Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«100 днів на посаді» – голова ОДА звітував перед громадськістю

This material is in Ukrainian

31.10.2019 13:55

«100 днів та 265 годин на посаді голови облдержадміністрації» – таку назву мала офіційна прес-конференція очільника Херсонської області Юрія Гусєва, що відбулася 31 жовтня 2019 року в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара.

Передусім Юрій Веніамінович подякував присутнім за те, що знайшли час для зустрічі, та запропонував переглянути невеликий відеофільм про перші результати своєї діяльності. Відео, яке підготувала команда губернатора, містило фрагменти інтерв’ю, прес-конференцій, службових засідань, зустрічей з громадськістю тощо. Після цього Ю. Гусєв представив свою команду – заступників та радників, висловив особливу вдячність за підтримку та допомогу в роботі Д.С. Бутрію, С.В. Козиру, В.І. Чабану, С.В. Чепізі, В.І. Клюцевському та іншим.

Далі Юрій Веніамінович запропонував перейти до спілкування. Зі своїми питаннями виступили журналісти херсонських ЗМІ, представники громадських організацій та пересічні херсонці. Питань було дуже багато, але всі отримали вичерпні відповіді. Треба зазначити, що Ю. Гусєв пообіцяв окремо розібратися з проблемами, які потребують більш детального розгляду, і навіть призначив декілька зустрічей на наступний тиждень. Крім того, він перейнявся питаннями відсутності в обласному центрі притулку для безхатченків та масових звільнень водіїв автомобілів служб швидкої допомоги міста, хоча це не входить у коло компетенції голови ОДА.

Наприкінці прес-конференції Юрій Веніамінович наголосив, що працює у напрямі реорганізації структури Херсонської ОДА і навіть має намір створити «службу щастя», основним завданням якої буде лобіювання інтересів і задоволення духовних потреб мешканців області. Він зазначив: «Ми все робимо для того, щоб покращити життя людей. Ми будемо змінювати систему, яка працюватиме виключно на користь громадянина. У моїх планах – зробити Херсонську область кращим регіоном України». Також Ю. Гусєв висловив сподівання на подальшу співпрацю облдержадміністрації та громади області: «Хочу подякувати всім за інтерес до роботи моєї команди. Давайте працювати і разом робити Херсонщину кращою»!

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15161718192021
22232425262728
293031