми вдруге побували в книгозбірні з питань підвищення кваліфікації. Хочемо висловити подяку кервіництву та фахівцям бібліотечної справи, які допомагали нам у навчанні. Окремо хочеться подякувати Сватулі Тетяні Леонідівні за змістовні лекції.

                                         З повагою бібліотекарі коледжів Херсонщини.

26.09.2018 12:05
Надія Васильєва

Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!

Хочу подякувати Вам за чудове свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке відбулося 25 вересня 2018 року. Свято  справді було драйвовим! Користуючись нагодою хочу привітати колег з професійним святом! Побажати нам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у нашій благородній просвітницькій справі.

24.09.2018 05:27
Олена Миколаївна Радова

Шановна Надіє Іванівно!

Від щирого серця вітаємо Вас та Ваш колектив з Всеукраїнським днем бібліотек!

Херсонська обласна універсельна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара виконує в суспільстві високу місію - забезпечує доступ до знань, розвиває культуру. Треба згадати в цей день про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти. Ваша терпляча, безкорисна робота викликає глибоку повагу і захоплення.

Дякуємо Вам за плідну співпрацю з Обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв та школами естетичного виховання м. Херсона та області.

Від усієї душі бажаємо і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

З повагою

Олена Миколаївна Радова

Заслужений працівник культури України,

директор КУ "Обласний

навчально-методичний центр

культури і мистецтв" ХОР

23.08.2018 09:11
Боровикова Римма

         22 серпня працівники краєзнавчого відділу запросили бажаючих на екскурсію "Український Херсон". Ми пройшли вулицями нашого Херсона, почули багато нового про місто, про людей, які жили та боролися  за українську мову. І ми вже по-новому будемо бачити місто. Багато і цікаво про всі події зі становлення української мови у Херсоні розповіли пані Оксана та  пані Світлана, які є справжніми професіоналами своєї справи. Вдячні за змістовну та пізнавальну екскурсію.

26.07.2018 20:07
Тарас

Додайте ще будьласка на сторінку http://lib.kherson.ua/en-translate-online.htm онлайн-перекладач від OpenTran http://opentran.net/?ua - якість перекладу не гірший за всі інші перекладачі.

Шановний Тарасе, дякуємо за інформацію. Перекладач вже додано до нашого каталогу "Ресурси Інтернет".

18.06.2018 06:54
Anonymous

Ірина Кравець

Колектив центральної бібліотеки дуже вдячний директору КЗ "ХОУНБГ імені О.Гончара " ХОР Коротун Надії Іванівні, завідувачу науково - методичним відділом Сватулі Тетяні Леонідівні за можливість бути учасниками виїзної сесії "Туризм як тренд: інноваційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку громади". Ці три дні були насичені конструктивним професійним спілкуванням, навчанням, креативністю,активним відпочинком.Це була сучасна навчальна платформа для сучасних бібліотекарів!!!!!

Ми сподіваємось на продовження таких заходів.

 

12.06.2018 10:28
Анастасія

Доброго дня! Хочеться звернутися до адмінстрації бібліотеки. Я живу поряд з цією чудовою книгозбірнею, тому дуже багато часу проводжу в її стінах. Тут проводяться безліч цікавих та пізнавальних заходів. Ось тільки чому немає жодної зустрічі з сучасними українськими письменниками? Ось у бібліотеці Б. Лавреньова проходили зустрічі і з Максом Кідруком, і з братами Капрановими, і ось вчора там була зустріч з Дарою Корній. Шановні, чому це не в обласній науковій бібліотеці? Зате ось вже другий тиждень стіни Гончарівки здригаються від дитячого вереску. Це називається "літо в бібліотеці". І дитинчата 9 -13 років просто зносять дах обласній науковій бібліотеці. Хоча перш за все саме обасна наукова бібліотека повинна пропагувати книгу і знайомити мешканців міста з сучасними українськими авторами. А не влаштовувати дитячий табір у своїх стінах! Сумно все це

Доброго дня, шановна пані Анастасія!Дякуємо за Ваше зауваження. Обов'язково врахуємо його в подальшій роботі. Але хочемо повідомити Вас, що і в нашій книгозбірні проходять зустрічі відвідувачів із сучасними українськими письменниками. Наші читачі мали змогу поспілкуватись з такими письменниками як: брати Капранови, Жанна Куява,Люко Дашвар, Надія Мориквас, Тетяна Грунська, Марія Чумарна, Юлія Качула, Дара Корній, Галина Пагутяк та ін. Сподіваємось побачити і Вас на наступних зустрічах. Відповідну інформацію Ви можете отримувати на нашому веб-сайті та у соцмережах.Що стосується програми "Літо в бібліотеці", то  враховуючи те, що бібліотека сьогодні є публічною і обслуговує різні вікові категорії населення, заходи цієї програми відвідують як дорослі люди, так і діти та підлітки з пришкільних таборів міста і області.В рамках заходів даної програми бібліотекарі проводять майстер-класи, в інтерактивній формі надають корисну інформацію та знайомлять з різними аспектами життя: проблемами збереження екології, історією України та краю, мистецтвом та літературою, правилами користування інтернет, сучасною бібліотекою тощо. Але, на жаль, якщо доросла аудиторія дотримується норм поведінки, то дітям дуже важко чинно ходити залами книгозбірні та зберігати тишу, особливо якщо захід передбачає змагання між учасниками. Можливо, якщо Ви почуєте відгуки відвідувачів цих заходів, як дітей, так і дорослих - Ви зміните свою думку.З повагою, адміністрація

05.06.2018 17:05
Марина Авдеева

Спасибо сотрудникам центра по работе с читателями с особыми потребностями за организацию такой нужной нам встречи с работниками органов правопорядка.Надеюсь,это только начало для выстраивания конструктивного диалога.Слова благодарности организаторам встречи-Шестоковой Оксане Николаевне и Мирошниченко Наталье Алексеевне.Спасибо от нас всех родителей наших "Зачарованных детей".

23.05.2018 10:29
Наталія Лупіна

Група слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської та іспанської мов відвідали семінар-тренінг з медіаосвіти на базі інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" (тренер О.В. Єрохіна). Присутні дізналися про сучасні медіаресурси та їх використання на уроках  іноземної мови. Навчання проходило в інтерактивній формі та невимушеній атмосфері, з максимальним залученням присутніх. Вчителі отримають сертифікати учасників та пакети з ресурсними матеріалами. Висловлюємо вдячність організаторам заходу Мащенко О.О., Донченко Т.В. та Каценко І.А.

23.05.2018 09:13
Скоробогата Тетяна

Сьогодні у складі групи слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов відвідала семінар-тренінг "Медіаосвіта", тренер Оксана Єрохіна. Протягом усієї зустрічі була дружня та тепла атмосфера. Цікаво, повчально та змістовно. Хотіла отримати практичну інформацію - отримала. Бажаю подальших творчих успіхів співробітникам відділу документів іноземними мовами та центру "Вікно в Америку"!!!!

17.05.2018 13:21
Людмила

Хочу подякувати працівникам методичного відділу за допомогу в плануванні роботи, вчасні поради, доцільні коментарі, а також інформацію, яка  оперативно розміщується на сторонці «Методист  on – line». Саме там я дізналася про відбір учасників у конкурсі в рамках проекту “Участь через залучення”  Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ).  Мою кандидатуру було відібрано на участь у проекті. І надалі буду відслідковувати новини сайту науково – методичного відділу. .  Шановні колеги, Ваша підтримка безцінна. Л.Зуєнко, КЗ "НЦРБ"

23.04.2018 08:19
Anonymous

Шановні колеги! Щиро дякуємо Вам за чудовий вебінар зі стратегічного планування для бібліотек. Працівники Херсонської централізованої бібліотечної системи дізналися багато нового і корисного. Ваші матеріали допоможуть нам в розробці ефективної загальносистемної стратегії розвитку.

11.04.2018 11:16
КЗ "Скадовська ЦБС"

Кожного разу, відвідуючи Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О.Гончара розумієш –  є до чого прагнути, що  змінювати, чому вчитись, і найголовніше – у кого! Дякуємо  колективу книгозбірні  за можливість взяти участь у святі «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара», яскравому, змістовному, креативному та цікавому. Майстерно організоване, воно стало справжнім вінцем та гідним завершенням циклу заходів з нагоди 100-річного ювілею митця.  Серед них – Велика літературна естафета «Гончар крокує Херсонщиною», до якої активно долучились і  книгозбірні Скадовського району, про свідчать Диплом та цінні подарунки.

В свою чергу, зичимо багато блискучих перемог колективу «Гончарівки» на чолі зі справжнім професіоналом Н.І. Коротун та плідної співпраці з колегами у реалізації нових ідей задля  процвітання бібліотечної галузі на Херсонщині.

11.04.2018 09:11
Anonymous

Шишкіна Людмила

 Традиційно, з великим розмахом пройшла Обласна літературна естафета "Олесь Гончар крокує Херсонщиною", організована Вами, шановні колеги. Урочисте підбиття підсумків - це справжня феєрія почуттів, симбіоз музики, високого літературного слова, творчих зустрічей. За цим всим,всім зрозуміло, стоять вмілі організатори та справжні патріоти своєї справи. Хочу звернутися до Генерального директора бібліотеки Коротун Надії Іванівни зі словами глибокої подяки за увагу до сільських бібліотек, за вміння знаходити можливості матеріального заохочення в непростий час, за незабутнє свято. З повагою директор бібліотечної мережі Білозерщини Шишкіна Людимила.

11.04.2018 08:59
Бериславська районна центральна бібліотека

Щиро вдячні організаторам свята «Вся Україна славить і вітає свого співця – Олеся Гончара». Бібліотеки нашої ЦБС  намагаються, як можна частіше брати участь в таких заходах.  Ми отримали чудові враження від спілкування з колегами, від змістовної та цікавої виставки, присвяченої  100 – річчю О. Гончара. Також сподобалися концертні виступи. Приємно було те, що роботу бібліотек  нашого району було відзначено Дипломом та цінним подарунком. Щиро дякуємо, все дуже сподобалося. Особливо хотілося відзначити, що кожен захід бібліотеки стає цікавішим і масштабнішим.

11.04.2018 08:51
Надія Васильєва

       Доброго дня шановні колеги! Від усіх працівників книгозбірень Новотроїцького району, хочу подякувати організаторам Великої літературної естафети «Гончар крокує Херсонщиною». Бібліотеки Новотроїцького району активно включились в літературну естафету, із 27 бібліотек в естафеті прийняли участь 24. Також ми дякуємо Херсонській обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та  особисто її генеральному директорові Надії Коротун, за організацію та проведення ювілейного свята «Україна славить Олеся Гончара» та за високу оцінку щодо участі бібліотек нашого району в літературній естафеті.

З повагою,

Директор Новотроїцької ЦРБ 

Надія Васильєва

04.04.2018 17:32
Наталья Гайдай

Хочу поблагодарить работников отдела обслуживания - творческой площадки "Maker Space", особенно Алексееву Юлию Игоревну, за внимание, терпение и уважение к ребятам из группы "Зачаровані діти". Нам очень нравится осваивать новые технологии - 3D ручку, эл. швейную машинку и управляемого робота на вашем пространстве!

22.03.2018 11:01
НВК № 48 Херсонської міської ради

        Адміністрація Херсонського навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради висловлює Подяку відділу обслуговування користувачів Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара за високу професійну майстерність, якісне надання бібліотечних послуг та проведення цікавого змістовного дозвілля підростаючого покоління.

       Бажаємо  і надалі успіхів у Вашій діяльності.

13.02.2018 18:38
Сергей

Добрый вечер! Часто бываю в библиотеке, нахожу много полезной информации для себя. Но сейчас вынужден отказаться от посещений, т.к. работать в холодном помещении нереально. Интересовался у сотрудников в чем причина - библиотека не выиграла тендер и поэтому отопление отключили. Честно - я в шоке! В зимний период отключить отопление, а как же люди работающие в ней? Читатели? И когда отопление включат, наконец? 

Шановний пане Сергію!

Просимо вибачення за ситуацію, яка склалася (не з вини бібліотеки), і з радістю повідомляємо, що тендерну процедуру завершено і вже сьогодні (14 лютого) бібліотеку підключено до теплопостачання. Чекаємо Вас у бібліотеці і дякуємо, що Ви завжди з нами.Адміністрація.

08.02.2018 11:28
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості

Адміністрація Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради висловлює щиру вдячність працівникам бібліотеки відділу наукової інформації та бібліографії за всебічне сприяння у проведенні навчальної сесії наукового товариства «Логос» Малої академії наук Центру.                                       
34 учні  7-9 класів  закладів загальної середньої освіти № 1, 3, 24, 33, 46, 48, 54 ознайомились з пошуком літературних джерел у бібліографічному відділі, з роботою електронного каталогу на сайті бібліотеки, з роботою читального залу та абонемента. Діти з зацікавленістю шукали літературу у систематичному каталозі згідно обраної теми, заповнювали «Читацькі вимоги» та вбачали перспективу своїх подальших досліджень.                                     
Сподіваємося, що знайдені літературні джерела принесуть користь у вивчені не тільки наукової тематики роботи, але й розкриють та збагатять світогляд кожної дитини. Працівники відділу наукової інформації та бібліографії щоразу доводять, що у бібліотеці можна знайти багато цікавої та пізнавальної літератури, відвідати різноманітні сучасні заходи, стати учасниками креативних та пошукових клубів.                                                      
Бажаємо Вашому закладу подальшого творчого натхнення у такій важливій та корисній справі – справі виховання підростаючого покоління.

         З вдячністю 
         адміністрація Херсонського Центру дитячої а юнацької творчості

08.02.2018 10:29
Гора Т.В.

Учителя английского языка - слушатели курсов повышения квалификации КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонской областной ради искренне признательны сотрудникам отдела по работе с документами на иностранных языках Елене Алексеевне Мащенко и Татьяне Викторовне Донченко за профессионализм и гостеприимство во время ознакомительного визита (для тех, кто побывал впервые) и очередное открытие познавательного в информационном мире и в мире медиаграмотности.

Сотрудницы библиотеки: Климентенко Анастасия - помогла распознать фейковые объявления; Золотухина Оксана - объяснила назначение и научила нас создавать QR коды; Елена Алексеевна - ознакомила с игрой "Медиазнайка", что поможет нам разнообразить работу со школьниками разных возрастов.

За конкурсами и играми на английском языке (как например, "Spelling Bee") время пролетело незаметно, кое-какие навыки нами были освоены (3D ручки), подарки вызвали радостное настроение и стали памятной вехой на долгое время до следующего посещения Херсонской областной универсальной научной библиотеки им. О. Гончара. Спешим делиться впечатлениями с коллегами и воспитанниками!

С уважением, Гора Татьяна Владимировна.

Спасибо за положительную оценку нашей работы! Обратная связь от участников всегда вдохновляет и настраивает на дальнейшую продуктивную работу. Мы всегда рады видеть наших читателей в стенах родной библиотеки.Коллектив отдела документов на иностранных языках.

28.01.2018 22:00
Боровикова Рима

             Я є слухачкою курсів української мови клубу "Дивослово". Кожне заняття наших курсів незвичайне та неповторне. У субботу,          27 січня цього року, було дуже цікаве заняття.  Лілією Михайлівною Віжічаніною та Оксаною Золотухиною для слухачів організовано квест "Поки гугл відпочиває...", присвячений Всесвітньому Дню без Інтернет. Відповіді на запитання квесту всі групи шукали у багатьох відділах бібліотеки: це й відділ рідкісних і цінних видань, мистецтв, відділ абонементу, екологічної інформації, наукової інформації та бібліографії, відділ документів іноземними мовами тощо.  І мені було дуже цікаво й брати участь у квесті, й на занятті розповідати про прикметник - найкоштовнішу оздобу українського мовлення! Вдячна вам, шановні пані Ліліє та пані Оксано, за такі заходи, в які ви вкладаєте усі знання, досвід, вміння та любов до своєї роботи та української культури!

11.01.2018 07:25
Алексей

Доброе утро! Учусь в универе и вот уже три года довольно успешно пользуюсь вашим электроным каталогом. Чтобы зря не ходить в библиотеку, всегда заранее просматриваю по электронке есть ли эти книги в наличии. Так же и с журнальными статьями. И вот захожу и вижу, что электронный каталог обновлялся аж 4 декабря! Это не серьезно, ведь уже больше месяца прошло.

Доброго дня, Олексію! Приємно, що наш електронний каталог став Вам у нагоді. Затримка з останнім оновленням сталася з технічних причин. Вже за кілька днів до Вашої уваги буде оновлена версія. Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

03.01.2018 19:11
Владислав

С Новым 2018 годом, уважаемый коллектив библиотеки, возглавляемый Надеждой Ивановной! Добра вам всем, мира, самого обыкновенного человеческого счастья, много всего нового, но только хорошего!

15.11.2017 09:34
Колектив Херсонської ЦБС

Шановні колеги! Щиро дякуємо за професійно підготовлений вебінар  "Стратегічне планування" який відбувся 10 листопада. Нами були здобуті надзвичайно важливі знання. Ми високо цінуємо ваш внесок в підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області. Висловлюємо надію на майбутню співпрацю та щиро бажаємо творчих здобутків.

Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи. Чекаємо Вас на нових вебінарах з підвищення кваліфікації.

04.09.2017 12:05
Оксана Fyfnjks]dyf

Доброго дня! Побувала на тренінгу з Тайм-менеджменту, що проводила Оксана Миколаївна. Цікаво, просто та доступно про важливі речі. Інформація актуальна, сучасна та прикладна до життя, спонукає до позитивних змін. До того ж, добра організація тренінгу, вміле володіння мовою, невимушена атмосфера. Дякую Оксані Миколаївні за можливість почути важливі речі, задуматися та зробити свій час більш наповненим!

Дуже раді, що тренінг «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху» надихнув Вас на те, щоб залишити відгук. Щиро вдячні Вам за це! Сподіваємось, що отриману інформацію Ви активно практикуєте та впевнено просуваєтесь до своєї мети. Запрошуємо Вас на наступні тренінги проекту «Шлях до успіху» та на інші цікаві заходи, що постійно проходять у стінах бібліотеки.

04.09.2017 06:24
Дмитрий

Добрый день! На днях был в вашей библиотеке на тренинге по тайм менджменту, от центра занятости. Было очень интересно и познавательно, хочу особо отметить работу специалиста Оксаны Николаевны - казалось бы сложная информация, но подавалась так легко и не принужденно да еще и в интерактивной форме. Спасибо вам огромное! С нетерпением жду от вас еще тренинги, но непременно с такой же подготовкой и подачей. Еще раз большое спасибо! 
 

Спасибо за положительную оценку своей работы! Обратная связь от участников всегда вдохновляет и настраивает на дальнейшую продуктивную работу. Буду рада видеть вас на следующих тренингах, которые будут проходить в рамках проекта «Путь к успеху», и на других не менее интересных и познавательных мероприятиях, которые регулярно проходят в библиотеке.С уважением, тренер Оксана Николаевна.

19.08.2017 08:09
Иванов

Добрий день! Хочу додати трохи критики. Мені зовсім не  сподобався Ваш новий вид сайту. Досить розляписто і не сприяє статусу наукової бібліотеки. Може матеріал і юзабіліті, але з точки зору старої доброї ергономіки - перевантажений крупними картинками, блоками і викликає роздратування. Старий вигляд був кращий. (і зручніший). Але то лише моя точка зору. Простого користувача...  З повагою.

Шановний користувач! Дякуємо Вам за критику. Ми обов'язково враховуємо побажання пересічних користувачів під час подальшого розвитку та модернізації сайту бібліотеки. Ваші зауваження вже передані веб-програмісту. А поки що радимо Вам переглянути мобільну версію нашого сайту.

03.08.2017 09:59
Алієва Еліна Юріївна

Доброго, шановні колеги! Вітаю і щиро дякую за нейморівну екскурсію пані Віталіні Волковій. Всім працівникам бібліотеки низький уклін за їх працю. Надихнули іноземні проекти. Ваша участь у проектах для отримання грантів. Особливо класні відділи іноземної літератури, рідкісної книги, екологічної культури, простори вільного часу (для перегляду, творчості і т.д.), краєзнавчий. Прошу приділити увагу музею Олеся Гончара і обладнати його для того, щоб зберегти надбання та проявити шану до нашого генія і співвітчизника. З повагою, Еліна Алієва, засновник Видавничого дому "ЛінаПе".

02.07.2017 07:37
Корівчак Людмила Денисівна

Висловлюю щиру подяку працівникам краєзнавчого відділу на чолі з Оксаною Валеріївною. Під час літературно-краєзнавчої практики студенти 351 групи ХДУ ознайомились з цікавою інформацією про перші газети на Херсонщині, зірок-краян акторів, брали участь у захопливих розминках, пантомімах, проявили свої творчі здібності.  Працівники краєзнавчого відділу довели, що у бібліотеці можна застосовувати креативні, різноманітні і сучасні форми роботи. Незгасаючої енергії, невичерпних ідей бажаю  Оксані Валеріївні і її колегам.

09.06.2017 14:37
Гість

Краєзнавцям та історикам...

Чи знаєте ви, що єднає варягів, ляхів та шляхту?
Та і хто такі яхи (яги) та чому вони постали п'ятою колоною у середині слов'янства та українства?
Через що давнім православним Отцям не вдалось побороти захоплення яхів магією і як це вплинуло на долю українського державотворення?
Хто нині несе яхівську ідеологію та виступає проти України?

Стаття "Війни проти слов’янського світогляду" на -
http://sviatoiar.uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansjkogo-svitoglyadu/
Інші статті про історію України - http://sviatoiar.uamodna.com/
 

18.05.2017 11:10
Психолог та фахівець (з соціальної роботи із суб'є

Співробітники територіальних підрозділів з питань пробації м. Херсон висловлюють щиру подяку  Пінчук Оксані Анатоліївні  та Литвиненко Ірині Вячеславовні за підготовку та проведення тренінгу в рамках проекту "Шлях до успіху". Такого роду заходи є досить актуальними та пізнавальними для категорії людей, які перебувають на обліку в нашій службі , адже вони допомогають їм ставати краще, розвиватися.  Дякуємо за плідну співпрацю!!!

13.05.2017 11:39
Баба-яга

Ужасная титульная страница! Всё мельтешит, постоянно двигается и пестрит всеми красками радуги. Верните старую. Новое безобразие больше подходит для сайта детской библиотеки, интернет-магазина одежды, но никак не научной библиотеки.

22.02.2017 19:50
Сильвер Джонс

ШИКАРНАЯ НОВАЯ ТИТУЛЬНАЯ СТРАНИЦА!!!РЕАЛЬНО КЛАССНАЯ!!! .......1000 чертей!!!))))))))

Уважаемый пользователь! Благодарим Вас за отзыв.

23.11.2016 14:30
Білецька Олена Вікторівна

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 висловлюють щиру подяку співробітникам сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування читачів обласної наукової бібліотеки ім. О.Гончара за підготовку та проведення вечора памяті воїна-героя Романа Набєгова. Такі заходи дуже потрібні в наш час для виховання патріотизму, мужності, гідності  особливо у підростаючого покоління, якому будувати майбутнє України.

19.11.2016 18:21
лариса

Здравствуйте. Хотелось бы обратиться к Ярославу Полещуку. У него есть страничка о Федорове Алексее Федоровече. Розыскиваю его невестку Дину Федорову. Я работала с ней в Ягодном(Магаданская область). Когда заходила в гости, то Алексей Федорович всегда читал мне отрывки из его книги. Название книги я не знала, но он рассказывал, что был зам.политом у Кавпока, и это его воспоминания о войне. Когда я уехала в СПБ, мы потерялись. Пожалуйста, если вы знаете, где живет семья сына (не помню имя), сообщите мне на страничку в "одноклассниках" Коновалова-Чулкина Лариса СПБ, Ягодное, Анапа. Спасибо.

03.10.2016 14:24
Тетяна Олександрівна

Щиро вітаю мій улюблений відділ абонементу та їх колег з Днем бібліотекаря, що відбувся 30 вересня. Наснаги Вам, творчих ідей та пошуків, завжди гарного настрою, миру та злагоди!

27.09.2016 07:15
Anonymous

Щиро вдячні за змістовну, цікаву екскурсію бібліотекою й ефективно організовану роботу у відділі документів іноземними мовами, а також за допомогу, підтримку та яскраві ідеї! 

Вітаємо з наступаючим професійним святом! 

З повагою та найкращими побажаннями,

Слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови ХАНО.

23.09.2016 15:35
Васильєва Тетяна

Шановні працівники бібліотеки! Будь ласка, зверніть увагу на правила сучасної української мови! Ви ж проводите безкоштовні курси по її вивченню! Чому так багато помилок!!! Не приємно те, що на помилки звернули уваги колеги з Росії! Будьте уважнішими!

Шановна, пані Тетяно!Дякуємо за Ваше повідомлення. Ми постійно редагуємо інформаційні матеріали, розміщені на нашому інтернет-ресурсі. Проте через їх значний обсяг могли пропустити якісь помилки. Для їх виправлення просимо Вас надати нам більш конкретну інформацію щодо допущених на сайті помилок, на які звернули увагу колеги з Росії, або дати відсилку на їхні зауваження.З повагою,адміністрація

21.07.2016 09:01
Гуменюк Руслан Євгенович

Уважаемые сотрудники отдела обслуживания ХОНБ им. О. Гончара! Хотим выразить персональную благодарность заведующей отдела Никулькиной Наталье Викторовне и ее коллегам Волковой Виталине Викторовне и Тютюнниковой Алисе Юрьевне за проведение мероприятий для людей которые попали в трудные жизненные ситуации и состоят на учете Суворовского РО г. Херсона УИИ УГПтСУ в Херсонской области, АР Крым и г. Севастополе. Данные мероприятия помогают людям исправиться и стать лучше, а также расширяют их кругозор. Всего Вам хорошего, удачи и творчества! Благодарим Вас за доброжелательную, компетентную работу. Ждем с нетерпением новых встреч.

специалист ( по социальной роботе

с субъектами пробации)

Суворовского РО г. Херсона УИИ УГПтСУ

в Херсонской области, АР Крым и г. Севастополе   

Гуменюк Р.Е.

22.06.2016 11:00
Павликівська Юля

Дякую Вам за вашу роботу) Дуже сподобалося у бібліотеці))

21.06.2016 21:25
Тетяна Олександрівна

Дякую співробітникам відділу абонементу за допомогу та організацію літературно-фольклорного квесту на основі інноваціний технологій для моїх студентів.  Перша моя спроба працювати з QR-кодами видалась вдалою тільки завдяки Вам, шановні бібліотекарі. Дякую за надзвичайно теплу атмосферу, за літературу, з якою ми могли працювати, за можливість проведення такого заходу. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. 

15.06.2016 05:15
Скрыль Скргей Анатольевич

В этом году после десятилетнего перерыва записался в библиотеку. Очень порадовало гостеприимство, отзывчивость сотрудников. В отделе абонементного обслуживания почувствовал себя желанным читателем. Такого впимания к запросам и интересам читателя не встречал  в других   библеотеках (как украинских так и зпрубежных). Огромное спасибо.

20.05.2016 01:09
Javier Henriquez

Hello there!

I'm writting from the Canary Islands, Spain.

I was lucky to visit your nice city less than one month ago, and being there, I visited this amazing institution. It's a great place to be and to read there is a real pleasure.

The landscape from its windows is also an amazing spectacle, and I really enjoyed my time there.

Thanks a lot to all who created this place and who preserve this common heritage!

Javier Henriquez

Dear Javier ,it's so nice of you to remember our city and our library. We will be very glad to see you here again some day. Have a nice time on the Canary Islands.Your truly, Kherson librarians

12.05.2016 11:03
Anonymous

Добрый день!

Подскажите, пожалуйста, есть ли в фондах вашей библиотеки какая-нибудь информация о помещиках Сиротинских и Тефтулах?

Уважаемый читатель!Для получения ответа на Ваш вопрс просим переадресовать его на Виртуальную справочную службу библиотеки. Это можно сделать с главной странички библиотечного веб-сайта.

21.04.2016 11:04
Світлана Володимирівна

Уважаемые сотрудники отдела обслуживания ХОНБ им. О. Гончара! Хотим выразить персональную благодарность заведующей отдела Никулькиной Наталье Викторовне и ее коллегам Волковой Виталине Викторовне и Тютюнниковой Алисе Юрьевне за проведение мероприятий для школьников "НВК им. Т. Г. Шевченко ХОР", направленные на развитие кругозора, интереса к художественной литературе и воспитание культуры детей. Детям очень нравятся познавательные мероприятия, подготовленные сотрудниками Вашего отдела с учетом возрастных особенностей и актуальным выбором тематических встреч. Материал хорошо воспринимается детьми, так как подается доступным языком. Дети всегда слушают с интересом. Очень нравятся презентации по творчеству великих гениев украинской и зарубежной литературы. Хотим вместе с вами открыть для школьников огромный и увлекательный мир! Всего Вам хорошего, удачи и творчества! Благодарим Вас за доброжелательную, компетентную работу. Ждем с нетерпением новой встречи с Вами!  

21.04.2016 10:47
Світлана Володимирівна

Шановні працівники відділу обслуговування ХОНБ ім О. Гончара! Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за Ваше служіння бібліотечній галузі області, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство. Бажаємо Вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів. Дякуємо Вам за Вашу невтомну працю! Сподіваємося на подальшу співпрацю з адміністративним, педагогічним та дитячим колективами КЗ "НВК ім. Т. Г. Шевченка". З нетерпінням чекаємо на нову зустріч!

04.02.2016 10:04
Світлана

Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!  Прошу Вас допомогти мені підібрали літературу для написання наукової теми: Ремесла й промисли на Херсонщині  (19-20 ст.).  Буду дуже вдячна.

Шановна пані Світлано!Для отримання своєчасної та повної відповіді просимо Вас переадресувати свій запит до Віртуальної довідкової служби бібліотеки. Це можна зробити з головної сторінки бібліотечного веб-сайту.

24.01.2016 16:37
Людмила

Добрий вечір. Я пишу курсову роботу з теми "Феномен колективу. Формування дитячого колективу" (педагогіка). Чи могли б ви порадити найбільш актуальну літературу з цієї теми якою могла б скористуватися у вашій бібліотеці. Дуже дякую.

 

Шановна Людмило!

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:
  1. Красовицький М. В.О. Сухомлинський про виховання особистості в колективі : цілісна концепція / М. Красовицький, Г. Бучківський // Рідна школа. - 1999. - № 2. - С. 13-17.

  2. Мазаненко О. Особливості боротьби за лідерство дітей з багатодітних родин у тимчасовому дитячому колективі / О. Мазаненко, О. Романова // Вісник Київського інституту бізнесу та технологій. - 2013. - № 2. - С. 87-89. - Бібліогр. наприкінці ст.

  3. Мартиненко О. Виховна робота в дитячих хореографічних колективах / О. Мартиненко // Мистецтво та освіта : наук.-метод. журн. - 2014. - № 2. - С. 38-43. - Бібліогр. наприкінці ст.

  4. Панченко С. Формирование толерантных взаимоотношений подростков в детском коллективе / С. Панченко // Воспитание школьников. - 2008. - № 7. - С. 33-38. - Библиогр. в конце ст.

  5. Прихотько Ю. О. Формування позитивних взаємин у дитячому колективі : посiб. / Ю. О. Прихотько. - К. : Рад. шк., 1987. - 123 c.

  6. Турко С. М. Формування дружніх взаємин у колективах старших дошкільників // Актуальні проблеми практичної психології : зб. наук. праць / редкол.: О. Є. Блинова (відп. ред.) та ін. - Херсон : Вишемирський В. С., 2006. - С. 339-340.

13.01.2016 14:20
Кузнєцова Даринка

Доброго дня! Я пишу курсову роботу на тему "Визначення токсичної дії розливної нефасованої води м. Херсона за допомогою культури ряска мала". Чи могли б ви допомогти з літературою. Буду вдячна за будь яку допомогу, дуже мало інформації!

Шановна Дарино!

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:

1.Антипчук А.Ф.  Водна мікробіологія : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / А. Ф. Антипчук, І. Ю. Кірєєва ; ред. В. М. Вдовиченко. - К. : Кондор, 2005. - 256 с. : рис., табл., схеми.

2.Капранов, С. В. Оцінка якості води джерел нецентралізованого питного водопостачання промислового міста/ С. В. Капранов // Екологічний Вісник : наук.-попул. екол. журн. - 2013. - N 3. - С. 29-30.

3.Куцоконь Н.  Рослинні тест-системи для визначення генотоксичності / Н. Куцоконь// Вісн. НАН України, 2010. - № 4. –  С. 48-52.

4.Біотестування як метод оцінки якості питних вод // Вісник Національної Академії Наук України. - 2006. - N10. - С. 54-57.

5.Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета = Чистый город. Чистая река. Чистая планета : 5-й Міжнар. екол. форум, 21-22 лист. 2013, Херсон : [зб. матеріалів] / Херсон. Торг.-пром. палата [та ін.]. - Херсон : ХТПП, 2013. - 687 с. : рис., табл.

09.01.2016 12:59
Андрей

Добрый день! Подскажите, если мне интересен клуб "Англійська для всіх", он доступен для всех членов библиотеки? Является ли он бесплатным? Спасибо!

Уважаемый Андрей! Наш клуб "Английский для каждого" доступен любому пользователю библиотеки. Посещение, активное участие и творческие идеи - всегда приветствуются и,конечно, бесплатны. Ждем Вас. Приходите.

02.01.2016 10:12
Оксана

Добрий день!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком)

Скажіть мені будь ласка, ви можите скинути мені план по краєзнавству, щоб там щось входило по етнографічних посібниках!!!

Шановна пані Оксано! Дякуємо Вам за привітання.

Стосовно Вашого прохання - план  відділу краєзнавства містить декілька напрямків роботи, окремо етнографічне спрямування не виділено. Поточніть, будь ласка, що саме Вас цікавить. Якщо Ви хочете дізнатися про заходи нашої книгозбірні, які присвячені святам, традиціям  та звичаям українського народу, пропонуємо переглянути такі новини: про свято для дітей "Святий Миколай, до нас завітай", про проведення майстер-класу з виготовлення різдвяного вінка та етно-вечірки "Андріївські вечорниці" та ін.

Також можете звернутися за консультацією з приводу планування краєзнавчої роботи бібліотеки до відділу краєзнавства за тел. 42-43-19 або (066)9015410 

З повагою Токовило Оксана Валеріївна, завідуючий відділом краєзнавства

03.12.2015 07:41
Федорова Наталья

Здравствуйте. А можно ли как-то добавить в ваши Ресурсы интернеты, в категорию фотосайты, сайт о фотографии 

http://prophotopro.ru

Заранее спасибо за ответ)

 


Уважаемый пользователь! Благодарим Вас за предложение, однако указанный сайт не соответствует тематике разделов нашего каталога.

25.11.2015 12:35
Анна

Доброго дня! Я пишу курсову роботу на тему "Прогнозування і діагностика фінансових ресурсів Херсонського регіону". Чи могли б Ви порадити нову та актуальну літературу з цієї теми.Буду вдячна за допомогу!


Шановна Анна!

Звертаємо Вашу увагу на те, що для подібних запитів  існує  "Віртуальна довідкова служба" бібліотеки.  Для розкриття Вашої теми радимо опрацювати наступні джерела:

1.Бутенко А. І.Інноваційний потенціал регіонів Українського Причорномор'я  / А. І. Бутенко, Є. В. Лазарєва // Регіональна економіка = Региональная экономика. - 2013. - N 2. - С. 106-113.

2.Наумова Л. М.Механізми розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств Херсонської області  / Л. М. Наумова // Економіка та держава. - 2015. - N2. - С. 79-82.

3.Носкова С.А. Рейтингове оцінювання економічного потенціалу регіонів України / С. А. Носкова // Вісник Одеського національного університету. Сер., Економіка. - 2013. - N 2/1. - С. 59-65 : табл.

4. Статистичний щорiчник Херсонської області  за 2014 рік/ Голов. упр. стат. у Херсон. обл., Держ. служба стат. України. - Херсон 2015. - 499 с.

5. Херсонская область. 70лет пути / предисл. Ю. Анисимов ; над кн. работали: В. Терек [и др.]. - Геническ : Квадро, [2014?]. - 175 с. : ил.

6.Шляхи інтенсифікації фінансово-економічного розвитку Херсонщини: зб. ст. студ. і молодих вчених / М-во освіти і науки України, Херсон. нац. техн. ун-т, Каф. фінансів і кредиту ; редкол.: М. А. Коваленко (голов. ред.) [та ін.]. - Херсон : Вишемирський В. С., 2014. - 141 с.

05.11.2015 08:38
Надія Юріївна

Доброго дня!
Дуже потрібна Ваша допомога. Я пишу дипломну роботу про сучасну регіональну пресу Херсонщини (особливості, фнкції, перспективи розвитку і. т. і.). Чи могли б Ви порадити з приводу цієї теми якісь електронні джерела на Вашому сайті, чи дати бібліографічний список літератури, яку  зможу знайти в бібліотеці. Буду вдячна за будь-яку інформацію, і допомогу в підготовці моєї роботи. 


Шановна Надіє Юріївно!Радимо Вам з подібними питаннями звертатися до «Віртуальної довідкової служби» нашої бібліотеки.

Тема, яка Вас цікавить, розкрита в наступних джерелах:1. Анісімов Юрій Павлович. Нова газета Херсонщини / Юрій Анісімов // Голопристанський вісник. - 2013. - №44(1 листоп.). - С. 2; Рідний край. - 2013. - №43 (25 жовт.).

      Про тижневик "Наддніпрянська правда плюс".

2. Бейник Андрій. Нова газета "Партизанські вісті" / Андрій Бейник // Новий день. - 2013. -  №4(24 січ.). - С. 15.

    Про періодичне видання смт Партизани Генічеського р-ну.

3. Від "Голосу колгоспника" до "Чорноморця" // Чорноморець. - 2010. - №93 (26 листоп.). - С. 4,5.

4. Газеті "Нове життя" - 75! : [Іванів. р-н] // Нове життя. - 2009. - №5 (7 лют.). - С. 1,2.

5. Газету поважають не за "колір" / записав Василь Піддубняк // Новий день. Спецвипуск : дод. газ."Новий день". - 2010. - №1. - С. 1,2.

   Інтерв'ю з А. Жупиною, головним редактором газети "Новий день".

6. Горобець Валерій. Трудовій славі - 85! / Валерій Горобець // Трудова слава. - 2015. - №5(30 січ.). - С. 2.

   Історія та сучасність Новотроїцької районної газети.

7. Гурепко Микола Михайлович. "Ко-паняночка" - сільська газета / Микола Гурепко  // Новий день. - 2015. - №9(26 лют.). - С. 15.

   Про періодичне видання с. Великих Копанів Цюрупинського р-ну.

8. Гурепко Микола Михайлович. "Радянській Таврії" - 75! / М. Гурепко // Новий день. - 2008. - №23(5 черв.). - С. 16.

    Історія та сьогодення Чаплинської районної газети.

9. Гурепко Микола Михайлович. У Генічеську - нова газета / Микола Гурепко // Новий день. - 2012. - №2(5 січ.). - С. 16.

     Про двомовну суспільно-політичну газету "Наша Приазовка".

10. Друковані засоби масової інформації України : довідник : у 2 ч. / Кн. палата України. - К. : Аратта, 2003 - .

Ч. 1 : Газети : станом на 1 верес. 2003 р. (2561 назва) / уклад.: О.Л. Щеглова,   Н.О. Вербівська; за участю В.Ф. Поліщук [та ін.]; ред. З.А. Медведєва [та ін.]. - 2003. - 371 с.     Херсонська область, с. 257-262.

11. Друковані засоби масової інформації України : довідник : у 2 ч. / Кн. палата України. - К. : Аратта, 2003 - .

Ч. 2 : Журнали : станом на 1 верес. 2003 р. (2198 назв) / уклад.: Л.Є. Дем'янова,  О.С. Дятлова; за участю С.В. Буряк [та ін.]; ред.: З.А. Медведєва, Н.В. Сідько, М.І. Давиденко. - 2003. - 327 с.   Херсонська область, с. 139-141.

12. Копенко Віта. У "Червоного променя" - ювілей, йому 80 років / Віта Копенко // Червоний промінь. - 2012. - № 42(19 жовт.). - С. 2.

       Історія та сучасність Нижньосірогозької районної газети.

13. Кутовой Виктор. "Медицинский вестник Херсонщины" / Виктор Кутовой // Херсонський вісник. - 2010. - №50(16 груд.). - С. 17.

14. Марченко Леонид Владимирович. "Ждем с нетерпением свежий номер..."   / Леонид Марченко // Судостроитель. - 2013. - №6(июнь).

        До 60-річчя газети "Судостроитель" Херсонського суднобудівного заводу.

15. Нам виповнюється 25 років! // Херсонський вісник + Прямо в руки. - 2015. -   № 30-33(13 авг.). - С. 2.

      Історія та сьогодення газети міської ради "Херсонський вісник".

16. Ніколаєнко А. Нам - 80 років! / А. Ніколаєнко // Нове життя. - 2014. - №6(14 лют.).

      Історія та сучасність Іванівської районної газети "Нове життя" (раніше "Радянський степ").

17. Прядка Петро Іванович. Газета про час і про себе : (від повітових "Известий..." до район. "Вісника Олешшя") / Петро Прядка, Борис Прищепа; в авт редагуванні. - Цюрупинськ : Климус В. В., 2015. - 119 с. : іл.

18. У истоков "Ключей" // Ключи. - 2012. - №28(4 июля). - С. 3.

      До 10-річчя з часу заснування газети м. Нової Каховки. 

21.10.2015 14:46
Вікторія

 Хочу подякувати працівникам "Інформаційно-бібліографічного відділу" за відповідальне ставленя до своєї роботи і допомогу у пошуку видань! Низький ВАМ уклін! До таких людей хочеться йти, бо вони підтримають і порадять! У бібліотеці-СПРАВЖНІ фахівці своєї справи!smiley

17.10.2015 06:47
Ченкова Ирина

Здравствуйте, расскажите пожалуйста, какие мероприятия будут проводиться в библиотеке (или выездные)  на школьных каникулах с 24 октября. Хотела бы привести детей 5го,6го и 7го классов на полезное, познавательное, интерактивное, запоминающееся событие. Например, в зале иностранных языков, Вы предлагали (учителям курсовикам ПОРИПО) "Вертуальные путешествия" ,  интерактивные игры и квизы с детьми изучающими английский и французский языки.

Заранее благодарна, с уважением, Классный руководитель 7-А класа ООШ№1 г.Новая Каховка, мой контактный телефон 0993796960 


Уважаемая Ирина! Спасибо за Ваше обращение. Отдел документов на иностранных языках во время школьных каникул может предложить несколько интерактивных, интересных и познавательных мероприятий для учащихся 5 - 7 классов. Наш отдел может вас встретить 27 и 29 октября с 9.00 до 17.00, 28 октября с 9.00 до 13.00.

Мы обязательно с Вами свяжемся.СуважениемМащенко Елена Алексеевна, зав. отделом документов на иностранных языках 

17.10.2015 06:40
Ченкова Ирина

Здравствуйте, расскажите пожалуйста, какие мероприятия будут проводиться в библиотеке (или выездные)  на школьных каникулах с 24 октября. Хотела бы привести детей 5го,6го и 7го классов на полезное, познавательное, интерактивное, запоминающееся событие. Например, в зале иностранных языков, Вы предлагалиПОРИПО) "Вертуальные путешествия" ,  интерактивные игры и квизы с детьми изучающими английский и французский язык.

Заранее благодарна, с уважением, Классный руководитель 7-А класа ООШ№1 г.Новая Каховка, мой сонтактный телефон 0993796960 

09.10.2015 07:00
Щипакин Ростислав Сергеевич

Здравствуйте!я участвую в конкурсе и я должен взять интервью у одного из писателе херсона.можно ли пообщаться с одним из авторов произведений с помошью библиоьеки?


Шановний Ростиславе!Радимо Вам звернутися до відділу краєзнавства нашої бібліотеки, де працівники допоможуть зв'язатися з письменниками нашого міста. Також запрошуємо Вас на літературно-мистецькі заходи кгнигозбірні, де Ви зможете познайомитися з багатьма письменниками Херсонщини. 

14.09.2015 11:01
Ольга

Здравствуйте,

прочитала о бесплатных курсах украинского языка, хотелось бы узнать более детальную информацию. Сообщите,пожалуйста, контакты.

С уважением Ольга


Шановна Ольга!Безкоштовні курси української мови проходять на базі відділу наукової інформації та бібліографії нашої бібліотеки (ІІІ поверх) щосереди о 17:15. Приходьте. Будемо раді бачити.

Більш детальну інформацію можна знайти у соціальній мережі Фейсбук у групі «Безкоштовні курси української мови у Херсоні» або за телефоном 097-173-07-58.

10.09.2015 13:23
Вікторія

Нарешті приєданалася до нового набору слухачів Безкоштовних курсів української мови) Виявляється там дуже цікаво! Жваве спілкування і професійне викладання! Вже з першого заняття винесла купу корисної інформації! А ще обіцяли сертифікат по закінченю) Додам його до резюме) 

31.07.2015 09:12
Постійний відвідувач

Із задоволенням відвідую бібліотеку!  Тепер тут можна не тільки взяти  чудові книги почитати, а й взяти участь в різних заходах.

АЛЕ!!!  Дуже неприємно в такому місці культури стикатися з відсутністю елементарних засобів у вбиральні:   за останні роки рідкого мила в спеціальній ємкості для рідкого мила  - жодної краплі!  Даруйте за подробиці,  але паперу чи серветок  теж жодного разу не застала. Мені здається, що такі елементи культури в такому культурному місці не потребують великого фінансування і сподіваюся звернути увагу адміністрації на цей дужееее маленький, але  важливий недолік.   Я розумію, що таке може трапитися раз чи два – щось не встигли змінити. Але я ходжу до бібіліотеки часто і розумію, що на це просто не звертають увагу працівники господарчої частини чи хто цим займається?


Шановний постійний відвідувачу!Дякуємо Вам за ту увагу, яку Ви приділяєте роботі бібліотеки. Ми завжди намагаємось забезпечувати комфортні умови для роботи у нашому закладі, зокрема, слідкуємо за достатньою наявністю засобів гігієни у вбиральнях . Але, значна кількість користувачів, які відвідують книгозбірню, може створювати проблеми, про які Ви пишете. Надалі ми будемо намагатися робити все, щоб не допускати подібних ситуацій.З повагою, адміністрація бібліотеки

30.07.2015 07:27
Игорь

Уважаемый Эдуард. К сожалению время пребывания за компьютером в библиотеке строго лимитировано, поэтому чтобы не занимать оное ни у вас, ни у себя, прокоментирую лишь один ваш тезис -  на счёт того, что ЯКОБЫ библиотека "работает исключительно для всех, кто стремится к знаниям, к информации - без исключения." Знаете, глядя на "интеллектуальные" лица тинэйжеров, которые буквально выпихывают тебя с занимаемого места по истечении Часа, трудно представить к КАКОГО рода знаниям они ТАК стремятся.

29.07.2015 13:45
Крыжановская Людмила Николаевна

29 июля в 13.00  посетила  Отдел  документов на иностранных языках Херсонской областной унаверсальной научной библиотеки им. О. Гончара. Вместе с литераторами-переводчиками Херсона была приглашена на лекцию  заместителя атташе по культуре посольства США в Украине Рэчел Атвуд об образовании США.  Искренне благодарю  заведующую  Мащенко Елену Алексеевну и весь  коллектив отдела  за прекрасно организованную встречу. Интересную! Содержательную! Непринуждённую!  И очень много полезной информации.  Замечательно то, что мероприятие далеко вышло за ранее намеченные временные рамки, а госпожа Рэчел  с огромным  интересом всё продолжала и продолжала  общаться со слушателями, отвечая на все без исключения  вопросы.  Приятно, что присутствовало большое количество молодёжи, владеющей английским языком, что позволило беспрепятственно и живо общаться на этом планетарном языке. Встреча закончилась, а не хотелось уходить, настолько все сдружились в ходе замечательного общения.

Прихожу частенько в этот отдел и всегда поражаюсь высокому профессионализму и тонкости работы заведующей отдела  и коллектива, который всегда оказывает  в полной мере языковедческую,  информационную и техническую  поддержку  читателям. Тонкий и демократичный подход к организации рабочей обстановки. Продумана комфортность  рабочих мест  как для работы с литературой, так и с компьютерами.  Рядом со взрослыми работают школьники и студенты. Часто можно видеть, что молодые ребята подсказывают пожилым читателям как избежать превышения ошибок при пользовании компьютером, если библиотекари заняты помощью другим читателям. И одновременно происходит передача опыта от взрослых к подросткам.  И всё это охвачено чутким вниманием сотрудников. Полагаю, что в отделе каждодневно и поступательно проводится просветительская и образовательская работа по формированию духовности и внутренней силы подрастающих  херсонцев, которые будут готовы взять на свои плечи строительство будущего Украины.

Библиотеку посещаю в течении сорока лет. Здесь же начала свою литературную деятельность, что позволило завоевать победы на международных литературных конкурсах.

Благодарю генерального директора библиотеки госпожу Коротун за прекрасную работу библиотеки, талант и внимание  коллетива.

29.07.2015 10:41
Эдуард

Уважаемый Игорь! Ваше сравнение НАУЧНОЙ БИБЛИОТЕКИ с ГЕЙМЕРСКИМ КЛУБОМ свидетельствует прежде всего о вашем интересе, вероятно, самим ГЕЙМЕРСКИМ КЛУБОМ, а не научной библиотекой. Я уже не говорю о культуре, который должен соблюдать каждый образованный человек, зайдя на подобный сайт используя, те или иные аналогии. Я посещаю иностранный отдел уже более 10 лет и никакая загруженность читателями не мешает мне искать необходимую информацию. Более того, этот отдел, чтобы вы знали, работает исключительно для всех, кто стремится к знаниям, к информации - без исключения.

   Кроме того, библиотека давно уже имеет статус публичной, где доступ возможен не только научным работникам, и не только взрослым. Вы, ничем не отличаетесь от других читателей, какого бы они возраста не были. Жаль что, вы этого так и не поняли.

28.07.2015 10:26
Игорь

Зачастую приходится сталкиваться с удивительным явлением - необходимо поработать, а свободных компьютеров нет, на них "работают" детвора. Возникает вопрос - это НАУЧНАЯ БИБЛИОТЕКА или ГЕЙМЕРСКИЙ КЛУБ? Особено задумываешься над этим вопросом когда с подобным сталкиваешься в Иностранном отделе. На первом этаже с этим как-то ещё борятся, а что же с остальными? "Научные" отделы зарабатывают деньги?


Шановний Ігоре!Ми розуміємо Ваше бажання відвідувати саме відділ документів іноземними мовами у такий спекотний період, адже це приміщення кондиціонується. На жаль, у деяких інших структурних підрозділах, обладнаних комп’ютерною технікою,кондиціонери відсутні, хоча цю проблему ми поступово вирішуємо.

Але дозвольте Вам дещо пояснити. Перш за все, наша бібліотека є публічною, загальнодоступною установою, що надає універсальні послуги (у тому числі і дозвіллєві), забезпечує рівні можливості для будь-якої особи. Взаємини між користувачами будуються на повазі, довірі, взаєморозумінні та конфіденційності. Ми поважаємо і враховуємо інтереси та потреби будь-якого відвідувача.

Статус науковості бібліотеки підтверджується науково-дослідною, науково-бібліографічною та науково-методичною діяльністю. До речі, всі послуги у вказаному відділі безкоштовні, крім ксерокопіювання документів.

Бажаємо успіхів!

З повагою, адміністрація бібліотеки.

21.07.2015 10:04
Карпова Любовь Александровна

Была на экскурсии в библиотеке  22 июля (  как член ІІІ Літньої школи адвокації). Форма и содержание работы на высшем уровне. Это образец  современной библиотеки, которую невозможно назвать  просто  местом для  хранения книг.Буду частым гостем Вашего сайта.

С большим уважением к директору и творческому коллективу.

Карпова Любовь.. Кременчугская ЦБС для взрослых

18.07.2015 09:44
Олег

Очень приятно посещать эту библиотеку. Осталось одно - сделать паркинг для велосипедов. Ну очень не хватает.


Уважаемый Олег!Спасибо за хороший отзыв о библиотеке. Мы согласны с тем, что паркинг для велосипедов возле библиотеки необходим. К сожалению, пока мы не можем решить данный вопрос из-за недостаточного финансирования.С уважением,администрация библиотеки 

13.07.2015 19:02
Владислав

Уважаемая Надежда Ивановна!

Хотя и с некоторым опозданием по причине отсутствия в городе, небольших проблем со здоровьем искренне и от всей души, как рядовой член литературной студии "Парус надежды", возглавляемой известным писателем Петром Пыталевым, благодарен Вам за данную возможность общаться с таким прекрасным сотрудником библиотеки - Татьяной Леонидовной Краснолуцкой и получать от неё постоянную помощь и поддержку в организации и проведении заседаний нашей студии. Для меня это не только интересно, но и полезно. С нетерпением ожидаю, когда наша студия возвратиться с "каникул", чтобы снова возобновились заседания студии, общения с коллегами и, конечно же с Татьяной Леонидовной. Спасибо ей огромное, спасибо огромное Вам!

13.07.2015 10:51
Алексей Зверик
Глубоко уважаемая Надежда Ивановна!
 
Я,Зверик Алексей Павлович-кандидат психологических наук,обращаюсь к Вам повторно.
 
Убедительно прошу Вас изыскать возможность  и выделить хотя бы два компьютера для работы кандидатов и докторов наук,желательно в небольшом помещении или хотя бы кабинки,так как в настоящее время очень трудно сосредоточится на научной работе. Я работал в разных  научных библиотеках  в том числе и библиотеке им Ленина  в Москве,когда работал над диссертацией,где отведены отдельные зала для диссертантов,кандидатов наук,докторов наук и даже для Академиков. 
 
Кроме того,благодаря некоторым сотрудникам Вашей научной библиотеки Городская детская  общественная организация "Ассоциация воздушных змеев" представляла Украину на Всемирном фестивали в Индии и нам подарили  книгу  РОМЕН РОЛАНА ,которую мы подарили  отделу иностранной литературы Вашей библиотеки.
 
С уважением,
 
Председатель  городской детской общественной организации  " АВЗ",кандидат психологических наук,член Евроталанта ( 37), МИЛСЕТ и Эвристики,член ассоциаций воздушных змеев:Сингапурской(98),Итальянской(480)  Гражданин мира .............               ........................................................................................................А.Зверик
 

 


Шановний Олексію Павлович!Дуже дякуємо за зауваження і пропозиції щодо поліпшення роботи бібліотеки. Створення зали для наукових співробітників є одним із планів бібліотеки на майбутнє, і наразі ми вишукуємо позабюджетні кошти для облаштування робочих місць підвищенного комфорту.Зараз у Вас є можливість користуватися численими читальними і комп’ютерними залами з урахуванням правил користування інтернет-центрами нашої бібліотеки.З повагою, адмністрація ХОУНБ.

09.07.2015 13:15
Голопристанська районна бібліотека

Щиро вдячна за знання, отримані на семінарі у форматі НеКонференції. Було цікаво, пізнавально і повчально, а "Роги зубра" не були гострими. Ще раз переконалася наскільки професіоналами своєї справи є фахівці "Гончарівки".

Галина Шмагель

26.05.2015 18:15
Олена

Працівники управління комунальної власності навчалися на безкоштовних курсах української мови двічі на тиждень з листопада 2014 року. Заняття проводила викладач Безкоштовних курсів української мови, провідний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Віжічаніна Лілія Михайлівна. Завдяки цим курсам, працівники управління збагатили лексику, вдосконалили та систематизували знання з української мови, навчилися висловлювати свої думки  української мовою. Курси з української мови виявилися дуже корисними для спеціалістів управління. На випускному 23.05.2015 Лілію Михайлівну нагороджено Почесною грамотою міського голови. Дякуємо Ліліє Михайлівну за цікаві заняття, доброзичливе ставлення.

19.05.2015 16:50
Олександр.

От і завершується навчання в групі з Херсонської міської ради . Знання рідної мови та вдосконалення володіня межі не має. Проміжний підсумок такої величезної роботи Лілі Віжічаніної.

Як все це було можна побачити тут :

https://www.facebook.com/vizicanina/media_set?set=a.830398750375894.1073741940.100002173309552&type=1

06.05.2015 20:25
Олександр

Хочу поділитись надзвичайними враженнями від зустрічі в бібліографчному відділі на зібранні по вдосконаленню української мови. Море емоцій та корисної інформації! Дякую Лілі. Більше про подію тут : https://www.facebook.com/vizicanina/posts/825622737520162?ref=notif&notif_t=close_friend_activity

06.05.2015 12:12
Олександр

Гарну та потрібну ініціативу втілює історичний клуб КЛІО . В живому спілкуванні можна отримати багато відповідей на теми, що зараз турбують суспільство. Тим добре, коли є можливість почути думки фахових та авторитетних науковців що часто запрошують до таких зустрічей. Роботу вдається продовжувати і в соцмережах між: зібрннями, як от у групі фейсбука: https://www.facebook.com/groups/117782948362194/?ref=bookmarks , де можемо отримати пропозиції що до наступних тем клубу, повести дискусію, чи поділитись враженями після чергової зустрічі. Навряди когось з учасників клубу КЛІО така можлвість спілкування залишить байдужим.  Слаавно відзначили третій рік роботи клубу, та тем цікавих ще безліч. Тож плануймо надали такі цікаві заходи ! 

Дякуємо ведучій клубу та всім працівникам бібліотеки за чудову організацію та можливості корисно проводити час !

06.05.2015 11:55
Олександр

Досить напружене та востребуване навчання по вдосконаленню української мови у відділі бібліографії, що проводить Лілія Віжічаніна. Корисно, повсльно, востребувано. Матеріали які вивчались на зустрічах, та враження відвідуючих після кожної такої зустрічі можна залишати у відкритій групі фесбук : https://www.facebook.com/groups/664699273642790/ та познайомитись з іншими учасниками такої ініціативи з різних міст України за посилнням на відкриту групу : https://www.facebook.com/groups/467607116672898/. Приємного та зручнго всім спілкування українською !

Пані ЛіліЇ окрема подяка :) .

04.05.2015 12:07
Anonymous

Дуже добре відсвяткували річницю клубу КЛІО  !

04.05.2015 09:30
Вікторія

Історичний клуб у відділі бібліографії -  найкращий! Завжди душевно, пізнавально і корисно! Хоча б заради нього варто відвідувати цю чудову бібіліотеку! До речі, з вікна чудові види на Дніпро!

18.03.2015 06:59
Anonymous

Шановні колеги! Вдячні Вам за змістовний, корисний тренінг  "Використання електронної системи моніторингу діяльності мережі публічних бібліотек України". Як завжди, після спілкування із Вами, з`являється бажання працювати з подвоєною енергією, самовдосконалюватися. Тренири нашого регіонального тренінгового центру - найкращі!

З повагою працівники Нововоронцовської центральної районної бібліотеки.

13.01.2015 10:06
Andrew

Спасибо всем работникам библиотеки за их труд, в частности огромная благодарность сотрудникам отдела литературы на иностранных языках.

P.S. У этого отдела самый красивый вид из окна. :)

 

04.12.2014 14:02
Голопристанська районна бібліотека

Вебінар - це дуже перспективна форма зв'язку з обласною бібліотекою. Щиро вдячні Сватулі Тетяні Леонідівні та Крупіці Павлу Олександровичу за необхідні знання, отримані на вебінарі, який пройшов 04 грудня для директорів ЦБС. Тепер ми стали більш обізнані в етиці електронного спілкування, а інформація про оформлення текстових звітів взагалі є надзвичайно актуальною.

26.11.2014 10:40
Vladimir Tomilov

Я благодарен судьбе , что я  познакомился с сотрудниками  Иностранного отдела , областной библиотеки имени О. Гончара . Коллектив этого отдела , великолепные , эрудированные , отзывчивые , прекрасные женщины , дай Бог им и в дальнейшем трудовых и творческих успехов !!! Постояный посетитель Томилов В. 

13.11.2014 11:11
Федоренко Дмитро Станіславович

Колектив ТОВ "Польська освіта" висловлє подяку зав. відділом документів іноземними мовами Мащенко О.О. за сприяння в організації та проведенні презентації "Система освіти в Польщі".

Дякуємо  Вам за високий професіоналізм !

З повагою,та сподіванням на подальшу співпрацю,

Дмитро Федоренко,

Регіональний директор ТОВ "Польська освіта"

19.10.2014 12:39
Виктория

Уважаемый Администратор сайта,

Прошу Вас обратить внимание на достоверность информации в объявлениях 

о работе клубов. В частности, Talk club по Вашим данным должен был состоятся 18.10.14 в 11:00.

Я пришла вчера на время указанное на сайте, и представьте мое удивление когда в отделе

иностранной литературы мне сказали, что клуб перенесен на воскресение, а именно 19.10.14.

Прошу Вас отнестись к Вашей работе более ответственно, цените и свое время и время читателей библиотеки!

Закономерно, что у Вас может возникнуть ответ, что это отдел, в котором проводится заседания клуба, не обновил информацию, которую подал Вам.  Так что прошу и отдел иностранной литературы ценить время и деньги на проезд своих читателей и вовремя подавать информацию администратору сайта. 

С уважением, Виктория 


Уважаемая Виктория! Приносим свои извинения за то, что на сайте не была вовремя отображена информация об изменениях в работе клуба. В дальнейшем мы будем более внимательны к информированию наших читателей.Зав. отделом документов на иностранных языках Мащенко Е. А.

16.10.2014 18:27
Людмила

http://ludvas1.io.ua/album696567

Пропонуємо знайомство із Придніпров'ям

09.10.2014 12:52
Галина Кульчицька
   Висловлюю свою щиру вдячність  зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію навчальних відео "Про хмарний ресурс Dropbox українською", "Приєднання до вебінару (Lync) та його елементи в браузері (на основі Internet Explorer)" .
   В Хмельницькій області проходять цикли вебінарів "Вибори як елемент демократіїї. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації". 
   Виявилось не так просто зробити підключення до вебінару. 
Навчальні відео від Павла Олександровича допомогли бібліотекаря без проблем приєднатися до вебінарів та прийняти участь у них.  Саме такі навчальні відео допомагають у роботі бібліотекарям.
   З нетерпінням чекаємо на нові навчальні відео.
 
З повагою Галина Кульчицька завідуюча бібліотекою-філією №8 для дітей Камянець-подільської міської ЦБС
22.08.2014 10:05
Иванова Елена Николалаевна и мама Вики

                                                                       Мечты сбываются

Моя дочь неумолкая рассказывает всем, что она была на экскурсии в хранилище и как там интересно, и желание загаданное ею - сбылось!!!  Она уже катается  на роликах.

Библиотекарь Любовь Николаевна Маметова - провела нам экскурсию. Сколько тайн в ее глазах, загадочности - в жестах, магии -  в голосе, трогательности - в желании понять, откровенности - в стремлении помочь....

Покорила всех своим  обаянием,

 Внешним видом и литературы знанием...

 Спасибо Вам за экскурсию. Буудьте всегда на гребне волны .Успехов в работе!!!

                                                                                                       

                                                                                                          С уважением мама Вики

                                                                                                         руководитель группы  Иванова Е.Н

 

.


Уважаемая мама Вики!Благодарим Вас за такой положительный отзыв о нашей работе и теплые слова о сотруднике отдела сохранности и реставрации фондов.Надеемся, что Вы еще не раз посетите библиотеку. Уверяем Вас, что качество обслуживания, профессионализм и доброжелательность сотрудников, разнообразие предоставляемых библиотекой услуг оставят у Вас такие же хорошие впечатления. Будем рады видеть Вас в нашей библиотеке.С уважением, администрация 

03.07.2014 03:31
Нина - Восточная Сибирь

Прошу передать в отдел редких книг эту ссылку, на ней указаны Каталоги (электронные) по изданию миниатюрных книг files.mail.ru/ABB15634560642CB9B05A9AB715DDD82     Эта ссылка будет на сайте до 27.07.2014.  Если есть возможность, разошлите её по библиотекам Вашего города.


Уважаемая Нина!Сердечно благодарим Вас за предоставленную информацию. Она несомненно представляет интерес как для отдела редких изданий, так и коллекционеров нашего города.Всего Вам доброго!

29.05.2014 04:39
Учні 7-Б класу школи №1

Одним із найцінніших подарунків, яке людство отримало за свою багаторічну історію, є Книга. Саме так, з великої літери, оскільки в наші часи віртуальної реальності мало що можна порівняти з шелестом сторінок, які гортає рука  невгамовного читача. Від усього серця дякуємо бібліотекарям сектору обліку користувачів Дереш Наталії Олександрівні, Милькович Анастасії Анатоліївні, бібліотекарю відділу німецької мови Кордонюк Оксані Андріївні та іншим співробітникам, які допомогли в організації та проведенні екскурсії, за майстерність та справжній професіоналізм у своїй справі. Ваша небайдужість та бажання співпрацювати є дуже цінними для нас.

26.05.2014 08:49
Фролов Николай Васильевич

Хочу высказать слова благодарности библиотекарю Кордонюк Оксане Андреевне за постоянную помощь в работе с учащимися школы №1 г.Херсона.

Желаю Вам счастья, мира и добра!

26.05.2014 08:30
Фролов Николай Васильевич

Учащиеся и педагогический коллектив школы №1 г.Херсона хотим выразить благодарность библиотекарям сектора учёта Дереш Наталье Александровне и Милькович Анастасии Анатольевне за проведение экскурсии по библиотеке 19 мая 2014 года.

Дети смогли познакомиться с различными залами с применением видеофильмов о работе и основных функциях отделов обслуживания библиотеки. Посетили следующие отделы: отдел для обслуживания людей с ограниченными возможностями, "Казковий диванчик"-для отдыха детей, отдел литературы на иностранных языках, зал каталогов, отдел по экологии, хранилище.

Желаем вам творческих успехов!

27.04.2014 14:34
Щербина Ольга Дмитриевна

Хочется сказать слова благодарности за хорошую, добросовестную работу Котовой Луизе Петоровне, оператору ксерокопии вашей библиотеки. Она всегда ответственна, доброжелательна и добросовестна в своей работе. Спасибо большое за отличную работу!

27.03.2014 11:35
Музыка Ольга Евгеньевна

Від імені викладача та студентів Херсонського училища культури щиро дякуємо Золотухіну Оксану Сергіїївну за цікаве, змістовне заняття. Ваш професіоналізм, знання та вміння  дозволили нам отримати певні уміння. Бажаємо творчого натхнення, гарних слухачів, вмілих користувачів.

27.03.2014 10:58
Чубатюк Катерина Вікторівна

Здравствуйте. Хочу поблагодарить работников библиотеки за теплоту и внимательность, которую они проявляют при общении с читателями. Мне очень нравится работать в этой библиотеке.

25.03.2014 11:56
Петраковська Ірина Олександрівна

Шановні колеги, вже не перший раз приїзжаю до вас на навчання. Вражає ваша гостинність, професіоналізм та вміння подати матеріал. Дякую за ті знання , які отримую у вас.

25.03.2014 11:55
Ісакова Євгенія Юріівна

Поздравляю всех коллег со светлым праздником "Благовещение Пресвятой Богородицы"

Благовещение (25 марта) — светлый праздник, связанный с благой вестью о рождении Спасителя. В этот день Архангел Гавриил известил Деву Марию, что она родит Иисуса Христа.

 

24.03.2014 13:54
Виктория

Добрый день! Вчера была в вашей библиотеке и полчаса потратила на то, чтобы найти человека, который отксерит мне нужный документ.  Бегала с третьего на четвертый этаж и обратно. И это уже не первый раз. Если библиотека работает с 9 утра, то почему же ксерокс работает с 11 в читальном зале? Считаю это полнейшим безобразием. Надеюсь, что администрация библиотеки наладит работы ксерокса.


Шановна пані Вікторіє!Приносимо свої вибачення за причинені Вам незручності. Вважаємо, що працівники бібліотеки не зорієнтувались щодо допомоги у наданні Вам послуги. Ксерокси є майже на кожному поверсі. У разі виникнення проблем щодо обслуговування, звертайтесь, будь ласка, до завідуючих відділами або адміністрації. Маємо надію Вас бачити у нашій книгозбірні ще не раз.Катерина Червинська, зав. сектором гуманітарних видань

19.02.2014 13:32
КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека

Шановна Надіє Іванівно! Працівники КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека" дуже вдячні за надану допомогу. Ми цінуємо ваші слушні рекомендації та поради щодо роботи нашого закладу і будемо намагатися  поступово втілювати їх в життя.

19.02.2014 11:25
Школа 47

18 лютого учні 10 А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 відвідали Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Гончара. Були приємно вражені гостинністю господарів. Нас чекали Ясинецька-Єгорова Олеся та Волкова Віталіна. Вони показали нам книжкове багатство: відділ рідкісних видань, абонемент, фонд  зберігання літератури. Нас підкорили різноманітні виставки та дуже запам’яталися можливості інтернет-центру.

Змістовною була співпраця у віртуальній подорожі «Шляхами Шевченка», яку підготували працівники відділу обслуговування  читачів.

Пишаємося, що серед багатьох учасників вікторини «Доля Шевченка» (підготовленою відділом абонементу) перемогла наша однокласниця Проскура Ольга.

Ми сподіваємося, що і у другому турі нас чекає плідна праця і перемога.

Закликаємо наших однолітків відвідувати бібліотеку ім. Гончара, бо там шанують рідну мову, наші традиції.

Хай книги завжди будуть нашими друзями.

10.01.2014 09:30
Lana

Дуже дякую за змістовний календар знаменних дат! Ним дуже зручно користуватися!

25.12.2013 19:17
Антон

Шановні адміністратори сайту, інформую вас про те, що згідно Наказу Державного казначейства № 438/1513  від 25.11.2010  "Типова інструкція про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ" - втратила чинність.


Шановний користувачу!Дякуємо Вам за повідомлення. Проте не зовсім зрозуміло, що Ви мали на увазі. Дійсно, названа Вами інструкція втратила чинність. Текст її було надруковано у виданні "Ділове досьє директора ЦБС. Вип. 1", що вийшло з друку в 2008 році. Основна мета видання - ознайомлення керівників бібліотек з нормативними документами з основних напрямків діяльності, що є актуальним на час виходу видання. Представлений на сайті електронний варіант повністю відповідає друкованому примірнику. Тому виключення з нього документів, що втратили чинність, не передбачається.

19.12.2013 13:04
Алексей Зверик

Уважаемая Надежда Ивановна,

Предлагаю Вам  содействовать в создании официальной остановки маршруток № 48 и 50 под названием "Библиотека О.Гончара" ,которую сейчас называют "Поворот" (рядом с Парком Славы)

С уважение А.П.Зверик

 


Уважаемый Алексей Павлович!Благодарим Вас за неравнодушие и предложение сделать рекламу библиотеке, назвав остановку "Библиотека". К сожалению, остановка в районе Парка Славы не входит в перечень узаконенных остановок, ее официально не существует, поэтому вопрос с переименованиями ставиться сейчас не может. Но мы продолжаем работу над проектом ЛИР (литературно-исторические реконструкции), и в рамках этого проекта планируем нанесение яркой запоминающейся метки-геоэкслибриса как раз в районе остановки маршрутных такси "по требованию", приблизительно у входа в Парк Славы со стороны ул. Красностуденческой. Полагаем, что после соответствующей рекламной акции тизер "Библиотека" внедрится в сознание херсонцев и пассажиров маршруток. Таким образом, наша общая цель - указать направление к современной библиотеке херсонцам и гостям города - будет достигнута, в том числе при участии таких неравнодушных читателей как Вы.

05.12.2013 08:49
Нововоронцовська центральна бібліотека

Працівники КЗ "Нововоронцовська центральна районна бібліотека", учасники тренінгу РТЦ,  вдячні нашим тренерам за корисну, вчасну інформацію. Скориставшись порадами, ми вже маємо повноцінне наповнення блогу. Окрема подяка Павлу Олександровичу за безцінні консультації  на питання, які не входили до програми. З нетерпінням очікуємо на новий модуль.

03.12.2013 14:02
Олександр
Швидкість інтернету при підключенні через Wi-Fi останнім часом просто жахлива, порівняно з тою, що була раніше. Системні адміністратори, будь-ласка перевірте це.
15.11.2013 10:56
Алексей

Хочу прочитать такие книги: "Трейдинг с доктором Элдером" и "Трейдинг - это ваш путь к финансовой свободе", но не могу отыскать.. электронный вариант не подойдет.. спасибо..


Шановний користувачу! У фондах нашої бібліотеки таких книг немає. Радимо скористатися сайтом Національної Парламентської бібліотеки України http://www.nplu.org/ або звернутися до книжкових магазинів. Хочемо додати, що такі запити потрібно робити через Віртуальну довідкову службу http://www.lib.kherson.ua/vss.htm.

08.11.2013 20:01
Вероника

Здравствуйте!Я учюсь в педагогическом университете.Зашла в библиотеку,подобрать материал в библеографическом отделе,а когда немного устала от выбора литературы,то пошла с подружкой прогулятся.мы зашли в зал новых поступлений.Наше внимание привлекла выставка «Молодь: потенціал, амбіції, успіх».Мы долго не могли оторватся от нее.Особенно понравилась книга тестов.Мы себя протестировали,а еще про скульптуры почитали.Благодарим Вас.Юрко В.

04.11.2013 19:46
Anonymous

Шукали з дружиною інформацію про свого земляка Основікова який у 1971 році працював в с. Демидівка В.Лепетиського району головою колгоспу та згорів в полі рятуючи хліба від пожежі, могила якого знаходиться на цвинтарі в селі. Дуже прикро що немає інформації про таких людей.

 


Шановний користувачу!Матеріали про Основікова Леоніда Анатолійовича представлені тільки в друкованому вигляді у періодичних виданнях. Ознайомитись зі списком статей, що були розміщені у пресі, починаючи з 2007 року, Ви зможете за допомогою пошуку в електронному каталозі, який виставлений на сайті бібліотеки. А більшість інформації про Л.А.Основікова можна знайти, опрацювавши картковий зведений краєзнавчий каталог, який знаходиться у відділі краєзнавства нашої книгозбірні.

29.10.2013 17:11
Татьяна

Здравствуйте! подскажите пожалуйста планируются ли в ближайшее время какие-либо выставки в библиотеке, на какую тему и как долго продлятся?


Добрый день! Сложно ответить на  Ваш впорос, так как в библиотеке постоянно экспонируются различные книжные и художественные выставки. Информация о выставках еженедельно обновляется на главной странице веб- сайта библиотеки.В ноябре мы планируем провести Таврийскую неделю искусств, во время которой предполагается экспонирование различных выставок. Более подробная информация будет представлена на веб-сайте библиотеки и портале "Арт-кавун" несколько позже.

29.10.2013 08:10
Маша

Добрый день. Хотелось бы узнать, есть ли у вас открытые вакансии?


На данный момент вакансий в библиотеке нет, но если Вы   хотите работать  в библиотеке - приходите на собеседование, приносите  свое резюме и мы будем иметь ввиду Вашу кандидатуру в случае появления вакансий.

30.09.2013 09:02
Вікторія

Шановні хранителі книг! Вітаю Вас з професійним святом - Днем бібліотекаря! Міцного Вам здоров'я, оптимізму, наснаги, родинного затишку, благополуччя! Побільше Вам вдячниз читачів та користувачів! 

05.07.2013 09:03
Інна Павлівна Коба
Хочу висловити подяку зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію посібників під загальною назвою «Короткий майстер-клас або практичний посібник для початківців». Особливо - за випуск «Як працювати з клавіатурою, бо кращих видань українською мовою, в яких розкривається ця тема, я не знайшла. Високо оцінили всі чотири посібника цієї серії і інші бібліотекарі, з якими 19 червня цього року я обмінювалась враженнями під час перегляду виставки нової літератури з питань бібліотечної діяльності, що проходила у Національній парламентській бібліотеці України з 17 по 21 червня. З повагою та найкращими побажаннями Інна Павлівна Коба – зав.сектором Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м.Київ.
05.07.2013 08:50
inna62
Хочу висловити подяку зав.сектором Інтернет-центр Павлу Олександровичу Крупіці за серію посібників під загальною назвою «Короткий майстер-клас або практичний посібник для початківців». Особливо - за випуск «Як працювати з клавіатурою", бо кращих видань українською мовою, в яких розкривається ця тема, я не знайшла. Високо оцінили всі чотири посібника цієї серії і інші бібліотекарі, з якими 19 червня цього року я обмінювалась враженнями під час перегляду виставки нової літератури з питань бібліотечної діяльності, що проходила у Національній парламентській бібліотеці України з 17 по 21 червня. З повагою та найкращими побажаннями Інна Павлівна Коба – зав.сектором Інтернет-центр Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м.Київ.
14.06.2013 20:49
Любовь

Здравствуйте! Хотелось бы увидеть на вашем сайте отдельную категорию "Вакансии". Неужели молодым искателям нет возможности пробиться в Ваш большой и дружный коллектив?


УважаемаяЛюбовь!Мы всегда рады принять в наш дружный коллектив молодых, энергичных, инициативных,  профессиональных сотрудников. Если Вы  такая - приходите на собеседование и приносите свое "резюме".  Но должны Вас предупредить, что на данный момент  вакансий нет и появляются они нечасто .С уважениемадминистрация

22.05.2013 18:52
Лариса Шаваровська

Сьогодні була на тренінгу "Залучення населення до вивчення та використання е - послуг й інструментів е - урядування на базі сучасно обладнаних публічних бібліотек".  Цікаво, повчально, змістовно. Хотіла отримати більше практики -  отримала. І перші, кому я покажу те, чого навчилася - будуть працівники органів місцевого самоврядування. Дякую Бібліомосту за надану можливість поповнити свої знання і подяка тренерам пані Тетяні Скляренко та пані Альоні Жогалєвій за доступну розповідь і всоєчасний потрібний  матеріал.

05.05.2013 07:02
Асаулюк Оксана

Поздравляю весь коллектив библиотеки со Светлым Праздником Пасхи!

Желаю в жизни Божьей благодати, 
Здоровья, света, мира и добра! 
Творите, помогайте, созидайте, 
В день Пасхи пусть звонят колокола!

25.04.2013 14:22
Виктория

Згідно "Правил користування Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара" всі читачі мають право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки.

Доброго дня! Прочитала отаку от відповідь на запит і ось що я Вам скажу. що у випадку коли береш книгу з читального залу додому то треба заплатити за кожен день 2 грн. Це було усі роки як користуюсь бібліотекою. 


Шановна пані Вікторія!Згідно правил користування бібліотекою кожний читач має право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки. Мається на увазі, що читач користується цими документами в приміщенні бібліотеки.Але, протягом багатьох років у бібліотеках України діяла додаткова платна послуга "Нічний абонемент", згідно якої читачам видавались документи з фондів читальних залів для роботи вдома. Така послуга надавалась і читачам нашої бібліотеки, її вартість складала 2 грн. за ніч. На сьогодні цю послугу виключено з "Переліку додаткових  бібліотечних платних послуг, що надаються населенню, організаціям та установам".  Якщо Вам відомі факти надання працівниками книгозбірні даної послуги, пропонуємо повідомити їх заступнику генерального директора бібліотеки по бібліотечній роботі Шендерук Г.В. (тел.: 32-18-29 ).

18.03.2013 08:13
Шушик О. В

 

Шановні колеги! Поясніть мені, будь-ласка, що означають оці номери , які ви вказуєте у розділі «Газети, які зберігаються у фондах Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського» і будь-ласка, уточніть, де,  у фондах яких бібліотек Москви, Санкт-Петербурга (Росія) та Одеси зберігаються: «544. ИЗВЕСТИЯ ГЕНИЧЕСКОГО ИСПОЛКОМА И ПАРТКОМА: рабочекрестьян. газ. – Геническ (Запорож. губ.), 1921. 1921 № 35. 562. СТЕПОВА КОМУНА. – Генічеськ. Вид. з 1930». Я Вам дуже вдячний. У Вас прекрасна бібліотека, гарний сайт. Але, на жаль у мене не має часу до Вас приїхати, хоча всього лише 60 км. від Миколаєва.


Шановний користувачу!Відповідь на Ваше питання дивіться на сторінці "Віртуальна довікова служба" за № 2673.Адміністратор

16.03.2013 11:12
Гість

Найбільша таємниця України.
Хто ми і звідки наші предки?
"Слов`янотворення у Європі: історія просвітництва" -
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3437:2013-02-27-12-07-27&catid=18&Itemid=17

12.02.2013 19:49
Anonymous

sad

07.02.2013 06:47
Оксана

Добрый день.

Прошу  разъяснить в каком случае береться залог с читателя при выдаче литературы на дом и какова сумма залога? А также насколько правомерно брать с читателя по 2 грн. за день пользования 1 книгой взятой на дом?

У меня была вчера крайне неприятная ситуация, когда с меня потребовали 100 грн. залога. С собой было только 50,00 грн. В итоге книгу не дали.


Шановна пані Оксано! Згідно "Правил користування Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара" всі читачі мають право на безкоштовне отримання в тимчасове користування документів з фондів читальних залів бібліотеки. Крім того, читачі, які мають річний читацький квиток і проживають у Херсоні можуть також безкоштовно брати додому будь-які документи з фонду відділу абонемента, художню літературу з фонду відділу документів іноземними мовами і ноти з фонду відділу мистецтв. Жодна оплата за користування цими документами з читачів не стягується.

Адміністрація бібліотеки провела розслідування ситуації, на яку Ви вказуєте. З працівником відділу документів іноземними мовами, що порушив правила видачі документів, проведено роз'яснювальну роботу. Приносимо вибачення за цей прикрий випадок і запевняємо, що надалі всі працівники книгозбірні чітко дотримуватимуться встановлених правил користування бібліотекою.З повагою

Заступник генерального директора

з бібліотечної роботи                                                                    Г.В.Шендерук

02.01.2013 17:24
Alexei

www.talimonova-lyubov.com

Lyubov Talimonova - writer, artist

17.12.2012 18:03
Гість


 Стаття "Розточчя: шлях рахманів" - 
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3152:2012-11-28-06-40-37&catid=18&Itemid=17

 

15.11.2012 12:20
Гість

Невідома історія України.
Карти роських земель пізнього середньовіччя: Волинь-Україна 16-17ст.н.е. -
http://www.istvolyn.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3102:-16-17-&catid=18&Itemid=17

14.11.2012 22:13
Сергей Варин

Здравствуйте, очень понравился Ваш сайт. Хотелось бы обменяться с вами ссылочками. Наш ресурс http://coollib.net/ - библиотека в которой более 210 тысяч книг разных жанров, на разных языках и в популярных форматах.

05.11.2012 18:10
Лахтиков Дмитрий

Уважаемые библиотекари,

Добрый день. Подскажите пожалуйста есть ли в Вашей библиотеке Регистровая книга морских судов СССР за 1957-58 годы или 56-57. Электронный каталог ничего не выдает. Сам бы пришел, но ехать надо 250 км.

Заранее спасибо. С уважением. Дмитрий


Уважаемый Дмитрий, в фондах нашей библиотеки есть книга "Регистр морских судов. 1935-1936". Рекомендуем обратиться за помощью в другие крупные библиотеки  http://lib.kherson.ua/link-site-lib.htm . Хотим добавить, что такие запросы нужно делать через Виртуальную справочную службу http://lib.kherson.ua/vss.htm.

30.10.2012 22:25
Ігор

доброго дня! Додайте будь-ласка до перерліку інтернет ресурсів сайт javalibre.com.ua. тут зібрана література українською мовою. Формати файлів jar, fb2, txt 

22.10.2012 14:01
Лиля

Здравствуйте  меня просили обратиться к вам с просьбой  решить вопрос  с открытием дискатеки  в  ДКТ  нас лешили клуба  тем кому за 40-50  и мы обратилися за помощью  в решении нашего вопроса нам перезвонили и сказали обратиться к вам за помощью  я как ведущая клуба  прошу вас о встрече  и решить вопрос  положительно  обращаюсь к  Галине Ивановне  которая должна решить наш вопрос  пожалуста  помогите правельно  решить  наш вопрос                                                                          с ув. к вам ведушая клуба  Фальман Лилия  Александровна

16.08.2012 21:09
Олег

В якомусь рефераті прочитав про Ваш сайт і те, що на ньому є сторінка з бук-кроссінгу. Проте виявилось, що сторінка не знайдена (в розробці?)
Хочу запропонувати всім бажаючим для обміну книгам використовувати сайт avabook.net.
Сайт некомерційний, без реклами і т.п.

Ласкаво просимо, приєднуйтесь.

08.08.2012 11:19
Олександр Іванович

Доброго дня! Хотів би звернутися до адміністрації бібліотеки. Кожного року в бібліотеці Гончара покривають лаком підлогу, але чому не можуть за ці гроші придбати кондиціонери до читального залу та інших відділів бібліотеки. У таку спеку просто неможливо працювати в бібліотеці. Дуже потрібно було попрацювати з книгами та журналами, але висідити в такій неймовірній задухі більш ніж півгодини не зміг. Сподіваюсь, що адміністрацію бібліотеки почне щось робити для того, щоб читачі захотіли прийти в бібліотеку ще.

15.06.2012 04:29
Оксана

Доброго дня! Я хотіла би запитати чи є в наявності у вашій бібліотеці картографічний матеріал (я шукаю детальну карту грунтів Харківської області)? Наперед дякую. Ось моя сторінка для контакту - http://romaniw.pp.ua/?page_id=188.


Шановний користувач, у фондах нашої бібліотеки немає детальної карти грунтів Харківської області. Рекомендуємо звернутися до Харківської наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка: http://korolenko.kharkov.com/

23.05.2012 14:13
Егор Мельничук

Был сегодня в интернет центре на первом этаже.Все устроило, кроме того, что в помещении очень душно (бедные работники этого центра, весь день сидеть в духоте)  и пришлось работать на довольно старом компьютере(как по мне, так из 6 машин 4 надобно заменить).Надеюсь, что к пожеланиям читателей прислушиваються.


Уважаемый читатель!Рады, что Вы посещаете библиотеку. Мы постараемся учесть Ваши пожелания обновить компьютерный парк интернет-центра и подумать о создании более комфортных условий для работы наших посетителей при условии соответствующего финансирования библиотеки.Администрация

09.05.2012 09:42
Татьяна Николаевна

С днём Победы!!!Всем нам мирного неба над головой!!!Этот праздник со слезами на глазах....у жителей микрорайона Таврический,Северный по улице Безродного,Блюхера в прямом смысле со слезами на глазах.Уже вторые сутки нет воды...Невозможно никуда дозвониться все телефоны либо молчат либо короткие гудки...Ну что тут скажешь...Ведь можно хотя бы элементарно подвезти воду в водовозке,(хотя бы днепровскую)чтоб человек достойно смог сходить в туалет.Ладно для питья пойдем и купим.Вот вам и размышления у парадного подьезда..Всем хватает днепровской воды и канал,чтоб заполнить и напоить соседние области,а жителям города сидеть в день Победы неумытыми поросенками(мягко сказано)На горячие телефоны в мерии не дозвонитьсяno

09.05.2012 07:41
Малин Сергій Олександрович

Поздравляем всех с Днем Победы!

27.04.2012 20:27
Татьяна

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, можно ли на сайте найти информацию о заседаниях клубов, связанных  с английским языком? Интересует как можно туда попасть и что вообще представляют собой эти заседания. Очень хочется углубить свои знания языка, как я понимаю там должна быть именно разговорная практика. Заранее спасибо!


Здравствуйте, уважаемый пользователь! На нашем сайте, на главной странице есть информация об еженедельном клубе " Английский для всех". Клуб заседает еженедельно по воскресеньям в 11.00. Единственное условие - быть читателем нашей библиотеки. Встречи проходят в отделе документов на иностранных языках под руководством американских волонтеров Корпуса Мира. Темы заседаний самые разные. Главная цель этого клуба - улучшить знания разговорного английского языка, обогатить свой словарный запас. Ждем Вас. Приходите.

25.04.2012 16:58
инна

уважаемая гривна! пишем вам колективом д.сада 17.надеемся на ваше содействие по поводу нашей проблемы.нам нмкто не дает никаких обьяснений на каком основании нам уже второй месяц задерживают зарплату?школам заплатили а д. садам не обещают. бастовать нам не разрешают угрожая увольнением.


Уважаемая Инна!

С этим вопросом Вы можете обратиться непосредственно в редакцию газеты "Гривна".

Адрес редакции: бул. Мирный, 3, ІІІ этаж, г. Херсон, 73000

т/ф (0552) 26-26-8;     (0552) 26-26-88  

e-mail: gazeta@grivna.kherson.ua

Шеф-редактор: Валерий Боянжу

Администратор: Оксана ТюринаАдминистрация

15.04.2012 17:30
Марина

Дуже дякую за корисну інформацію, розміщену на Вашому сайті. Ви дуже мені допомогли.

11.04.2012 09:11
Татьяна

Скажите пожалуйста, вы пишите статьи? У вас есть свое издательство. Если да то в какие сроки можно подать научные статьи чтоб вы написали их!


Уважаемая Татьяна!Научные статьи по заказу сотрудники библиотеки не пишут. Мы издаем только свои методические  и библиографические материалы.Администрация

22.03.2012 19:23
Anonymous

Здравствуйте, помогите,пожалуйста найти  литературу! Моя дипломная работа называется  - "Основні тенденції формування бібліотечного фонду бібліотеки ( на прикладі Центральної бібліотеки ім.Короленко)"


Уважаемый абонент!В фонде нашей библиотеки отсутствуют материалы о Центральной библиотеке им. Короленко. Советуем Вам обратиться непосредственно в данную библиотеку.Если Вас интересует литература по общим вопросам формирования библиотечного фонда рекомендуем поискать ее в электронном каталоге или обратиться за помощью в Виртуальную справочную службу.

13.03.2012 22:05
Катя

Допоможіть знайти інформацію на тему: "Правозастосовчі аспекти систем права "!! дякую! 


Шановний користувач! Запити на пошук літератури потрібно робити через Віртуальну довідкову службу http://lib.kherson.ua/vss.htm.

07.03.2012 16:08
Лянсберг ольга

Получила письмо из Москвы от Евсеева Бориса. Передаю его поздравления:

Хочу поздравить Вас с наступающим и чудесным весенним праздником!
Новых творческих Вам успехов, здоровья и благополучия, процветания Вашим
родным и близким.
Я с удовольствием - в который уже раз, вспомнил вечер в библиотеке имени
Олеся Гончара и порадовался тому спокойствию, порядку и какому-то
особому уюту, который в Вашей библиотеке царит.
Не сочтите за труд, передать мои поздравления и наилучшие пожелания
прекрасной половине, Вашего превосходного "осередка" культуры.

Искренне Ваш -
Борис Евсеев

01.03.2012 12:48
наталка
я вражена ващим проектом. це дуже корисний та потрібний ресурс. сьогодні я була вперше у вас, та бачу, що не останній
28.02.2012 15:39
КоляКоля

Предлагаю возаимовыгодное сотрудничество с моим сайтом. Основы строительства

07.02.2012 14:16
Світлана

Будь ласка допоможіть писвітлити тему:" Еколочічні проблеми смт Каланчак"


Шановний користувач!

Радимо опрацювати наступні джерела, які знаходяться у відділі краєзнавчих документів:1. Біган, І. П. Тече річка невеличка - річка Каланчак : [про еколог. стан, Каланч. р-н] / І. П. Біган // Слава праці : інформ. вид. Каланчацького р-ну. - 2010. - N30(30 лип.). - С. 3.

2. Бойко М.Ф. Екологія Херсонщини: навч. посіб. /Бойко М.Ф.,Чорний С.Г.- Херсон, 2001.-156 с.: іл.

3. Географія Херсонщини: навч. посіб. /заг. ред. І.О. Пилипенка, Д.С. Мальчикової. - Херсон: Вишемирський В.С., 2007. - 222 с.

4. Нечипуренко О.. Безпечно жити не заборониш : [про стан еколог. безпеки Чаплин. та Каланч. р-нів] / О. Нечипуренко // Новий день. - 2008. - N33(14 серп.). - С. 16.

5. Предместніков О. Г. Сучасна екологічна ситуація на Херсонщині та можливі шляхи розв'язання проблемних питань / О. Г. Предместніков // Вісті Біосферного заповідника "Асканія-Нова". - 2008. - N10. - С. 168-179 ;

6. Романенко Г. М. Проблеми і завдання щодо формування засад нової прогнозованої та екологічно безпечної водогосподарської політики в Херсонській області та Причорноморському регіоні / Г.М. Романенко // Український географічний журнал : наук.-теорет. журн. - 2010. - N4. - С. 52-54.Для оперативної відповіді на Ваші запитання  звертайтесь до віртуальної довідкової служби, яка знаходиться  на сайті нашої бібліотеки.

06.02.2012 13:59
СЕРГЕЙ ЕГОРОВ

Всем привет!:)Уважаемые читатели,если кто-то общается с Олей Тютюнниковой,передайте ей,пожалуйста,что я её ОЧЕНЬ ищу.Мы с ней хорошо знакомы.

23.01.2012 21:13
Ирина Никифорова

Прошли новогодние и рождественские праздники и ярким воспоминанием воспитанников и педагогов Дом детского и юношеского творчества осталось посещение библиотеки О. Гончара. Сотрудники отдела регистрации и контроля провели увлекательные заочные экскурсии  в историю празднования Рождества.
В интерактивной форме дети знакомились с рождественской поэзией авторов разных стран, изучили традиции празднования Нового года и Рождества.
Коллектив педагогов и воспитанников Дома детского и юношеского творчества благодарят сотрудников Сыкыринда В.А., Кордонюк О.А. за познавательное мероприятие и надеется на дальнейшее сотрудничство.

22.01.2012 19:34
Настя

Скажіть будь-ласка чи є у вас підручники/хрестаматії з археографії? smiley


Шановний користувач! У фондах нашої бібліотеки є підручник з археографії - Яковлєв С.О. Українська радянська археографія. - К., 1965. На жаль, з цього питання літератури дуже мало. Є підручники з архівознавства. Ще хочемо додати, що такі запити потрібно робити через Віртуальну довідкову службу: http://www.lib.kherson.ua/vss.htm

03.01.2012 13:36
Anonymous

Хотел бы пополнить ваш фонд, безвозмезно, (книги разной тематики), дома они лежат бесцельно, хотел бы дать им 2ю жизнь. Если моё предложение актуально - с кем лучше это обсудить.  

С НГ и Рождеством всех=) 


Cпасибо за предложение! Обратитесь, пожалуйста, с этим вопросом по тел. 26-18-57 (отдел формирования документного фонда).Веселых праздников!

03.01.2012 08:32
коваленко олеся олександрівна

Помогите, пожалуйста, найти информацию по дипломной работе на тему Правовий статус автономних утворень: світовий та вітчизняний досвід. Той инфо, которую я нашла уже, в том числе  и у вас в библеотеке, очень мало.

02.01.2012 17:53
олеся

помогите пожалуйста найти информацию по дипломной работе на тему Правовий статус автономних утворень- сівтовий і вітчизняний досвід

31.12.2011 15:37
Борис Евсеев

От души поздравляю Вас с наступающим Новым 2012 годом!
Позвольте пожелать Вам новых библиографических открытий, внимательных
читателей, отзывчивых друзей и, конечно же, доброго здоровья.
Я часто вспоминаю Херсонскую библиотеку имени О. Гончара и хотел бы
пожелать руководству и всем сотрудникам - хорошего настроения
и счастливого Нового года.

Искренне Ваш - Борис Евсеев

25.12.2011 21:21
Віктор іваненко

29-30 березня 2012 року у м.Рівне відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція "Еко- і агротуризм: перспективи розвитку на регіональному та локальному рівнях". Детальніше - http://pgf.rv.uamail

24.12.2011 17:17
Ivan

Здравствуйте, об даном сервисе узнал недавно - весьма привлекательный ресурс. Спасибо основателям даного сайта.

Незнаю почему среди всех энциклопедий вы не упомянули <a href="http://glopus.ru/">этот проект</a>.

30.11.2011 16:23
Рябец Роман Викторович

Здравствуйте.

Меня интересует история деревни Малиновка, Алексадрийского уезда  Херсонской губернии, ныне с.Малиновка Петровского района Кировоградской области. Моя мама организовала музей села, и ей хотелось бы побольше узнать.

Зарание благодарен.

Рябец Р.В.

27.11.2011 09:37
Шевченко Ольга

О вашей библиотеке мы узнали из гостевой книги Эльмира Якубова. Наша районная библиотека находится в Гомельской области, город Добруш. Мы бы хотели наладить отношения с коллегами библиотекарями из других стран.


Уважаемая Ольга!Нас заинтересовало Ваше предложение. Просим Вас для уточнения деталей возможного сотрудничества прислать нам электронной почтой (адрес указан на главной странице сайта) Ваши конкретные предложения (каким Вы видите это сотрудничество) и контактную информацию для связи.  С уважением,Галина Владимировна Шендерук,зам. генерального директора по библиотечной работе 

15.11.2011 11:29
Олефиров Сергей Викторович

Добрый день! 

Разыскиваю родственников по линии протоирея Алексея Черняговского (г. Херсон). Девичья фамилия его супруги - Резаки (возможно греческая).

В настоящее время установлено, что протоиерей Алексей Черняговский похоронен при Храме Святого Николая Чудотворца (Херсон, ул. Доброхотова, 31).  

Кроме того известно, что 26 августа 1874 года специальная комиссия, командированная инженерным ведомством Одесского военного округа, провела исследование склепа Екатериновского Собора (место захоронения князя Потемкина). В состав комиссии входили начальник Херсонской инженерной дистанции полковник Э.Г.Брунст, священник собора Алексей Черняговский, инженер-подполковник В.И.Журавский, уполномоченный от Одесского общества истории и древностей Н.Н.Мурзакевич и др.

Интерес представляет любая информация о протоирее А. Черняговском.

Заранее благодарен,  

С.В. Олефиров.


Уважаемый Сергей Викторович!В газете «Юг» ( от 5 сентября 1899 г.) в разделе «Местная хроника» была опубликована статья о жизни и деятельности протоиерея херсонского Забалковской Свято-Николаевской церкви Алексея Кузьмича Черняговского. Приглашаем Вас посетить отдел краеведческих документов и библиографии нашей библиотеки.

Более подробную информацию Вы можете узнать, связавшись с нами по телефону (0552) 42-43-19 (отдел краеведения) или по электронной почте krajotdel@rambler.ru

09.11.2011 03:51
роман

день добрый! прошу помощи, конечно если не составит труда! ищу свои корни Иван Максимович Зубихин уроженец Херсонской губернии 1891 года - брад отца моего деда ЗубихинаИвана Ивановича

помогите информацией!


Уважаемый Роман!По поводу информации об Иване Максимовиче Зубихине, уроженце Херсонской губернии 1891 года, советуем Вам обратиться в Государственный архив Херсонской области (kherson.archives.gov.ua, е-mail: daxo@ukrpost.net.) а также в Государственный архив Приморского края (Е-mail: arhivpk@mail.primorye.ru, сайт: http://www.arhiv-pk.ru/)

06.11.2011 00:05
Сергій

Чудова у Вас бібліотека. Користувався для написання курсової роботи. Також хочу порадити студентам подібний ресурс для написання курсових http://myreferatik.in.ua

26.10.2011 15:16
Эддуард

У вас можно взять некоторые материалы для моего сайта Нервно-мышечная система?


Какие материалы Вас интересуют? Если те, что представлены на нашем сайте - предлагаем просто дать на них ссылку. Если документы из фонда библиотеки - укажите какие именно документы Вам нужны - тогда мы сможем дать Вам более точную информацию.С уважением,

администратор

26.10.2011 13:07
Эддуард

Предлагаю обмен ссылками. Если интересно - дайте знать. ( http://www.electricnerves.ru/ )

09.10.2011 13:26
Наталі

Доступна інформація для Вас стосовно законодавства України: pravoznavstvo. at. ua

09.10.2011 13:21
Олександр

Важливий сайт про інформацію законодавства України в доступному форматі.

30.09.2011 13:08
Николай

Попал этим летом в москве на спектакль пермского театра " У моста" Безрукий из Спокена, безумно понравилось! Узнал,что они приезжают 7го числа в Херсон со спектаклями Панночка. Калека с Инишмана и Женитьба, но не знаю. где будут аоказывать, и где достать билеты! помогите пожалуйста!!!! буду очень признателен!!!!!!!!!!!!!!! спасибо!


Билеты на спектакли пермского театра " У моста" можно приобрести в кассе Херсонского академического музыкально-драматического театра им. Н.Кулиша по адресу: м. Херсон, ул. Горького, 7 . (касса театра работает без выходных с 9:00 до 19:00).

Телефон для справки: 22-55-20Также касса театра работает в гипермаркете <<Оскар>> с 12:00 до 19:00

27.09.2011 14:36
Ася

Шановні бібліотекарі!!!Щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю терпіння в роботі з читачами, тепла в холодну пору року. Хотілось би щоб з кожним читачем у вас покращувався настрій та збільшувалась заробітна плата))! P.S.  Особисте вітання Волковій Віталіні - так тримати!!! Також можна запровадити нову номінацію "Кращий читач", за якого можуть голосувати самі бібліотекарі. Ото було б круто!


Щиро дякуємо за поздоровлення!Щодо номінації "Кращий читач" - цікава пропозиція! Можливо впровадимо наступного року. Адміністрація

27.09.2011 07:38
Игорь

Понравился ваш сайт вот мой Интерьер и строительство хочу поменяться с вами ссылками или статьями. Мой сайт еще молодой, но я его интенсивно развиваю.
Строительство и ремонт

http://www.v-build.ru

25.09.2011 13:51
Пашков Михаил Васильевич

Добрый день ВСЕМ  Звёздам  и звёздочкам ХОУНБ им. О.Гончара!!!

В разделе "Цифры и факты" http://lib.kherson.ua/facts-and-figures.htm приведены следующие данные: Загальна кількість персоналу бібліотеки – 155,5 осіб, в т.ч. 87 бібліотечних працівників.

Я понимаю что кто-то может работать на 1/2 ставки, но это будет 1 человек. Прошу уточнить общую численность персонала 155 или 156 человек, на какую дату (01.01.2011 или 01.01.2010 г. или 01.06.2011 или за все время от момента создания??? ) и если это возможно-исправить. Спасибо! Страна должна знать своих Героев- имена и фамилии награжденных в студию!!! (на страницу сайта).

Вместе сделаем НАШ (ВАШ) сайт лучше!

 


Уважаемый Михаил Васильевич!Благодарим Вас за постоянное сотрудничество и активное участие в мероприятиях библиотеки. Отдельное спасибо за то, что Вы не только заходите на наш сайт, но и за то, что не остаетесь равнодушным к информации, представленной на нем. Указанную Вами ошибку признаем и уже внесли исправления в текст. Надеемся на дальнейшее сторудничество. Будем рады видеть Вас в библиотеке.С уважением, администрация.

19.09.2011 13:20
Андрей Пронченко

Cайт понравился, спасибо за полезную и интересную информацию

www.pirog-studio.com

30.08.2011 12:08
Роман

Здравствуйте. У вас отличная библиотека. Желаю притока книг и посетителей. Скоро ведь осень...

Если вам нужна какая либо реклама можете обратится в нашу компанию

Рекламное агентство полного цикла http://reklama-odessa.blogspot.com/

 

 


Спасибо за добрые пожелания!

14.08.2011 19:11
Володя

Привіт херсонці. Сьогодні завітав на Ваш сайт... Досить непогано створено!!! Мені сподобалось, молодці.

06.07.2011 12:56
Людмила

А ЧОМУ САЙТ ДЕРЖАВНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ?

28.06.2011 16:17
ГОМОН ЗАРИНА НИКОЛАЕВНА

МОЙ ОТЕЦ ГОМОН НИКОЛАЙ ВЛАДИМИРОВИЧ ВЫСЫЛАЛ ВАМ СВОИ КНИГИ, А Я НЕ НЕ ВИЖУ ИХ НА ВАШЕМ САЙТЕ, КОГДА Я СМОГУ ИХ УВИДЕТЬ. ПИШИТЕ НА МОЙ АДРЕС

15.06.2011 20:06
Ivar

Класс! Как хорошо и интересно умейте предносить факты своей статистики http://lib.kherson.ua/facts-and-figures.htm

Просто класс!

Удачи!

15.06.2011 08:02
Татьяна Александровна

Хочу выразить благодарность разработчикам сайта! Я в восторге от возможности распечатывать дома листки требования литературы, это экономит время в процессе работы с литературой в библиотеке, расширяет возможности поиска литературы, даже библиографию можно составить дома. Это просто замечательно. Хотелось, чтобы вашему примеру последовали и другие билтотеки. СПАСИБО!

31.05.2011 14:07
Гість з ПЕРЕСОПНИЦІ

Про що мовчить Пересопниця?
Хто такі дати-характерники?
Таємниці Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
Стаття під назвою "Пересопниця: духовно-просвітницький центр Дулібії Рось" на -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119
Фото Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo
Карти Пересопниці -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps

31.05.2011 13:52
Антон
Доброго дня!

Допоможіть будь-ласка вирішити проблемне питання.
На сьогоднішній день дуже важко знайти спеціалізовані книги для людей з погіршеним зором. Я звертався у книгарні та видавництва, але, на жаль, ніхто не зміг мені допомогти. Мова йде не про шрифт Брайля, а про книги зі збільшеним плоским шрифтом.
Якщо Вам відомо де можна придбати таку художню літературу (планується закупівля для дитячих спецзакладів ), то поділіться будь-ласка інформацією.


Відповідь надіслано особисто

18.05.2011 17:52
Яценко Владислава Миколаївна

Дуже подобається ваша бібліотека.

Пам'ятається у вас була виставка присв'ячена Віктору Цою. Хотілося б дізнатися, чи буде у вас виставка присв'ячена Фредді Мерк'юрі? Так як скоро 20 років з його смертів і 65 років з дня народження. Було б цікаво. Могла б допомогти у організації.

 


Шановна Владиславо Миколаївно!Ми обов'язково організуємо у вересні поточного року виставку, присвячену життю й творчості Фредді Мерк'юрі. Будемо раді, якщо і Ви візьмете участь у підготовці даної виставки. Зателефонуйте нам, будь ласка: 26-16-87 (відділ документів з мистецтва).

12.02.2011 11:20
Наталья

 Уважаемые сотрудники библиотеки, выставляющие собственные издания на сайте, Вам не стыдно за оформление сайта и за оформление ваших изданий http://www.lib.kherson.ua/kalejd10_09-1.htm (пример страницы Вашего "Калейдоскопу досвіду") такое ощущение что люди либо халатно относятся к своим обязанностям, либо настолько загружены работой, что не хватает времени просмотреть что выставили на сайт.
 

Очень понравилось оформление и содержание раздела Новых поступлений и огромное СПАСИБО тем, кто расписывает содержание книг и периодических изданий, это действительно огромный труд. Благодаря Вам без особых усилий можно найти необходимую тему, а не сидеть со стопкой журналов  и пытаться найти необходимую тему.

Уважаемая Наталья!


Рады, что Вы являетесь неравнодушным посетителем нашего сайта, что материалы, представленные на нем, вызывают интерес.


Мы принимаем Ваши замечания относительно размещенных на сайте изданий библиотеки.В данное время осуществляется редакция страниц сайта, в т.ч. и представленных на нем материалов.

27.01.2011 12:29
Гість

Зацікавленим історією.
Збірка карт про прабатьківщину слов"янства, ранню історію слов"ян (1 тис. до н.е. - 1 тис.н.е.) та загальнослов"янську державу Рось (1-9 ст.н.е.) -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps
Статті про світогляд слов"ян, походження, ранню історію, та історію загальнослов"янської держави Рось (1-9 ст.н.е.) -
http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/
 

22.01.2011 22:39
Saha

У Вас прекрасный сайт, предлагаю Вам зарегистрировать его в бесплатном каталоге на сайте http://dizel.ucoz.com/dir 

14.12.2010 17:56
Дмитрий

 

Здравствуйте, уважаемые сотрудники библиотеки. Я историк, аспирант кафедры истории Украины Николаевского национального университета. Пишу диссертацию по историографии подпольно-партизанского движения на Юге Украины в годы ВОВ. На данный момент занимаюсь поиском литературы. Но т.к. у меня уже есть определённое количество источников (дипломная и магистерская были по этой же теме) встал вопрос о краеведческой литературе других регионов. Дело в том, что я сейчас не имею возможности приехать к Вам в силу семейных обстоятельств. И хотел бы попросить Вас об услуге. Я знаю что в каждой библиотеке есть такая услуга как "Составление библиографических списков для научных работ, дипломных и курсовых", "Подбор литературы по заказу" и т.п. Я хотел бы узнать, могли бы Вы мне оказать такую услугу? Какова стоимость одного источника? Я узнавал что она колеблется от 0,80 коп. до 1,5 грн. Мне необходима библиографический список из ВСЕЙ Вашей литературы по партизанам и подпольщикам действовавшим в Херсонской области в годы ВОВ. Но т.к. у меня уже есть некоторая литература то я думаю будет разумно если Вы пришлёте только работы, изданные в Херсоне или ещё в каком-либо городе Вашей области,т.е. чисто краеведческая литература. За весь период с 1941 по 2010(11). Всё кроме газетных статей, т.е. диссерации, авторефераты, книги, монографии, сборники документов, научные статьи, художественная литература, мемуары, материалы конференций. Газетные статьи не надо, т.к. они в принципе не являются историографическим источником. Правда, если у Вас есть газетные статьи периода ВОВ или первого послевоенного десятилетия, то это подходит. Я готов к любой форме оплаты, как удобно Вам. Желательно только чтобы было побольше материала и литература была оформлена на компьтере и по требованиям ВАКа. Вот мой номер: 0934458487. Заранее спасибо. С уважением, Дмитрий. dmitr-nefyodov2@yandex.ru

12.12.2010 13:18
Дмитий.

Здравствуйте.

В Вашей библиотеке хранятся выпуски газеты "Херсонские губернские ведомости"?

20.11.2010 12:56
Виталий

Сайт сделан не удобно, я не могу найти здесь то что мне нужно...надо найти литературу по HTML -страницам, WEB-программированию а..ничего нет...поисковая база с многими изъянами...и недостатками...

Вместо того что выделить в первую очередь поисковые окошки для литературы там  приходится читать историю библиотеки..на хрен она кому то сдалась история библиотеки!

     На самом деле библиотека им. О. Гончара в нашем городе сама по себе достаточно интересное учреждение, которое имеет свою историю, традиции и достижения. Для многих посетителей сайта эта информация является интересной и полезной.

     Кроме того, помимо электронного каталога сайт библиотеки располагает многими полезными сервисами и ресурсами: виртуальная справка, полнотекстовые электронные версии наших изданий, блог библиотеки, виртуальные выставки и проекты.

     Что же касается электронного каталога, то работа над его улучшением ведется постоянно. И мысль о размещении ссылки на него в самом видном месте кажется нам действительно интересной.

     Относительно же интересующей Вас литературы хочется отметить, что ее попросту у нас нет. Причины такого положения дел следует искать скорее за пределами стен библиотеки, так как комплектование фонда документами напрямую зависит от финансирования. Недостаточное финансирование ведет к отсутствию нужной литературы.

11.05.2010 00:00
Сергей Зверенцев
Добрый день! Был у Вас на мероприятиях, посвященных Дню Победы. Все было просто великолепно! Удачи Вам во всех начинаниях!

Спасибо! Рады будем Вас видеть в библиотеке.
19.04.2010 00:00
Тунамин Андрей
У Вас, к сожалению, не все можно найти.
18.04.2010 00:00
сайт Афиша Херсона
АРТКАВУН the best!!!!!!!!!!!!!!
15.04.2010 00:00
Вигор
Хороший ресурс, множество полезной информации!
20.02.2010 00:00
prosto
Создание такого сайта, как у Вас, конечно, занять много времени. Я уже много раз брался за эту работу, даже место покупал для размещения, но вот с популрностью. Ни как получалось, а у Вас как я погляжу, нормально растетет от визита к визиту. Ничего, я пока все разузнаю, а потом еще и обойду Вас по фиду! Успехов, встретимся еще!
17.02.2010 00:00
Цукерман
Очень полезный ресурс.
14.02.2010 00:00
docto
Елки, почему так мало хороших сайтов сложилось? этот, благо, вне критики! Успехов в развитии!
30.01.2010 00:00
макс
Лучшие сайты, отличные мысли - все это имеется в этой гостевой книге. Присоединяюсь к другим хвалебным высказываниям. Только чуточку нужно изменить дизайн
22.01.2010 00:00
яновская Олеся
здравствуйте, прочитала отзыв о календарных планах . просьба к jiglo irenie: не могли бы вы прислать мне на 6 класс, могу поделиться своими наработками тоже. я не могу найти эти номера.
11.01.2010 00:00
Закуракин Владислав
Поздравляю с юбилеем Николая Ивановича Братана и благодарю Вас за хороший и скромный сайт!
11.01.2010 00:00
Плотникова Оксана
Уважаемый администратор! Большая просьба - скажите, есть ли в нашей библиотеке Военно-исторический журнал, том 25 за 1983 год, авторы: Совыет Юнион. Министерство обороны ССР?
Искала в Интернете - нашла только обложку
(темно-синяя, как книга). Буду очень благодарна.

Уважаемая Оксана!
В фондах нашей библиотеки есть только "Военно-исторический журнал"/ учредитель:Министерство обороны Российской Федерации. - М., 1983.- №1-12. Судя по всему, это не тот журнал, который вам нужен.
04.12.2009 00:00
jiglo irenie
ID: 1570, 02.10.2009 19:54
прочитала це повідомлення, можу допомогти-я розробила планування уроків по підручнику Карпюк-6-9 класи, вони надруковані в журналі Англійська мова та література № 19-21 липень, № 28 2009
03.12.2009 00:00
Лебедєва Ірина
Щиро дякую за допомогу. Успіхів у Вашій праці.
З повагою, Ірина Лебедєва. 03.12.2009 р.
02.12.2009 00:00
Лебедєва Ірина
Шановні працівники бібліотеки! Сьогодні вперше потрапила на Ваш сайт. Дуже приємно познайомитись з Вами. Ви робите дійсно дуже гарну справу. Велике Вам спасибі за Вашу таку нелегку, але цікаву роботу. З повагою, Ірина Лебедєва. 02.12.2009 р.
15.11.2009 00:00
Верник
Вітання працівникам бібліотеки, прошу вашої допомоги щодо теми "Антирелігійна політика більшовиків 1945 -1984рр 20ст."
11.11.2009 00:00
Бондаренко Оксана
Большое вам спасибо. Вы мне очень помогли.
04.11.2009 00:00
Волоцюга
В цілому класна бібліотека,але чому у вас так мало книжок про програмування?

Дякую

Шановний користувач!
На жаль, у зв'язку з недостатнім фінансуванням бібліотеки, яке передбачає і поповнення бібліотечного фонду новими виданнями, ми не можемо повністю задовольнити потреби усіх наших читачів. Особливо це стосується книг з програмування через їх високу вартість та швидке старіння інформації. Але, якщо Ви залишите свої побажання щодо поповнення нашого фонду необхідними,на Ваш погляд, виданнями, ми врахуємо їх .
28.10.2009 00:00
Nad
Спасибо за сайт! Много полезной информации
28.10.2009 00:00
Наталья
То, о чем так долго говорили "меньшевики", наконец-то свершилось! Наконец-то библиотека "заговорила"! приятным голосом Русланы!
вставила канал в блог, прорекламировала
http://om222.blogspot.com/2009/10/blog-post_8342.html
Прошу прикрутить кнопку "слушать" на первую страницу, а то мало кто откроет.
28.10.2009 00:00
Дмитрий
Добрый день!

Если вам интересны фото 20-х годов Аскания Нова
пишите sontucio пес mail.ru

Дмитрий http://tushinec.ru/index.php
15.10.2009 00:00
israg
Потрясающий ресурс!!! Проворно нашла все, что искала. Согласна ко всему, уже сказанному. Низкий поклон авторам за это творение.
12.10.2009 00:00
Yuli4ka_xvatit
Классна бібліотека, але мало інформації, може відскануйте книг побільше...
доречі запрошую усіх читачів до нової бібліотеки онлайн - school.xvatit.com
07.10.2009 00:00
Кольцов Валерий
Очень интересный и информативный сайт!
Быстрая реакция на вопросы пользователей!
Особая благодарность Наталье Мирошниченко!
Поддержка проекта "Свободный книгообмен" очень полезная работа, на которую способны, по моему мнению, только очень увлеченные люди.
05.10.2009 00:00
Владимир Бочков
Нашёл скромную ссылку на работавшую в библиотеке С.С.Пембек.
Это сестра моей прабабушки,учившейся в женской гимназии Херсона,художницы по фарфору(её работы есть и в Эрмитаже).
Может найдётся что-то ещё о её жизни?
19.09.2009 00:00
Елена
У Вас не все можно найти, к сожалению. Расширяйте фонды.
28.08.2009 00:00
КУСТЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСІЇВНА
Щіро дякую за вшанування світлої пам"яті чудової людини, українського письменника, мого батька - КУСТЕНКО ОЛЕКСІЯ МИХАЙЛОВИЧА.Працівникам сайту бажаю творчого натхнення та вдачі!
24.08.2009 00:00
Алина
Часто захожу на ваш сайт, очень нравится, спасибо огромное за полезную и интересную, а главное, нужную информацию.
12.08.2009 00:00
Anonymous
Дуже дякую за допомогу.
18.07.2009 00:00
Козянко Сергій
В такое сложное для народа Украины время Вы хорошо работаете и помагаете получать образование студентам!Низкий поклон Вам до земли!
02.07.2009 00:00
Рюмин
Огромное человеческое спасибо Вам от студентов-филологов за вашу работу.
12.06.2009 00:00
Александр
Очень содержательно. Я знаю что дорогое удовольстви, но все таки если бы еще и сами книги имелись в электронном виде.
09.06.2009 00:00
Вишнякова Ірина Володимирівна
Шановні колеги!

На яких умовах можна користуватися електронними фондами Вашої бібліотеки? Яка вартість абонемента?
Цікавить доступ до дисертаційного фонду, фонду авторефератів та фондів наукової літератури в галузях педагогіки та економіки.

З повагою,
Проректор з наукової роботи
Західнодонбаського інституту економіки і управління
Вишнякова І.В.
--------------------------------------------------------------------
Шановна Ірино Володимирівно!

Вартість абонемента бібліотеки на календарний рік складає 12 грн. Наявність читацького квитка дає право отримувати будь-які документи у користування, в т.ч. наукову літературу з питань педагогіки та економіки, автореферати дисертацій, електронні видання тощо. Що стосується електронних видань, то документи на CD, DVD та ін. можна переглянути в інтернет-центрі. Якщо Ви не маєте змоги приїхати до бібліотеки, можна замовити копії документів через МБА, але в обсязі, який не суперечить вимогам Закону України "Про авторське право і суміжні права". (Докладнішу інформацію щодо послуг МБА можна отримати за тел.: 8-0552-26-18-57 у зав. сектором МБА Шишкіної Любові Петрівни).
04.06.2009 00:00
Michael
Большое Вам спасибо за ответ,удачи во всем
02.06.2009 00:00
Олена Мазур
Доброго дня! Ваш сайт дійсно непоганий. Але на сторінках купа помилок! Наприклад, на головній: слова "учбовий" в українській немає, як немає і слова "учба"; незрозуміло, чому для участі у проекті "Буккросинг" треба "звільнити книгу" і лишити її на "безпечній полиці", а сма проект посеред українського тексту називається то англійською, то російською... І т.д., і т.п. Сайт невивірений, складається враженя, що перекладений "Рутою" з сусідньої мови. І це в "науковій" бібліотеці!
Цікаво, чи читає хтось гостьову? Буде видно з редагування...
--------------------------------------------------------------------
Шановна пані Олено!

Дякуємо Вам за зауваження. Надалі будемо уважнішими. Проте, слово "учбовий" є в українській мові (див.: Орфографічний словник української мови. - Київ, вид-во "Довіра", 1994 р.)
З повагою, адміністрація
18.05.2009 00:00
Баймуканова Динара Саржановна
Спасибо Вам за вашу работу!!!! Очень редко встретишь в Интернете так много информации о содержании библиотечного фонда!!! У Вас есть чему поучиться!!!
05.05.2009 00:00
sveta
спасибо за помощь!
04.05.2009 00:00
Баженова Катя
Большое вам спасибо за помощь! Вы мне очень помогли!!!
29.04.2009 00:00
Anonymous
Привет всем из Индии от бывшего работника отдела обслуживания!! Захожу к вам, читаю...
Тоня
30.03.2009 00:00
Шевченко Альона
Доброго дня, шановний колектив універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара!

Хочу подякувати Вам за Вашу роботу! Адже, завдяки тому, що Ви віддано відноситеся до своєї роботи, користувачі можуть знайти важливу для себе інформацію! Щодо мене, то я ніде не могла знайти деякі знімки Олеся Гончара, що були потрібні моїй мамі для показу студентам. Але завдяки Вам - у мене все вийшло! Тож красно дякую за вашу плідну роботу!!!

З повагою Шевченко Альона
27.03.2009 00:00
sunflower
Спасибо за Вашу помощь в поиске информации! Замечательный и очень полезный сайт!
26.03.2009 00:00
Я
Огромное спасибо создателю этого сайта!!!!!!!! "золоті рученьки"!!!! так держать!!!
22.03.2009 00:00
Дунаєвська Світлана
Спасибі за допомогу.
10.03.2009 00:00
АЛЛА
СПАСИБО, СПАСИБО и еще раз ОГРОМНОЕ СПАСИБО чи ДУЖЕ ДЯКУЮ за ВАШУ работу и помощь
07.02.2009 00:00
mil
Дуже вдячна за відповідь!!!!
01.01.2009 00:00
пупкин петр
Посетил ВАШУ библиотеку очень впечатлила выставка вышитых картин, которые сделаны мужскими руками!!! И вообще у вас очень много хороших выставок!!! Просто глаз радует!!! Удачных вам выставок!!! С новым 2009 годом!!! Петр.
10.12.2008 00:00
VeGaS
Поздравляю всех сотрудников библиотеки с наступающим Новым годом. А в особенности отдел искусств.выставки в этом отделе меня очень заинтересовали.
05.12.2008 00:00
Дмитрий
Здравствуйте. Побывали у вас в библиотеке на экскурсии. Очень понравилось.
18.11.2008 00:00
Пиписит Сергей Петрович
Спасибо за ваш сайт хорошая штучка вышла
09.11.2008 00:00
Anonymous
Добрый день. Спасибо создателям за отличный сайт. Симпатично. Очень понравилось.
02.10.2008 00:00
Олег Нестенко
Классная библиотека, очень удобно, что есть интернет, благодаря чему значительно расширяются возможности поиска информации
08.09.2008 00:00
Максим
Гарна бібліотека
16.05.2008 00:00
Ковтонюк Борис
Вітання від Дніпропетровського обласного краєзнавчого товариства "Ріднокрай". Перед поїздкою на Бірючий. Нормальний сайт!
27.03.2008 00:00
Инна Евдокимова
Поздравляю коллектив библиотеки, и особенно Ирину Капелюх с праздником весны.Здоровья и счастья и прекрасной, вечной весны.
26.03.2008 00:00
katRin d'Eneuve
так приятно найти то что нужно, на сайте библиотеки роджного города. учась при этом в харькове)
13.03.2008 00:00
Натали
спасибо за информацию, очень помогли
27.01.2008 00:00
Настенька
Зашла на Ваш сайт случайно, и осталась очень довольна. Много информации Вами предоставляемой может помочь. Большое спасибо за то что Вы есть.(добавила адрес сайт в избраное) Успехов и процветания Вам.
07.01.2008 00:00
Hatzenbehler
Hi. I was looking for information about my great grandfather, one of the Germans born in Kherson in 1866. I was hoping to find a picture of him, his family, or stories of their home. Later he had to leave and he came to the USA. Thank you -- Mary Hatzenbehler PO Box 70212, Oakland, CA 94612 USA
__________________________________________________________
Dear Mary,
to obtain the information about your grand-grandfather who was born in Kherson you should specify his fool name (obligatory), occupation, estate, religion (desired).
As all documents on history of Germans in Kherson are stored in funds of the state archive of Kherson region we advice you to address the request directly to the State Archive of Kherson Region (SAKR), they will be able to help you.
SAKR contacts:
3, Sovetskaya str.
Kherson
73000
tel.: +38 0552 225733, +38 0552 224374
fax: +38 0552 225895
e-mail: daxo@urkpost.net
Sincerely
administration
28.12.2007 00:00
Смирнова Елена
От души хочу поздравить весь коллектив библиотеки С НОВЫМ ГОДОМ и РОЖДЕСТВОМ!
Особые поздравления отделу литературы по искусству: Татьяне Леонидовне, Раисе Мироновне, Марии Васильевне, Тане Сусловой. Желаю счастья, здоровья, новогоднего настроения!
Помню, скучаю.
06.12.2007 00:00
Ku4er
Вітаю! я і не відав шо у бібліотеки може бути такий славний сайт) Так тримати
13.11.2007 00:00
Аліна
Дякую за чудову можливість віртуально відвідати рідне місто, з його неперевершеною бібліотекою. Дякую за постійну допомогу! Бажаю всім працівникам бібліотеки здоров'я, сил та наснаги! Окреме спасибі автору сайту!..
23.10.2007 00:00
библиотекари ХОУНБ
Сотрудники областной научной библиотеки им. Олеся Гончара от всей души поздравляют свою коллегу – Федько Татьяну Семеновну со славным юбилеем!
Более двадцати лет Татьяна Семеновна посвятила библиотечному делу. Без преувеличения можно сказать, что культура Херсона держится на таких специалистах, как наш юбиляр!
Библиографию называют «ключом ко всем знаниям». Этот ключ доступен всем, нужно только научиться пользоваться им. Именно эту задачу решает Татьяна Семеновна на протяжении многих лет. Среди каталогов, картотек, в Интернете – она, как рыба в воде!
Ее отличают высокий профессионализм, доброжелательность и готовность придти на помощь читателю.
Дорогая наша Татьяна Семеновна! Мы Вас очень любим и ценим! Желаем Вам здоровья, хорошего настроения, материального благополучия, оптимизма!
С ув. коллеги
23.10.2007 00:00
njuta
Дуже-дуже дякую:)
13.10.2007 00:00
Буц Александр
Ищу однокласников: школа №49 и №29, 1968-1978 годы
20.08.2007 00:00
michael
подскажите пожалуйста,что находится сейчас на месте ресторана "европейский" который был в районе пер.портовый спасибо т.к.есть его старая фотография,а что сейчас спасибо
Михаил

-------------------------------------
Комментарий администратора.
Большая просьба: подобные вопросы отправлять в Виртуальную справочную службу
12.07.2007 00:00
Наталья Дыба
Оля Сак!Посмотрела сайт музея книги, впечатлилась. Вы там в Херсоне традиционно молодцы.Школа...
Всем привет!
24.05.2007 00:00
инна ладур
Здравствуйте и процветайте!
Радостно узнать о вашем Центре для людей с особыми потребностями! Растёт родная библиотека Гончара! Всё новые о новые проэкты реализуются в жизнь - спасибо коллективу библиотеки и руководителю Центра в частности Наталии Мирошниченко за труд, энтузиазм, профессионализм!
Мы в США открыты к сотрудничеству с Центром!
Интересных и эффективных совместных проэктов!
22.05.2007 00:00
Девочка
К сожелению, у вас не все можна найти. что очень обижает нас, студентов. расширяйте фонды
17.04.2007 00:00
Зоряна Левицька
Відгукніться будь ласка хто пише про внутрішню платіжну систему каначейства і шукав літературу 2.02.07 на мій мейл.zoriano4ka@mail.ru.може обміняємось даними?
07.03.2007 00:00
zoreslav
Щира подяка відділу масової роботи! Зі святом Вас, любі жінки!!!
22.02.2007 00:00
Колежанка
а ось цікавий щоденник бібліотекаря
12.02.2007 00:00
Ірина Шевченко
Шановні колеги! Чудовий сайт і цікава робота бібліотеки свідчить про вашу небайдужість і прагнення працювати заради тих, хто любить читати і поціновує вашу працю!
11.02.2007 00:00
Bалентин
Приємно було натрапити на гарно оформлений, змістовний і корисний сайт обласної бібліотеки.
02.02.2007 00:00
Елена Ткач-Крищенко
Прочла заметку о работе библиотеки в газете "Літературна Україна" подписанную Наташей Поповой.Наташа,отзовись ,если помнишь Лену Ткач из 17 группы.
25.12.2006 00:00
Алексей
Отличная библиотека! Спасибо!
20.12.2006 00:00
Anonymous
дуже гарно оформлено, так тримати!!!
06.12.2006 00:00
Протоиерей Владимир Ягелло
С большим интересом попал на сообщение о Владимире Ягелло в Херсоне. Проживаю во Франции и очень бы хотел войти в контакт с тезкой.
28.11.2006 00:00
Надежда О.
Совершила экскурс по сайту, получила много полезной информации. Спасибо создателям за такой ресурс. Удачи и творческой инициативы Вам уважаемые!
19.11.2006 00:00
Igor Pro
Файна бібліотека!
11.11.2006 00:00
Володимир
Сайт оформлений зі змаком та змістовно, однак не завадило
б на головній сторінці вказати дні та часи роботи бібліотеки.
09.11.2006 00:00
Света
Сегодня была на экскурсии в библиотеке. Понравилось
04.10.2006 00:00
Владимр
Все очень симпатично и информативно.
03.10.2006 00:00
Владимр
Оччень симпатичненько и в тему.
11.09.2006 00:00
Володимир
Підкажіть колегам з Черкас (моїм землякам) як зробити популярною обласну бібліотеку і зберегти свої робочі місця. Молодці !!!
22.06.2006 00:00
helen
Коли відбудеться семінар по інтернет-центру для слабозорих
користувачів????

Семінар відбудеться 9-11 серпня ц.р.
11.03.2006 00:00
Гульченко Кристина
Поздравляю с 8 марта весь женский коллектив научной библиотеки! Желаю счастья, здоровья, успеха, удачи, много любви!
26.01.2006 00:00
Михаил
Для всех любителей действительно интересного документального чтения - Полнотекстова библиотека "Российские мемуары 18 века" - в свободном доступе сотни документов - тексты воспоминаний, дневников, журналов, частью историческая публицистика, письма, указы и проч. В основе - Каталог Зайончковского "История дореволюционной России в дневниках и воспоминаниях" т. 1 и дополнения т. 6. Не менее 15-20% книг из каталога, в основном из дореволюционных изданий помещены в библиотеке - большей частью это периодика, "Русская старина", "Русский архив", "Сын отечества".

Для краеведов Херсона отдельно могу рекомендовать записки Дримпельмана, текст которых недавно появился на сайте.

Всего наилучшего.
10.01.2006 00:00
Татьяна
Поздравляю с прошедшими праздниками! Всем удачи, Благополучия и побольше приятных минут!!!!!!!!!!!
28.12.2005 00:00
Гуляева Н.П.
С наступающим Новым годом всех!
Поздравляю!
Успехов, благополучия, любви, счастья всем!
Вспоминаю...Обнимаю всех корешов
Н.Гуляева
28.09.2005 00:00
Ирина Егорова
Дорогие коллеги!
Поздравляю с наступающим профессиональным праздником!!!
Желаю неугасающего энтузиазма!!!
Ирина Егорова
21.09.2005 00:00
Лариса
Я в захваті від Вашого сайту. Хочу відзначити не тільки вдале дизайнерське рішення, а насамперед - його глибоку інформаційну насиченість та оперативність подання інформації.Так тримати!!!
26.05.2005 00:00
Ольги з філіалу.
Любі колеги-бібліотекарі!
Вітаємо вас з початком літа і періодом відпусток! Бажаємо добре відпочити на Канарах та Гаваях. Хай щастить!
26.05.2005 00:00
Ирина
Всех коллег поздравляем с Международным днем библиотек.
Желаем творческих успехов, добра и счастья!
27.04.2005 00:00
Аня
Сайт, конечно, ничего, вот только в каталоге с гиперссылками проблемы - не открываются!И как, интересно, туда перейти??????
24.03.2005 00:00
Оксана
Привіт херсонці. Сьогодні завітала на Ваш сайт... Досить непогано створено!!! Мені сподобалось, молодці. Єдине, що не зрозуміла - це зовнішній вигляд бібліотеки... тобто як вона виглядає назовні?
Особливі вітання пані Галині Шендерук, пану Миколі Кошелюк та для Андрія Шевченка!!! :-)
27.02.2005 00:00
ТОЛЯ
ПРИВЕТ ХЕРСОНЦЫ! ПИШУ С МОСКВЫ, ,,ЗАШЕЛ К ВАМ ,,В ГОСТИ,,- И ДОВОЛЕН!- НЕ ХУЖЕ МОСКВЫ!- ТАК ДЕРЖАТЬ. ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО. УДАЧИ ВАМ!
19.02.2005 00:00
Crazy
клевый сайт!!!!!!!!!!!!!!!!!
27.01.2005 00:00
ИНТЕРНЕТ
Поздравляю всех читателей и сотрудников библиотеки с Днем Интернет! Удачи в блужданиях во всемирной паутине!
30.12.2004 00:00
Гуляева Наталья Петровна
Поздравляю весь замечательный коллектив научной библиотеки с наступающим Новым годом!
Пусть новый год будет для вас добрым и счастливым, принесет здоровье, успех, удачу, много счастья и любви!
Обнимаю!
Особый привет краеведам и еще поздравления с юбилеем Николаю Ивановичу Братану!!
Гуляева Н.П.
Помните еще?.....
Напишите свой комментарий
Ваше имя
E-mail (не будет опубликован)
* Текст сообщения

Календарь событий

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день