Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

День інформації для першокурсників

This material is in Ukrainian

23.09.2021 12:02

Студентське життя зазвичай буває один раз у житті, і воно неповторне! Учорашні школярі за кілька навчальних тижнів вже освоїлися в новому статусі студентів, сповнені енергією та жагою до нових знань, – саме такі гості – студенти кафедри менеджменту та інформаційних технологій Херсонського державного аграрного університету – отримали нагоду познайомитись із технічними цікавинками Гончарівки. День інформації для першокурсників був проведений спільно відділом електронної бібліотеки, центром «Вікно в Америку», творчим майданчиком «Maker Space» та відділом обслуговування користувачів.

Перш за все відвідувачі ознайомилися із добіркою нових видань із менеджменту та маркетингу з фондів бібліотеки. Також учасники заходу розглянули різноманітне сучасне обладнання для 3D-друку, набули першого практичного досвіду використання 3D-принтера «Mankati», отримали навички роботи у програмі для підготовки та обробки 3D-моделей «ULTIMAKER CURA».

У центрі «Вікно в Америку» студенти подорожували світом завдяки інтерактивному столику, дізнались про можливість використання аудіоручок для вивчення іноземної мови, а також покаталися на книгобайку. А у центрі для користувачів з особливими потребами була проведена презентація спеціалізованного обладнання для полегшення читання людей із вадами зору, книжок шрифтом Брайля, різноманітних методів арттерапії.

Не оминули студенти й інші відділи бібліотеки: дивувалися історичним фактам у краєзнавчому відділі, влаштували музичне шоу у відділі документів з мистецтва, дізналися, як правильно сортувати сміття та вести екологічний спосіб життя в Центрі екологічної інформації, розглядали книжкові раритети та шедеври друкарства у відділі рідкісних і цінних видань.

Приємним бонусом стало для гостей знайомство з цікавинками творчого майданчика «Maker Space»: молоді люди малювали 3D-ручками, вивчали способи будови та програмування моделей із роботизованого конструктора «Lego Mindstorms EV3», можливості ріжучого плотера «Silhouette CAMEO 3». Студенти-першокурсники, хоча вже великі та розумні, але все ж таки ще такі діти, адже найбільшу зацікавленість у них викликала ігрова консоль «PlayStation 4 Pro». Завдяки грі «Just Dance – 2019» майбутні менеджери відкрили в собі справжніх танцюристів та навіть влаштували невеличкий батл.

Сподіваємось, що наша спільна робота із Херсонським державним аграрним університетом триватиме, адже бібліотеці є що запропонувати, і є чим зацікавити.

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031