Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Бібліотека відзначила День визволення України від фашистських загарбників

This material is in Ukrainian

30.10.2013

29 жовтня Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара до Дня визволення України від фашистських загарбників провела цикл зустрічей молоді з ветеранами «Схиляємо голови до Вічного вогню».
В цей день бібліотека вшанувала пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
Заходи пройшли у форматі «живої бібліотеки», де живі свідки виступали у якості «живих книг», що дозволило ветеранам особисто повідати усім присутнім про випробування, через які вони пройшли, визволяючи нашу країну.
Своїми спогадами ділилися ветерани найбільшої і найжахливішої в історії людства війни: Загороднюк Федір Іванович, Болотний Микола Степанович та Луценко Іван Гаврилович. Студенти морехідного училища рибної промисловості зустрічалися з ветеранами у стінах книгозбірні. Вони виявили неабияку зацікавленість спогадами. Молодь ставила запитання та уважно слухала, адже молоді розуміють, що мають унікальну нагоду поспілкуватися особисто  з ветеранами-героями.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників художник-ветеран Загороднюк Федір Іванович подарував своє творіння обласній державній адміністрації. Подарунок прийняла начальник управління культури обласної державної адміністрації Корольова Ірина Володимирівна. Вона побажала ветеранам здоров’я та висловила сподівання зустрітися на святкуванні 70-ї річниці визволення України.
У кінці заходу студенти морехідного училища подякували «живим книгам» за цікаві розповіді. Незважаючи на тяжкі випробування, ці сильні духом люди гідно пройшли свій тернистий шлях. На згадку про зустріч бібліотека подарувала ветеранам книги та побажала їм довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму.
Також бібліотекою була організована зустріч з ветеранами в Білозерському професійно-технічному училищі №6. Студенти підготували для ветеранів невеличку святково-концертну програму з нагоди визволення України. Сивочолі герої були розчулені та задоволені теплим прийомом.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20 21 22 23242526
2728293031